
AmAd
- 147wpisów
- 418komentarzy

Zaloguj się aby komentować
Ostatnia nocka więc jutro i pojutrze wolne. Nie będę się kładł do łóżka i przygotuje sobie podłoże pod kostkę .
#pracbaza #stepujacybudowlaniec
Zaloguj się aby komentować
Chłop sobie zaraz kawę zrobi i zje batonika wifi zakupionego w Dino. Dzisiaj nie mam planów ale mam nadzieję że nocka ładnie zleci.
#pracbaza #niewiemjakrutagidzialaja
Zaloguj się aby komentować
Chłop se siedzi w pracy i pilnuje maszyny. Słucha se podcastów i robi pompki. Trzymajcie się tam
No i tak się żyje, możesz być postrzegany przez innych że masz chujnie, że praca w weekendy i to w różnych godzinach.
A prawda jest taka że każdy kij ma dwa końce, ja przychodziłem po pewnym czasie do roboty jak do czytelni, jak maszyna ogarnięta i znasz jej rytm to idzie fajnie spędzać czas i jeszcze za to płacą 😁.
Zaloguj się aby komentować
Eh chłopaki, zaraz skończę pracę i wrócę do domu. Umyje ząbki i pójdę spać.
Zaloguj się aby komentować