Wykop pamiętał, ciekawe czy Hejto będzie pamiętać Witka, jednego z bardziej pozytywnych bohaterów w ostatnim czasie. #bezhasztagu

Wykop pamiętał, ciekawe czy Hejto będzie pamiętać Witka, jednego z bardziej pozytywnych bohaterów w ostatnim czasie. #bezhasztagu

Zaloguj się aby komentować
Kosmonauta jest zadowolony,
Plynnie korzystamy dzis z tej strony.
#hejto #heheszki #aiart #midjourney

Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa dosyć tego 3 dzień o wykopie, probuje zapomnieć o tym pisowskim gównie, ostatni raz zwracam wam uwagę... #kapitanbomba #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W rocznicę haniebnego ataku ruskiego gówna na Ukrainę chciałbym przypomnieć Wam i sobie, że wojna, w którą postanowił się pobawić się ten karłowaty mongolski odpad genetyczny, a której przyklaskuje niedojebany megalomański naród, to przede wszystkim olbrzymia krzywda zwykłych ludzi. Pamięć o tych zbrodniczych wydarzeniach przekażę swoim dzieciom i wnukom. By dziś ją nieco ożywić, dzielę się małą galerią.
#ukraina #rosja #wojna





Zaloguj się aby komentować
A co to w gorących taka bieda z piorunami.
PIORUNOWAĆ WSZYSTKICH, NIKOGO NIE OSZCZĘDZAĆ ヽ(☼ᨓ☼)ノ

Zaloguj się aby komentować
Koale to są jednak k⁎⁎wa okropne zwierzęta. Proporcjonalna wielkość mózgu koali w stosunku do reszty jej ciała jest z jedną z najmniejszych wśród ssaków, dodatkowo ich mózgi są GŁADKIE. Mózg jest pofałdowany jak wiemy po to żeby zwiększyć przestrzeń użytkową dla neuronów.
Jeśli pokażesz koali liście zerwane z drzewa i położone na płaskiej powierzchni, koala nie uzna ich za jedzenie. Koale są zbyt głupie żeby dostosować swoje nawyki żywieniowe do radzenia sobie z jakimikolwiek zmianami. W pomieszczeniu pełnym jedzenia mogą one dosłownie umrzeć z głodu, ponieważ ich mózgi są tak niezdolne do radzenia sobie ze zmianami, to nie jest raczej cecha zwierzęcia wygrywającego w życie i w walce o przetrwanie.
Skoro już o głupocie i jedzeniu - jednym z możliwych powodów dlaczego ich płaskie mózgi są tak prymitywne jest fakt że liście eukaliptusa nie dość że są trujące (jedyna rzecz którą wpierdalają) to jeszcze praktycznie nie posiadają wartości odżywczych! One zwyczajnie nie pozyskują z nich dość energii by myśleć, przesypiają więcej niż 80% swojego pierdolonego życia. Kiedy nie śpią jedyne co robią to jedzą, srają i czasami wrzeszczą jak małe posrane demony.
Skoro liście eukaliptusa mają tak niską wartość odżywczą kochane misie koala muszą je fermentować w swoich bebechach przez całe dnie. Wśród ssaków proporcja ich układu trawiennego w stosunku do całego ciała jest jedną z największych. Wiele gatunków roślinożernych ssaków jest przystosowane do radzenia sobie z niesprzyjającymi roślinami działającymi na ich zęby, gryzoniom np zęby nigdy nie przestają rosnąć, niektóre zwierzęta mają zęby umieszczone tylko w dolnej szczęce i miażdżą tkankę roślinną na swoich wzmocnionych podniebieniach. Jeszcze inne mają powiększone zęby trzonowe żeby bardziej efektownie mielić sobie roślinki. Koale oczywiście nie są wyjątkiem i kiedy ich zęby zamienią się w pył rozwiązują sytuacje w bardzo prosty sposób - po prostu zdychają z głodu ponieważ są absolutnie beznadziejnymi zwierzętami.
Jako ssaki koale karmią swoje młode oczywiście mlekiem (warto zaznaczyć że wśród ssaków dają najmniej mleka w stosunku do wielkości ciała). Kiedy młode musi przejść z bogatego i pożywnego pokarmu jakim jest mleko na liście eukaliptusa (rośliny która wyraźnie daje znać że nie chce być jedzona) okazuje się że nie jest do tego w ogóle przystosowane, ponieważ nie ma w swoich jelitach flory bakteryjnej niezbędnej do strawienia tego badziewia. Rozwiązanie? Młode zaczyna całkiem dosłownie polegać na d⁎⁎ie swojej matki która musi wysrać trochę mniej strawionego eukaliptusa i później sobie to ze smakiem sączy i dzięki temu może zacząć przystosowywać swój układ trawienny do tej wspaniałej diety.
Oczywiście młode mogło też łyknąć trochę sików, bo jego matka najpewniej nie trzyma odpowiednio moczu. Czemu? Bo prawdopodobnie cierpi na jakąś chorobę weneryczną, podobnie jak reszta tych zwierząt. Na niektórych obszarach zachorowania to jakieś 80% i więcej. Bo widzicie, jedną z aktywności na jakie koale poświęcają swoją cenną energię są gwałty. Mimo iż koale rozmnażają się sezonowo samce albo nie wiedzą albo mają to totalnie w d⁎⁎ie i po prostu gwałcą samice niezależnie od tego czy akurat jest w cyklu.
Jeśli samicy przyjdzie do płaskiego mózgu się bronić, samiec może zachcieć zrzucić ją z drzewa (i spaść razem z nią oczywiście) co prowadzi nas do ostatniej ciekawostki o mózgu tego gatunku idiotów.
Koale mają ponadprzeciętną ilość płynu mózgowo-rdzeniowego w tych paskudnych łbach (maja tam dużo miejsca który zaoszczędziły na neuronach). Czemu mają go więcej? By chronić swoje mózgi przed urazami na wypadek gdyby spadły z zasranego drzewa pełnego toksycznych bezwartościowych liści.
Zwierzę tak za⁎⁎⁎⁎ście głupie że ma wbudowany w mózg swój własny mały hełm bezpieczeństwa. Jak ja ich k⁎⁎wa nienawidzę.
#pasta #codziennymakaron #heheszki i trochę #ciekawostki
Zaloguj się aby komentować
Test podkradania obrazków z wykopu, nie piorunować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykop #heheszki

@BatrickPepeman Lata sobie w ciemnej dziczy, pyszny wyrób piekarniczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
To uczucie, kiedy wchodzisz na Hejto i na stronie głównej widzisz aferę z powodu... moderatora XDDD
#wykop #hejto #afera #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Na hejto jeszcze nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #policja #memy

Zaloguj się aby komentować
Rosyjski kierowca tira napotkał na trasie w kierunku Drezna (zapewne jadące do Polski, a potem zobaczy się) ciężarówki z Bradleyami i w związku z tym przeszedł załamanie nerwowe.
mirror: https://streamable.com/j3zn6n
Ten filmik nie niesie ze sobą żadnej wartości oprócz rozrywkowej
#aryocontent #niemcy #wojna #rosja
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry, mam #urodziny poproszę moje grzmoty.
PS. J⁎⁎ie mnie w krzyżu bo to już trzydziestka ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zaloguj się aby komentować
Ostatnia cyfra po zapiorunowaniu powie ci, którym Michaelem jesteś dzisiaj
#theoffice

Trafiła się 1, w sumie trochę się zgadza
0, zgadza się z rozjebanym zegarem biologicznym (☞゚ヮ゚)☞
Szóstka, pasuje idealnie
Zaloguj się aby komentować
Chciałem wrzucić dwie małe aferki jako znaleziska, ale nie mogę dodawać obrazków. Możecie mnie zpiorunowac? Dziękuję z góry.
P.s. chciałem założyć społeczność o inwestowaniu i polskiej giełdzie, ale znów brakuje piorunów...
@Relkin nowy, a już chce tworzyć treści dostępne dla doświadczonych użytkowników, w sztuczny sposób błagając o pioruny, łezka się w oku kręci ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
@Relkin Ooook, dzięki za wyjaśnienie
Jeżeli chodzi o styl gry to dźwignia, najczęściej 20 ale robię podchody na 500 czyli raczej hazard. Niestety zacząłem grać bez niezbędnej wiedzy którą teraz nadrabiam, generalnie wszystko na opak a kosztowało mnie to o matko, materiał na książkę. Ale nie składam scyzoryka, generalnie nie polecam
@Bankrut.pl Ja osobiście dźwigni nie tykam, bo mi rączki ujebie. Jak Ty tak grasz, to życzę stalowych nerwów, ja wolę najeść się małą łyżeczką
Zaloguj się aby komentować
Witam!
Chciałbym się w końcu poprawnie przywitać z Hejto!
Nazywam się Damian, niektórzy mogą kojarzyć mój nick z wykopu z tagów #narzedzia #elektronarzędzia #silonaprawia
Prowadzę serwis elektronarzędzi których naprawa i odnawianie jest moja pasją. Posiadam sporą kolekcję starszych egzemplarzy.




Zaloguj się aby komentować
Dopiero jak człowiek odstawi na trochę ten wykop i poczyta ciekawostek na hejto, między pixelartami i zdjęciami gdzie ludzie cieszą się swoimi pasjami, widzi jak źle na niego działała ogólna toksyczna atmosfera na wykopie.
Wydaje się, że to niby nic, bo "hehe jaki wpływ mogą mieć na mnie jakieś anony z neta?", ale jak człowiek widzi ciągle przewijające się frustrackie wpisy i komentarze o tym, że "p0lki to najgorsze mordo, bo one to z murzynami...", albo że "tych je&@ć i tamtych je&@ć" poprzetykane patostreamami, nawalankami politycznymi i ogólnym chamstwem, to odechciewa się samemu trzymać jakikolwiek poziom i cokolwiek ciekawego wrzucać, bo widzisz że ludzi i tak 100 razy bardziej interesują jakieś walki patusów, a w ogóle to zaraz przyjdzie ktoś kto się przywali ot tak, bo to normalne na portalu XD
A tutaj, to aż mi się zachciało wrzucać zdjęcia ze swoich zabaw drukiem 3D i modelami RC z arduino i raspberry pi, bo widzę że to nie jest rzucanie pereł przed wieprze, tylko coś co ludzi może zainteresować.
Wiadomo, nie wszystkie wykopki to patusy, tak jak nie wszyscy na hejto to miłe aniołki z pasjami, ale tu chyba chodzi o jakiś krytyczny odsetek patologii i chamstwa, powyżej którego poziom wyraźnie spada, bo ludzie zaczynają mieć wywalone i im samym chamstwo się udziela. Sam święty na wykopie nie byłem, bo nie raz jak jakieś wykopki mnie wkurzyły, to leciałem z chamstwem jak ci których krytykuję za co biję się w pierś. Jednak tutaj jest chillerka i nawet przez myśl mi nie przyjdzie, żeby kogoś zwyzywać, czy wysilać się żeby mu dowalić w komentarzu, bo zaraz obok są ciekawe i pozytywne treści.
Wiadomo, teraz się to trochę sztuczne wydaje, bo każdy chce, żeby hejto to był "nowy, lepszy wykop" i wszyscy wydają się sztucznie mili, a za miesiąc wszystko może się zepsuć, ale moim zdaniem warto zadbać, żeby hejto się nie skundliło, jak wykop w pewnym momencie i żeby patologia została marginesem, a nie codziennym widokiem.
Tego sobie i wam życzę, bo jak hejto zejdzie na psy, to oleję już całkiem tego typu portale społecznościowe, bo przebywanie z toksykami nawet przez internet, jest zwyczajnie szkodliwe.

Zaloguj się aby komentować
Chciałbym zaapelować do wszystkich młodych ludzi, idźcie na wybory, głosujcie na kogo chcecie, musicie iść!
W 2019r w przedziale 18l-29l na pis zagłosowało 20% ludzi, w 2023 wg. sondaży deklaruje to 2%.
Oczywiście w przedziale 60+ im urosło, dlatego jak nie wy to wasi rodzice / dziadkowie oglądający tvp wybiorą nam władzę.
#polityka #jebacpis
@MrocznyMuffin ostatnio kłóciłem się z jednym gościem, zapierał się nogami, że na nich nie głosuje a później magiczne zdanie: "a kto będzie rządził lepiej?"
ja jak na kogoś zagłosuję to nie wstydzę się tego mówić bo zawsze popieram to argumentami
głosujcie na kogo chcecie
@wibromax_4000_500 A specjalnie zagłosuję na PiS.
A prawda jest taka, że nie ma na kogo zagłosować. Nawet na tą wychwalaną przez wszystkich Konfederację. Co z tego, że w pewnych kwestiach się z nimi zgadzam, jak oni też będą chcieli wprowadzić zamordyzm.
Bo nie ma nikogo, kto:
Uprości prawo podatkowe,
Ograniczy socjal do niezbędnego minimum,
Wyrówna wiek emerytalny,
Ograniczy zbędne wydatki jak np na TVP,
Nie będzie używał państwowych molochów do drenowania kieszeni zwykłych obywateli.
Oczywiście ta lista mogła by być dużo dłuższa, ale nie ma sensu. Gdyż pierwsze 3 punkty wyczerpują wszystko.
@Jason_Stafford najlepsze jest to, że platfusy drugi i trzeci punkt wprowadzili, w sumie to poza pierwszym spełniali wszystkie xDD
Zaloguj się aby komentować
Chętnie przetestujemy Hejtolos
Musicie mi w tym pomóc i zostawić setki piorunów
Zapraszam na #rozdajo #hempshot Underground!
Tak, to wasz ulubiony zaraz po Blueberry
Jeżeli nie znasz jeszcze tych konopnych suplementów,
to wiedz, że swoją popularność zyskały dzięki swoim właściwościom relaksacyjnym.
Nie są to suplementy, jak z reklamy tv.
Naturalnie
Wiedzcie także o kodzie rabatowym na cały asortyment niebędący w promocji.
Dedykowany specjalnie dla was : dlahejto
Serdecznie zapraszam do udziału, jak i do naszego sklepu
Link znajdziecie w profilu.

Zaloguj się aby komentować