A co to w gorących taka bieda z piorunami.
PIORUNOWAĆ WSZYSTKICH, NIKOGO NIE OSZCZĘDZAĆ ヽ(☼ᨓ☼)ノ
6983d54e-bd2f-44b8-9b3b-1350c7c60eda
SUQ-MADIQ

Łap

1b4ab88e-33b4-45fd-970d-af18ec15f29f
inskpektor

@JuanPabloSegundo Same clickbaitowe newsy polityczne na głównej, to po co tu siedzieć? Na onet mam to samo.

Putin

@JuanPabloSegundo o jak zgniłem xd

antek-solok

walic bez rozkazu

Rycerz-R

@inskpektor to wrzuć coś innego xd

vinclav

Piorunflacja, mamy tu samych jastrzębi.

Gnojokok

@inskpektor Racja, naśmiewają się z wykopu, gadali że tutaj będzie wyższy poziom. Tymczasem jest takie samo dziadostwo na głównej. Clickbaity, polityczne wysrywy albo porady dla ćpunów jak zrobić wiaderko do jarania

GumaBalonowa

@Gnojokok @inskpektor uwaga bo bedzie zlota rad - zacznijcie dawac cos od siebie? Pokazcie nam czym jest prawdziwy kontent

inskpektor

@GumaBalonowa przypominam - to jest portal z ciekawostkami. W pierwszej kolejności przestańmy dodawać clickbaitowe arty i bieżączkę polityczną bo to zabija chęć dodawania 'ciekawostek'.

GumaBalonowa

@inskpektor Nie. To nie jest portal z ciekawostkami. To agregator. Ciekawostki to jedna z kategorii / tagów. Jak nie interesuje Cie inna tematyka niż ciekawostki - należy ją dodawac na czarna liste i filtrowac sobie tresci ktore Ciebie interesuja.

inskpektor

@GumaBalonowa clickbaity i pseudopolityka zawsze wygra z głębszymi treściami. Dlatego pcha się to na onet i wp - żeby zarobić na odsłonach. Nie oszukujmy się, 'ciekawostka' konkuruje tutaj z 'clickbaitem' i to jest przegrana sprawa. Jak user wrzuci coś dobrego i to zniknie w zalewie miernoty to go to zdemotywuje na przyszłość. Może więc ograniczmy tworzenie portalu agregującego newsy na rzecz czegoś rozwijającego - minimalnie choćby. Być może główna nie będzie się zmieniała w całości 3 razy dziennie - może przez to, ktoś błędnie stwierdzi że 'portal nie żyje' - jego sprawa jeśli woli dużo a marnie zamiast mało ale dobrze.

Tymczasem, copy-paste z portalu z newsami jest tania i łatwa - zero wysiłku. 'Plusuje się', nie jakość czy wiedzę, tylko głosuje na partie polityczne, na przekonania, na własny interes. Śmiem twierdzić że 90% piorunujących, nie czyta tych artykułów bo znają już temat z innych mediów albo tak na prawdę mało ich to interesuje.

GumaBalonowa

@inskpektor Kiedyś modyfikowałem tytuły aby streścić w nich to - po co ludzie wchodzą finalnie do art. Zawsze będzie ktoś kto się przyczepi - a to jednemu onet nie pasuje drugiemu WP trzeciemy IT czwartemu insidery i inne badziewia. W praktyce to wszystkie serwisy są wykluczone przez spolecznosc... tylko zapominaja o jednym strategicznym fakcie -do informacji tez trzeba docierac, logiczne jest to ze duze medium bedzie wczesniej niz jakis szary żuczek na koncu ukladu pokarmowego.


Oczywiscie pomijajac fakt ze duzo serwisow ktore nie jest cytowana tez nalezy do grupy onet nop businessinsider.


pseudopolityka zawsze wygra z głębszymi treściam


To wybór ludzi, przeciez mozna filtrowac tresci ,mozna blokowac tagi


ja mam zablokowane z 30 tagów typu cycuszki, fajnadupa, laleczka i inne stulejarskie tresci

jak bedzie mi przeszkadzac polityka to zrobie z nia dokladnie to samo.

inskpektor

@GumaBalonowa > do informacji tez trzeba docierac, logiczne jest to ze duze medium bedzie wczesniej [...]


Ale tu nie chodzi o to kto pierwszy, tylko o wartość tych wiadomości. W tych 'dużych mediach', nikt nie patrzy na jakość, liczy się klikalność. Po co powielać takie negatywne, destrukcyjne wzorce postując to na hejto?


To wybór ludzi [...]


To nie jest ich prawdziwy wybór. Wybierają z tego co jest, co im się podsuwa, a ich prymitywne instynkty każą im plusować coś co zwraca uwagę i kosztuje niewiele czasu. Zresztą co ja Ci będę tłumaczył jak działa clickbait - każdy to wie i każdy się na nie nabiera.


Czekam na funkcjonalność zablokowania społeczności "Wiadomości Polska" i "Wiadomości Świat" w takim razie.

I jeszcze dorzucam jak wygląda w tej chwili główna w moim odczuciu ofc

9a33efe7-9f7e-4228-b029-1a21ad73d9b4
GumaBalonowa

@inskpektor Zrobiłeś tak screen że nic rozczytać się nie da - natomiast rozpoznaje miniaturke dotyczącą ukraińskiego fintechu i nie jest to ani clickbait ani fakenews. Jak w ten sposób filtrujesz informacje to faktycznie wszystko może wydawać się iluzją i bańką propagandy.

Zaloguj się aby komentować