Dlaczego jak pobieram zdjęcia na telefon to one się pobierają jako gif i później nie mogę przesłać ich dalej np na Messenger? To jest jakieś ustawienie, które można zmienić. Próbowałem wygooglowac, ale nie wiem jak sensownie o to zapytać i nic nie wyskakuje interesującego.
@Cybulion @Odczuwam_Dysonans nie ogarniam tego za bardzo, ale kiedyś nigdy mi się nie pobierały rzeczy w formacie GIF. A teraz wszystko praktycznie co z neta pobieram. To akurat z hejto
Właśnie się dowiedziałem, że w moim #xiaomi jest możliwość zmiany częstotliwości odświeżania ekranu. Rok jechania na 60hz i przesiadka na 120hz to jakbym nowy telefon dostał xD
Niestety kupując Xiaomi trzeba brać pod uwagę, że po wyciągnięciu z pudełka trzeba włączyc tel, zalogować ... I odłożyć na 2 tygodnie , do momentu jak będzie można bootloader odblokować. Potem już z górki czysty android i można żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) . I mówię to że skutkiem jako wieloletni użytkownik Xiaomi. Z roku na rok MIUI staje się gorsze. Z 6 lat temu było jeszcze ok, teraz to tragedia. Tylko czysty andek i można używać tego sprzętu z uśmiechem na ustach
@6502 wg info znalezionego w necie, jeśli nie masz podpiętego żadnego konta MIUI do telefonu, to powinno dać radę. Nie sprawdzałem, bo nie mam już note 7 od paru lat btw. Co za problem założyć jakieś fake konto tylko w celu odblokowania bootloadera?
Czy ktoś ma i używa oczyszczacza powietrza, ale głównie pod kątem alergików? Kurz, roztocza, psia sierść? Opinie są różne. Działa, nie działa? Ma to sens?
Jeśli już to zastanawiam się nad Xiaomi Air Purifier 4 lub 4 Lite. Wtedy dwie sztuki, jedna w salonie, druga w pokoju u dzieciaków.
Sharp z PlasmaCluster podobno działa super, nie wie jak cenowo to teraz wyglada. Jakieś dwa lata temu chciałem kupić, ale że mieszkam nad morzem i powietrze mam w miarę czyste, to odpuściłem i kupiłem sam nawilżacz.
@Exodus30 oczyszczacze sharpa np spoko. ja dostałem za darmo od firmy i nie wyobrażam sobie życia bez niego ale Xiaomi tez dawał radę tylko ręcznie go ustawiałem, bo nie wykrywał pyłków jako założenia
Niedawno był taki na sprzedaż #xiaomi nowy w promocji za 1400 zł, wypas bo 144 Hz i ogólnie oprogramowanie ma w pytę, ale niestety 6 stycznia się promocja skończyła a ja 8 zacząłem szukać monitora.
Niestety p0lak jest cebularzem i kupić taki monitor używany w cenie do 1000 zł jest nie do zrobienia. C⁎⁎j, że dopiero 4 stówy drożej był nowy lepszy niż jego, czy że jego monitor ma 4 lata i nie ma gwarancji, albo rozjebaną matryce na połowę ekranu, jest szeroki i chce 1000 zł xD. Masakra.
Jakim myśleniem się ktoś kieruje licząc, że kupię jego używany monitor za 1300 zł (za tyle mi ktoś chciał najtaniej sprzedać tego Xiaomi) zamiast kupić za 1600 zł nowy teraz dziś z 2 letnią gwarancją? Żyjemy w kraju idiotów.
Z drugiej strony: Czekałem specjalnie z zakupem karty graficznej na premierę nowych GPU.
Nvidia: Kupuj od nas za $1600 + VAT frajerze
AMD: Mamy super ofertę, TYLKO $1000 + VAT za flagshipa i $900 + VAT za kartę o 20% wolniejszą od flagshipa.
K⁎⁎wa mać, kupiłem używkę poprzedniej generacji i jestem mega zadowolony. Oryginalny właściciel zapłacił za nią 1030EUR i sprzedał z 40% stratą rok później. Ja dostałem od pośrednika za 620EUR, mam jeszcze rok gwarancji.
@Amebcio Ja planowałem zakup rtx 3060, budżet do 1500 zł, na używkę polowałem. Taką samą kartę kupił mój szwagier i już miałem kupować na allegro ale znalazłem za 1000 zł GTX 1080 ti za 1000 zł i to wersję strix 11 GB, mam lepsze fps niż szwagier a dodatkowo świeci bo ma RGB. Nie widzę większego sensu kupowania nowej elektroniki bo szybko traci na wartości, wyjątkiem jest telefon, kompa zawsze składam, uzywanych części. Ale z tymi monitorami to pojechali chłopaki
@Daniel_Obajtek dwa lata temu nad morzem bateria nam się rozładowała. A do etui ładującego trzeba było mieć kabel mini USB. Nigdzie go nie udało się kupić. Kurła na nadmorskich straganach były ładowarki do telefonów sprzed 20 lat (czyli jedna końcówka pasująca tylko do jednego telefonu) ale nie było pieprzonego miniUSB
@kobiaszu Przede wszystkim to wytłumacz komuś sprzed 50 lat, że po pierwsze masz miniaturowy komputer z funkcją globalnej łączności w kieszeni, a po drugie masz szczoteczkę do zębów którą trzeba ładować xD
Jako emigrant z wykopu witam wszystkich. Wszystko widać to dopiero zaczyna się rozwijać. Udzielałem się pod tagami #piwowarstwo #rolnictwo #xiaomi #podroze czy #budowadomu
Jak to jest z tymi reklamami w #xiaomi ? Chciałem sobie kupić Redmi Note 10 Pro ze względu na aparat i pochlebne opinie na jego temat. Jednak opcja reklam w telefonie, za który zapłaciłem mocno mnie odrzuca.
@btm_ No ogólnie ludzie pisali, że pojawiają się im reklamy od niedawana z jakimś updatem. Po ich zablokowaniu w ustawieniach przy następnym update znów są.
Polecam bardzo przeglądarkę Via Browser na Androida. Nie dość że mało miejsca zajmuje to jeszcze działa szybciej niż Firefox z blokadą reklam a sama w sobie blokuje je skutecznie. Używam z pół roku i zero zacięć. Na Chrome albo FF miałem problem gdzie strona potrafiła się zamrozić i trzeba było zminimalizować i przywołać z powrotem ono przeglądarki.
@senpai nie wiem, nie używałem Brave. Używałem tylko Chrome, Firefox, Opery. Na dwóch z nich (Chrome, FF) miałem problem z zamrażaniem stron, na Operze ich blocker reklam działał bardzo wybiórczo/słabo.
Jakby ktoś się zastanawiał nad smartwatchem, to tylko powiem, że mialem jakieś xiaomi superhiper active i po 3 miesiacach wyswietlacz powiedział dowidzenia, więc go nie kupujcie.
Więc kupilem samsunga galaxy active rm500 superhiperwodofiutoodpornego i po pojsciu do aquaparku najpierw wyswietlacz nie reagował, za to usilnie uruchamial samsung pay i wibrował, po godzinie sie wyłączył. Teraz wygląda tak. Także kupcie sobie normalny zegarek, żebyście nie musieli się wkurwiać. Elo
@NocnyRabin wiesz co jest wieksza abstrakcją? Kupilem uzywany z ebay. Napisalem do samsunga na fb, ze gowno produkuja - zobacz co odpisali. W pl nie do pomyslenia
@Niggauke no to tak jak ja napisałem, że nie uznaje używania zegarków w wodzie bo zawsze jest ryzyko zalania i małych nieszczelności po jakimś czasie użytkowania, wystarczy mi oglądania zardzewiałych submarinerów XD Wodoodporność to nie wodoszczelność. Chroni przez przypadkowym zalaniem a nie służy do kąpieli i zdecydowana większość zegarków jest zbudowana na takiej zasadzie. Więc tym bardziej mnie dziwi, że jest opcja z pływaniem.
Cześć w pierwszym zestawieniu na HEJTO , poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do sklepu #banggood które **pojawiły się na stronie LowcyChin**
**Jeżeli podoba ci się dzisiejsze zestawienie kuponów i promocji zostaw "+"**