Zaloguj się aby komentować
Mucha przypadkiem przelatuje przez Pierścień
#heheszki #wladcapierscieni #lotr

Zaloguj się aby komentować
Widzę, że jeszcze nikt nie wrzucał. Co sądzicie?
Garść info:
6167 klocków
15 figurek + 6 jako posągi
wymiary 75x50x39
nowe klocki, m.in. miecz Narsil
cena 2399.99zł
premiera 8 marca (5 marca VIP)
#lego #wladcapierscieni #lotr




No ale w Technic tak samo ładność trzeba wziąć pod uwagę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Zgrywajac_twardziela ale jest zwyczajnie ciężko, przez nieregularność kształtów klocków. Bardzo z techniców mi się podoba Land Rover i tam im się wyjątkowo udało zrobić takie wrażenie spójności konstrukcji, bez miliona dziur. Natomiast porównując dwa mustangi to widać przepaść, głownie z przodu. Ten od technic wygląda, jakby ktoś na nim usiadł i się połamał xD Modele, o których mówię pic rel. Najlepiej byłoby robić budę ze zwykłych kloców i środek z technica, wtedy i by działało i wyglądało



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Ten klasyk kilka dni temu skończył 15 lat, ale bawi dalej tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=G6Try36fOwU
#heheszki #youtube #wladcapierscieni
Zaloguj się aby komentować
@IronFist Klasyka dla fanów LOTRa i DnD: https://www.shamusyoung.com/twentysidedtale/?p=612
Zaloguj się aby komentować
Ostatnio katujemy w domu. Uwaga! Wkręca się
#muzyka #muzykafilmowa #wladcapierscieni #lotr #hobbit
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ej, a dlaczego nie zamknęli najpierw pierścienia do jakiejś metalowej szkatułki na klucz, ten klucz wy⁎⁎⁎ać i potem dopiero iść wy⁎⁎⁎ać pierścień do wulkanu? Wtedy by go nie mogli założyć mimo pokusy
#wladcapierscieni #lotr
Zaloguj się aby komentować
Wieczorna rozkmina - ile mil / kilometrów przeszedł Frodo i Sam w LOTR?
https://www.cbr.com/frodo-sam-lotr-how-far-walked/
#ksiazki #wladcapierscieni #fantasy
Zaloguj się aby komentować
Zawsze jak oglądam LOTRa to zawsze ale to zawsze kisnę z tego orka i jak on trzyma łuk
#lotr #heheszki #wladcapierscieni

Zaloguj się aby komentować
Coś ty mi w palantirze pokazał,ty mała morgocka k⁎⁎wo? Wiedz śmieciu, że ukończyłem nauki u Elronda z najwyższymi honorami i od razu po nich przyjęli mnie do Dunedainów, brałem udział w zwiadach w Mrocznej Puszczy, wzdłuż Anduiny, na martwych bagnach, w dorzeczu Iseny, w Morii i Helmowym Jarze i mam ponad 300 zabitych orków na koncie. Jestem doskonale przeszkolony w walce partyzanckiej i jako szermierz - dostałem złamany Narsil dla najlepszego dziedzica chwały numenoru. Jestes dla mnie po prostu kolejnym celem, któremu mogę niespodziewanie rozjebać Barad-dur z 800 metrów. Zmiote cie smieciu z powierzchni Śródziemia z precyzja dotad nieznana na Ardzie, slyszysz chujku? Myslisz psie, ze mozesz sobie pokazywać w palantirach co tylko zechcesz nie poniesiesz za to konsekwencji? Blad numenorski topielcu, gdy to czytasz moi kumple z Drużyny Pierścienia we wspolpracy z Gollumem namierzaja wejscie po Cirith Ungol, wiec szykuj swoja d⁎⁎e na zmierzch trzeciej ery. Jestes juz ku⁎⁎⁎⁎ko martwy, majarze. Moge w tej chwili byc gdziekolwiek, ale i tak gdy tylko najdzie mnie ochota moge cie rozjebac na jeden z siedmiuset sposobow a i to tylko samym Andurilem. Poza doskonałym przeszkoleniu w zachodnich sztukach walki (znam ludzką szermierkę, elfickie łucznictwo - dziedzictwo Królów Drzew, krasnoludzkie rzemiosło i zloty płaszcz z Lothorien) znam sie rewelacyjnie na broni, a tej mam caly arsenal i uwierz mi, uzyje jej tyle, aby z twojego marnego zycia nie zostal nawet najdrobniejszy cien . Gdybys wiedzial uduński pariasie co sciagasz na siebie swoim "madralinskim" straszeniem pewnie zesralbys sie cztery razy w zbroje i wyslal Czarnych Numenorczyków gdzie sie da, ze zalujesz chocby samego pomyslenia o tym. Ale nie mogles tego wiedziec i teraz suko zaplacisz za to najwyzsza cene. Jestes bezcielesnym cieniem
#heheszki #pasta #wladcapierscieni #lotr
Zaloguj się aby komentować
Z cyklu #glupiehejtozabawy - lek, czy postać z uniwersum Tolkiena?
https://antidepressantsortolkien.vercel.app/
Mój wynik na screenie - not great, not terrible. Podzielcie się swoimi.
#wladcapierscieni

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować