Dzisiaj takie coś...😋😋😋
#gotowanie #weekend #gotujzhejto

Dzisiaj takie coś...😋😋😋
#gotowanie #weekend #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Grill już dzisiaj odpalamy?
#weekend #grillowanie #chili
Zaloguj się aby komentować
Weekend czas zacząć...
#piwo #weekend #pijzhejto
Zaloguj się aby komentować
Wrath of man 7,1/10 imdb [9/10]
Już w trakcie pierwszej misji bohater w pojedynkę unieszkodliwia szajkę złodziei z taką łatwością, jakby miał wbudowany napęd jądrowy albo posiadał boskie moce. Oniemiali towarzysze broni zbierają szczęki z podłogi, szef obiecuje awans i podwyżkę, z kolei stróże prawa wietrzą podstęp. Kim, do diabła, jest H?
[Kolejny film w którym Jason daję radę, miejscami trochę długi, za to akcje dynamiczne i efektowne. Do obejrzenia na wieczorny weekend]
https://www.filmweb.pl/film/Jeden+gniewny+cz%C5%82owiek-2021-850377
#weekend #filmy #primevideo

Zaloguj się aby komentować
Weekend czas zacząć.
#weekend #praca
Zaloguj się aby komentować
Zagadka...
Co to będzie? Tylko złe odpowiedzi.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Poleczam, jakby ktoś miał wątpliwości czy działa bo są różne opinie, to moja chyba 10 buteleczka, wcześniej miałem z innej firmy ale wszystkie działały.
50zł za 100ML a żeby poczuć dobrze wystarczy 20ml (dla kogoś bez tolerki) czyli 5 razy można wychlać i mieć dobry humor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam mieszam z colą i najlepiej wtedy smakuje.
To żadna reklama czy cuś żeby nie było
Jak są jakieś pytania to śmiało

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry!
Mam nadzieję, że piątkowe imprezy udane i żaden kac nie przeszkadza Wam dzisiaj w normalnym funkcjonowaniu.
Trzymajcie się tam ciepło i udanego weekendu!
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A po majówce wracamy do rzeczywistości.
A oto kilka zdjęć z mojej majówki - z 3 miejsc na Słowacji.




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mam już weekend.
(Chwalę się)
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry w piątek!
Znowu weekend mi się przesunął. Nie kontroluję już tego
Także, dobrego dnia! I Pani Laufey dla pokrzepienia serc naszych
Zaloguj się aby komentować
Dobrego dnia! Idę sobie na spacer. Kto zgadnie, gdzie?

Zaloguj się aby komentować
Cześć ziomki, jak tam weekend się wam zaczął?
Zaloguj się aby komentować
Piwko kupione, kebab zamówiony można weekend zaczynać
Zaloguj się aby komentować