Zaloguj się aby komentować
Też wam się wydaje, że z wiekiem jesteście bardziej atrakcyjni? Szczerze nigdy nie byłem jakiś brzydki, ale jakoś wcześniej nie czułem wobec siebie żadnego zainteresowania. Chłopięca uroda, niezadbana fryzura, waga mimo uprawiania sportu raczej średnia (sport pod kategorie wagowe).
Obecnie mam 26 lat, rocznikowo 27. Trochę zagęścił mi się zarost, jestem dobrze zbudowany (siłka), zmieniły mi się rysy twarzy. Przez pracę (głównie z klientem b2b) pewność siebie wzrosła, mam też bardziej w d⁎⁎ie i się nie przejmuje co ludzie o mnie pomyślą.
Zacząłem odczuwać większe zainteresowanie. Tu uśmiech, tam komplement, tam spojrzenie. Tylko trochę za późno, bo jestem w trwałym związku i niczego nie chce zmieniać, tym bardziej, że moja kobieta poznała mnie jako tę pierwszą wersję
I tak uważam, że chłop jak nie wyłysieje, to peak ma w wieku 30-35 lat. A jeszcze najzabawniejsze jest to, że baby patrzą na zajętych chłopie, bo instynkt im mówi, że skoro inna (i to ładna) brała, to jest to bardziej atrakcyjne xD powalone to.
I beka, bo gro laseczek, dla których w liceum nie byłem na poziomie, dziś są ulane lub zbrzydły, nie mają kasy etc.
#heheszki #zwiazki #gownowpis #tinder
@Lopez_ zgodzę się, ale z racji, że mam rocznikowo 24 to mogę powiedzieć "co ty wiesz o świecie...", ale po kolei - schudłem swoje, zarost się zagęścił przez mniejsze otłuszczenie twarzy + naturalną koleją rzeczy jest wzrost pewności siebie. Przez te czynniki wg kobiet stałem się atrakcyjnym kąskiem (kolega mi kilka lat temu mówił, że jak schudnę i zadbam o siebie to będę miał powodzenie - nie mylił się).
Nawet doszło do tego, że koleżanka chyba próbowała mnie odbić (ziomki i koleżanki mi wskazują jasno dlaczego tak to wyglądało), ale nie widzę w tym zachowaniu jakiegokolwiek sensu. Moja obecna dziewczyna poznała mnie jak byłem zaniedbany (ważyłem ponad 110kg, miałem swoje problemy na głowie), tą pierwszą wersją siebie. Dlatego wiem, że ona mnie kocha za to jaki jestem z charakteru.
@Lopez_ jeszcze jak, ale na to ma wpływ wiele czynników. Zawsze wyglądałem młodo, teraz dalej tak jest, ale nabrałem już cech "męskich", dbam o siebie nie tylko poprzez chodzenie na siłownię, ale też chodzę regularnie do barbera, umiem się ubrać. Interesuje się perfumami więc ładnie pachnę. No i w końcu mam zarost który mi akurat dodaje trochę punktów
Zaloguj się aby komentować
Ehh chłop próbuje w ten cały #tinder i #podryw, ale one myślą, że są jakieś lepsze. J⁎⁎⁎ny matriarchat.
#przegryw #tinder #zwiazki

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Jeszcze jedno. Z ludzi których nie chciałbym tutaj po upadku wykopu (żeby sobie poszli na lurkera) to tych spod tagu "tinder". Z tego co pamiętam to był najbardziej toksyczny tag na całym wykopie. Zero pracy nad sobą tylko narzekanie, plucie i nienawiść. Ludzie potrafili robić eseje tego jaką kto ma twarz. Różowe nie mogly się tam nawet wypowiedzieć i wiele musiało usunąć różową belke spod awataru.
#wykop #tinder
Zaloguj się aby komentować
Na Facebooku na grupie "Bękarty Tindera" napisałem taki post (parę dni temu wstawiłem go też na hejto):
"Kwestia samotnych matek na tinder. Jak to widzę jako doświadczony, świadomy swej wartości mężczyzna.
Jest dopuszczalne kiedy facet z dzieckiem wiąże się z kobietą z dzieckiem. Znam taką parę chociaż ja bym nigdy nie wziął samotnej matki.
Z kolei kiedy beciak bez dzieci bierze samotną matkę nie ma prawa nazywać się mężczyzną.
Ktoś taki nie zasługuje na elementarny szacunek czy podanie ręki. Kobieta wyszalała się na ogromnej kutandze badboya czy tam Mokebe (potencjalni ojcowie) przyjmując doskonały materiał genetyczny. Beciak to słabszy osobnik, do którego już nigdy nie będzie czuła takiego pożądania. On ma wychowywać czyjeś geny samemu swoich nie przekazując (bo są ch⁎⁎⁎we). Kobieta po porodzie jest też nieco zużyta, jej pochwa nie jest jak u świeżynki, która nie zbrukała się obcowaniem z 35-centymetrowym obwodem głowy noworodka. Poza tym bierzesz k0biete z przeszłością i ta przeszłość zawsze będzie dawać długi cień na związku. Zaczyna się związek od bycia drugim po dziecku. Kiedy sam spotykasz się z dziewczyną i później macie potomstwo to łączy was czas kiedy byliście dla siebie jedyni na świecie. Tutaj zaczynasz jako drugi i zawsze będziesz drugi.
Pójdźmy w skrajność (a takie rzeczy też się zdarzają kiedy witaminka wraca z Erasmusa)
Wyobraźcie sobie sytuację że biały beciak odprowadza dziecko czarnego bulla do przedszkola. Inni ojcowie nawet nie kryją kpiących uśmiechów politowania i podsmiechujek. Gdybym zobaczył takiego typa roześmiałbym mu się w twarz. Trudno wyobrazić sobie poziom cringu takiej sytuacji. Wielki afrykański drąg zrobi-mały beciakowy kindybał wychowa jak swoje. Natura.
Jak p0lka mi pisze że ma dziecko to zazwyczaj od razu usuwam parę. Choć przyznaję 2 razy skusiłem się na jednorazowe bzykanie z taką (oczywiście wcześniej udając, że akceptuje jej dziecko), ale tylko dlatego, że miałem pełne jaja.
Polecam wam ten styl życia."
Dostałem bana na 30 dni. Powiedźcie mi, co jest tam niezgodne z regulaminem ? Wyraziłem jedynie swoją opinię na temat wiązania się z samotnymi matkami. Moje obawy choć podane dosadnym językiem wyrażają myśli wielu mężczyzn (prawdziwych mężczyzn). Poza tym dotyczyły tematyki związanej z grupą. Czy na Facebooku mieszkają same cuckoldy. Kompletnie nie rozumiem dokąd zmierza ten świat. Gdyby gość pisał, że szuka dziewczyny, która na jego oczach będzie oddawać się dla Mokebe żeby później mógł wylizać jego nasienie z jej pochwy to na 100% ten post nie zostałby skasowany a beciaki i p0lki dawałyby serduszka pod nim. Obrzydliwy świat, którym gardzę.
Zaloguj się aby komentować
Kwestia samotnych matek na tinder. Jak to widzę jako doświadczony, świadomy swej wartości mężczyzna.
Jest dopuszczalne kiedy facet z dzieckiem wiąże się z kobietą z dzieckiem. Znam taką parę chociaż ja bym nigdy nie wziął samotnej matki.
Z kolei kiedy beciak bez dzieci bierze samotną matkę nie ma prawa nazywać się mężczyzną.
Ktoś taki nie zasługuje na elementarny szacunek czy podanie ręki. Kobieta wyszalała się na ogromnej kutandze badboya czy tam Mokebe (potencjalni ojcowie) przyjmując doskonały materiał genetyczny. Beciak to słabszy osobnik, do którego już nigdy nie będzie czuła takiego pożądania. On ma wychowywać czyjeś geny samemu swoich nie przekazując (bo są ch⁎⁎⁎we). Kobieta po porodzie jest też nieco zużyta, jej pochwa nie jest jak u świeżynki, która nie zbrukała się obcowaniem z 35-centymetrowym obwodem głowy noworodka. Poza tym bierzesz k0biete z przeszłością i ta przeszłość zawsze będzie dawać długi cień na związku. Zaczyna się związek od bycia drugim po dziecku. Kiedy sam spotykasz się z dziewczyną i później macie potomstwo to łączy was czas kiedy byliście dla siebie jedyni na świecie. Tutaj zaczynasz jako drugi i zawsze będziesz drugi.
Pójdźmy w skrajność (a takie rzeczy też się zdarzają kiedy witaminka wraca z Erasmusa)
Wyobraźcie sobie sytuację że biały beciak odprowadza dziecko czarnego bulla do przedszkola. Inni ojcowie nawet nie kryją kpiących uśmiechów politowania i podsmiechujek. Gdybym zobaczył takiego typa roześmiałbym mu się w twarz. Trudno wyobrazić sobie poziom cringu takiej sytuacji. Wielki afrykański drąg zrobi-mały beciakowy kindybał wychowa jak swoje. Natura.
Jak p0lka mi pisze że ma dziecko to zazwyczaj od razu usuwam parę. Choć przyznaję 2 razy skusiłem się na jednorazowe bzykanie z taką (oczywiście wcześniej udając, że akceptuje jej dziecko), ale tylko dlatego, że miałem pełne jaja.
Polecam wam ten styl życia.
Zaloguj się aby komentować
Pytanie do użytkowników #tinder #badoo i innych tego typu aplikacji. Czy w związku z napływem ukrainek zauważliście większą ilość par?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kurła, znowu się dałem nabrać, w mordę jeża.

Zaloguj się aby komentować
Nigdy nie miałem tindera
Zaloguj się aby komentować
Uwaga!
Oficjalnie, uruchamiam kolejny tag o nazwie #tinder
Zapraszamy do obserwacji!
#oficjalnytag
Zaloguj się aby komentować