Gra ktoś Forza Horizon 5 na steam decku?
Opłaca się to kupić?
#steamdeck #pytanie
Gra ktoś Forza Horizon 5 na steam decku?
Opłaca się to kupić?
#steamdeck #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Musze przyznać, że The Plucky Squire, to jedna z ciekawszych gier, w które ostatnio grałem. Ma też humor, który mnie osobiście często bawi, heh.
Polecam.
#gry #steamdeck


Zaloguj się aby komentować
Jak lubicie gierki z walką turową i elementami RPG oraz rogalika to polecam wam Rogue Waters
Rozwija się swoj statek, załogę, lootuje lepsze eq
Spoko się gra na #steamdeck teraz chyba jakaś promocja jest na steam. Ja jestem miło zaskoczony.
No i to polska gra od twórców Hard West.


Zaloguj się aby komentować
Chłop 30 lat i se w sobotę gra w księżniczkę
#gry #nintendoswitch #steamdeck #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Skonczylem wlasnie na #steamdeck Sleeping Dogs (polecam).
Teraz nie mam pomyslu w co zagrac, a mam ochote na jakas gre akcji, przygodowa, w dodatku zeby to byla gra indie. Najlepiej na max 10h i liniowa w miare.
Moze cos polecicie?
sory za brak polskich znakow, ale nie dzialaja mi one na decku wlasnie..
#gry

Zaloguj się aby komentować

Witam wszystkich!
Od kilku lat pracuję nad swoją grą typu roguelite zainspirowaną głównie przez Dead Cells, Wizard of Legend, Binding of Isaac, Hades oraz wiele innych popularnych gier tego typu jak np Risk of Rain, Enter the Gungeon, Neon Abyss, Noita, Skul: The Hero Slayer czy Astral Ascent.
An...
Witam wszystkich. Mam problem z uruchomieniem gry Cyberpunk 2077, mianowicie grę włączam z ustawieniami steam deck i gra chodzi na 20 FPS. Dodam że grę odpalam z GOG. Oraz gra PixelGun , gra tak jakby jest na połowie ekranu.
#steamdeck
Zaloguj się aby komentować
Bawi się ktoś tu w emulacje switcha?
Pytanie moje brzmi czy są jakieś pro tipy, best ustawienia, żeby mieć jak najwięcej fps, jak najmniej przycięć? Chodzi o ryujinix
#gry #steamdeck #emulacja

Zaloguj się aby komentować
Zainteresowal mnie temat steam deck, widzę że używki chodzą po 1100-1300 zł. Warto, nie warto? Na co zwracać uwagę? Kupilibyście drugi raz?
Mam ps5 i pc'ta ale mało co gram na nich, bo zanim to odpalę to idę spać.
#konsole #steamdeck
Zaloguj się aby komentować
Dziś dzień bez gór, bo leje od rana, więc czas odpalić giereczke
#zielczanwgorach #steamdeck #gry


Zaloguj się aby komentować
Polecicie mi jakieś gierki czilowe typu dredge czy Dave the driver? Takie spokojne, nie wymagające wiele skupienia
Tematykę rybek już może odpuśćmy więc odpadają kolejne gierki rybkowe
Dzięki z góry
#gry #steam #steamdeck

Zaloguj się aby komentować
Hej, zaczynam grę w cyberpunk. Aktualnie po minięciu tutoriala, wydaje mi że jest bardzo mało akcji. Ciągle dialogi/przerywniki, a bardzo mało „gry”. Potem jest lepiej? #gry #steamdeck #cyberpunk2077
Zaloguj się aby komentować
The Wolf Among Us
druga gra point and click zaliczona.
Genialna fabuła. Polecam
Dziękuję ekipie która spolszczyła całość bez nich ominęła by mnie taka świetna gra
Ps pojawiło się wczoraj demo epic Mickey rebrushed
#gry
#steamdeck

Zaloguj się aby komentować
Ahoj przygodo
Dostępne spolszczenie do Dragons Dogma 1
Na eneba za 10zl
Sterowanie od razu działa pod pada
#steamdeck
#gry

Zaloguj się aby komentować
I to jest super gra.
Scooby doo Strachy na Lachy
Głosy postaci jak w kreskówce
Śmiga bez problemu na SD wersja z chomika
#gry
#steamdeck

Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=NjgXxcJL9-o
oszukali mnie. pogoda w pyte jest a miała nie być
Se gram w Shellshock 2 Blood Trails co prawda w trybie pulpitu bo z stemma nie startuje
#gry
#steamdeck
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Podoba mi się ten stimdek.
Chwila grzebania i już gry z goga, epica itp. instalują mi się bezpośrednio w bibliotece Steam.
Nawet nie muszę w tryb pulpitu wchodzić.
Fajna zabaweczka, a najlepsze jest, że prawie nie gram, tylko dłubie w ustawieniach, wczoraj odpaliłem gothica, co niby nie działa xD
#steamdeck #steam #gry
@Gepard_z_Libii jak lubisz Lego to możesz za jakieś 59 zeta kupić sporo gier https://www.humblebundle.com/games/lego-worlds-collide-ultimate-assembly?hmb_source=humble_home&hmb_medium=takeover&hmb_campaign=legogamesjuly24_home
Zaloguj się aby komentować
Skusiłem się na promkę za niecałe 20€.
Zobaczymy co ten murikański szmelc potrafi
#gry #steamdeck #reddeadredemption2

@Kr_sU I tak bez sensu było to, że zaimplementowany system "karmy" nie miaławpływu na fabułę. Jako gracz możesz ratować spotkanych ludzi w potrzebie, możesz pomagać każdemu, unikać przemocy, ale i tak przychodzi Dutch i główny bohater nagle bez mrugnięcia okiem zabija ludzi, wymusza haracze, napada na pociągi.
Niemniej gdy przyszło kierować drugim bohaterem, jakoś mniej mnie ciągnęło do grania - charakter Artura jakoś był bardziej charyzmatyczny.
Zaloguj się aby komentować
Dobra nikt nie odgadł zagadki, a to było w pudełku.
#steamdeck #steam #gry

Zaloguj się aby komentować
W pracy a gdzie?
#pracbaza #uk #taxi #steamdeck

Zaloguj się aby komentować