#heheszki #steam #chcialbymumicangielski
Steam support pomocny w każdej sytuacji

#heheszki #steam #chcialbymumicangielski
Steam support pomocny w każdej sytuacji

@grappas Chat GPT też daje podobne odpowiedzi na bardzo proste pytania: https://chat.openai.com/
Zaloguj się aby komentować
Cześć,
po bardzo długiej przerwie od grania poszukuje jakiejś fajnej strategii, z naciskiem na ekonomię / city building. (kiedyś byłem fanem takich gier jak Inudstry Giant, Simcity). Grałem jakiś czas temu w City Skylines, ale dość szybko mi się znudziło.
Wytypowałem sobie taką listę gier:
Rimworld
Frostpunk
Oxygen not included
Anno 1800
Farthest Frontier
Nie interesuje mnie na pewno nic w klimatach fantasy, czyli żadnych dziwnych stworów itp.
#strategie #steam #gry #anno1800 #frostpunk
@Voximodo Jeśli nie przeszkadza Ci, że jest trochę leciwe to Anno 1404 też jest całkiem fajne, a akurat można je wyrwać w promocji na GOGu. Ogólnie jeśli nie przeszkadzają Ci starsze tytuły polecam rozjerzeć się właśnie tam za strategiami ekonomicznymi.
Jest też Banished - bardzo czilałtowy średniowieczny symulator miasteczka bez fajerwerków. Zawartości ma dosyć niewiele, choć i tak jest imponujący jak na dzieło jednego człowieka, ale nadrabia troszkę sporą ilością modów.
Strategie Paradoxu są dosyć wciągające, ale to już bardziej globalne malowanie mapy niż lokalne budowanie domków, choć jest sporo mechanik w zakresie ekonomii. Stellaris jeśli chcesz kolonizować kosmos, Europa Universalis jeśli chcesz kolonizować Ziemię, Victoria to już czysta ekonomia z okazyjnymi czystkami etnicznymi. Crusader Kings jest bardzo wciągające, ale ma mało aspektów ekonomicznych, a więcej RPGowych, skupiając się raczej na spiskowaniu przeciw suwerenom, ruchaniu swojego rodzeństwa i chlaniu z biskupem na polowaniu.
Zaloguj się aby komentować
Czy pojawił się już Mir… Tomeczek, który woła na darmowe gierki ze Steam, Epic, GoG itd? Chyba Metodzik ale ręki sobie nie dam uciąć. A może ktoś inny? Jak tak to gdzie się zapisać? A jak nie to czekamy…
z mojej strony na Steam jest darmowy Endless Space do odebrania.
#gry #steam #darmowegry
@crs333 No przecież od kilku miesięcy zawsze ktoś wrzuci coś na #darmowegry - zazwyczaj kilka osób (np. ja) wrzuca przypominajki z epic/gog. Jak chcesz mieć pewność, że nic cię nie ominie - masz od tego specjalistyczne portale.
Metodzik przyszedł, dał nadzieję, że będzie robił to na poważnie, ale jak zobaczył, że też znamy peppera i łowców gier i nie będzie miał tu fejmu (choć przywitany został gorąco) - no to po jednym dniu się zmył xD Łaski bez
Zaloguj się aby komentować
Pomimo Steam Decka i Proton launchera dla Steama to 2023 nie jest niestety nadal rokiem linuxa, przynajmniej w grach.
Przyszedł znowu ten moment kiedy mój głos w głowie każe mi zainstalować Baldur's Gate II i po dniu walki modowanie tej gry mnie niestety pokonało jakimś segfaultem. A nie będę przecież grał w trylogię bez połączenia w jedną grę jak jakiś plebs, prawda?
#gry #rpg #baldursgate #steam #linux
Zaloguj się aby komentować
Hogwarts Legacy EU PRE-ORDER Steam CD Key
https://hotshops.pl/okazje/hogwarts-legacy-eu-pre-order-steam-cd-key-20016
Cena: 188,71 zł
Okazja dostępna w sklepie: Kinguin
#promocje #cebuladeals #gry #rozrywka #steam

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dobra zróbmy test. Kto zabłyskawicuje ten wpis powiedzmy do 23:45 dzis, dostanie Hollow Knight klucz na #steam - w sensie zrobimy losowanko. To test czy #hejtolos działa, mam nadzieje, że nic sie nie wyje... popsuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://store.steampowered.com/app/367520/Hollow_Knight/
#gry #dedikrozdaje #rozdajo #test

Zaloguj się aby komentować
#steamdeck #steam #risen #gothic #gry
Właśnie pograłem trochę i Risen na SD OOTB działa jak złoto, z nowym patchem. Na domyślnym configu szybko żre baterię (mi 50% w 1h).
Zaloguj się aby komentować
Zaczęłam grać w gry w wieku 33 lat jak zaczęła się pandemia i moja kolekcja gierek też zaczęła rosnąć dopiero jak zaczął się #koronawirus Wcześniej grałam jako guwniak w Vice City. Tyle nazbierało się w przeciągu trzech lat. W Total War: Three Kingdoms jestem obecnie w 216 turze (▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
#gry #steam

Zaloguj się aby komentować
hej mam problem z Wieśkiem 3, a mianowicie, po aktualizacji nie mogę uruchomić gry.
wyskakuje mi informacja "zweryfikuj integralnosc plikow gry na steam wiedzmin 3"
sprawdzam integralnosc plików jest ok, gdy ponownie uruchamiam gre mam ta sama informacje xd
ktos wie jak to rozwiazac?
#wiedzmin3 #gry #steam
Zaloguj się aby komentować
No mogliby mi wysyłać maile kiedy nie jest w 'specjalnej ofercie'. Autentycznie nie wiem kiedy ostatnio widziałem tę grę bez 20% obniżki do 86zł
#steam

Zaloguj się aby komentować
Co przejść w pierwszej kolejności? Mam 3 tytuły, tak czy siak po kolei będę leciał, a że mam bardzo mało czasu na grę to zajmie mi rok przejście ich. Żadnej jeszcze nie ograłem, więc będą to nowe doświadczenia, ale wiem że to dobre tytuły. Co wygra leci na pierwszy ogień. Pomóżcie obrać priorytet!
#gry #pc #steam
@qski
Jeśli szanujesz swój czas, nie polecam trybu hardcore w „Kingdom Come”. Sam tryb nie jest trudny, jednakże pozbawia gracza możliwości szybkiego podróżowania. A (nie)stety, w tej grze podróżowania jest naprawdę sporo.
(nie)stety, ponieważ lasy w „KCD” są najpiękniejszymi, jakie widziałem w grach. Podejrzewam, że nie doceniłbym ich, gdyby nie konieczność jeżdżenia wte i wewte.
Zaloguj się aby komentować
Ehh, kiedy bardzo dawno już nie grałeś i chcesz sobie usiąść i pograć w grę...
Ogólnie to ciekawe, że kupiłem grę a teraz nie mogę pograć bo wycofali wsparcie dla mojego systemu.
#steam #rocketleague

Zaloguj się aby komentować
The Last of Us Part 1 - preorder
https://hotshops.pl/okazje/the-last-of-us-part-1-pre-order-steam-20414
Cena: 170,62 zł
Okazja dostępna w sklepie: Kinguin
#steam #thelastofus #gry #promocje

Zaloguj się aby komentować
Może mi ktoś powiedzieć co się odjebało? Ściągnąłem sobie DSfix pozmieniałęm parę ustawień do grafiki, ściągnąłem sobie HD texture i moja postać biegnie powoli xD tzn pasek wytrzymałości się zużywa, animacja biegania jest, ale porusza się powoli... Coś zjebałem? #gry #steam #darksouls
Zaloguj się aby komentować
Chyba będzie długo, ale nie wiem.
Ogólnie to jestem już chyba stary. 35 lat na karku, w domu kilka konsol (switch, quest 2, xbox series s, steamdeck) i laptop "w miarę do grania". Zauważyłem jakiś czas temu, że granie już nie daje takiej frajdy jak kiedyś - strasznie szybko się nudzę, mało co jest mnie w stanie zatrzymać na dłużej przy konsoli czy komputerze a ukochany ATS w którego przegrałem kilkadziesiąt godzin nie był odpalany od czasu wyjścia ostatniego DLC. Mimo wszystko od czasu do czasu kupuję jakąś grę z nadzieją, że na dłużej zatrzyma mnie przy komputerze.
Nie jestem wielkim fanem (to dosyć delikatne określenie) "symulatorów" wykręcania śrubek poprzez klikanie myszką, wydawanych pod szyldem PlayWay z którego prezesem kilkukrotnie wchodziłem w mniej lub bardziej agresywne dyskusje na twitterze (z róznych powodów, ale głównym była krytyka ich sposobu "badania rynku" poprzez wypuszczanie steamowych stron gier, które istniały tylko na papierze).
Mimo wszystko, kilka dni temu padło na SimRail, symulator pociągów polskiej produkcji wydany przez studio wchodzące w skład grupy kapitałowej PLW.
No i cholera jasna, zakochałem się. Zakochałem się w tej "lokalności" jaką oferuje tytuł (500km tras z polski, ze wszystkimi przystankami po drodze w skali 1:1 na trasach Katowice - Sędziszów i Katowice - Warszawa). Mimo poczatkowego przerażenia ilością opcji w pociągu 34WE (polecam go na początek, serio!) szybko załapałem podstawy (tutorial i tak pozostawia wiele do zyczenia) i wskoczyłem do multiplayera.
Tak, jest multi! I cholera jasna, co tu się dzieje
Sytuacja z wczoraj (wrzucam screena niżej) - wskakuję do gry kawałek za stacją Katowice - Szopienice. ujechałem kawałek, korek. Wszystko stoi, aż do samego wjazdu na Sosnowiec Główny. Pytam dyżurnego co się dzieje, a ten mi mówi, że dopiero zaczął zmianę na pustej nastawni, że wcześniej był jakiś nieogarnięty dyżurny i wszystko popsuł i uciekł. No i chłopaki z róznych nastawni przez kilka godzin męczyli się żeby wszystko ruszyło. U mnie skończyło się na 2 godzinach opóźnienia
Mapka tego co dzieje się na serwerach jest tutaj: https://panel.simrail.eu/main/map.html
Mimo, że grę mam od niedawna to na liczniku już prawie 10h. A tutaj dopiero jako tako nauczyłem się prowadzić jeden typ lokomotywy. Coś czuję, że znalazłem swoją idealną grę na ten rok.
Jest drogo, niestety. Uważam, że na tym etapie EA powinna kosztować maksymalnie 99zł. Są bugi i glicze a optymalizacja pozostawia WIELE do życzenia. Mimo tego bawię się świetnie i polecam.
A link do gry tutaj: https://store.steampowered.com/app/1422130/SimRail__The_Railway_Simulator/
#steam #gry

Zaloguj się aby komentować
Czolem growe swiry,
Moze zainteresuje Was tytulem, ktory zagrywam od kilku dni i nie moge przestac. Gra MMORPG Mist Legacy, ma bardzo MUD'owy vibe, polaczony z tabletop D&D i Albionem Online. To bardziej gra, w ktora gra sie powoli - zaden action RPG - choc jest i walka, skille i taktyki, aczkolwiek gra kladzie nacisk na crafting, umiejetnosci spoleczne i eksploracje.
Krotka recenzja w pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=Xq82hMEwMNY
Link do Steam: https://store.steampowered.com/app/1259440/Mist_Legacy/
Gra jest darmowa z relatywnie opcjonalnymi mikroplatnosciami (relatywnie, bo wedlug mnie po kilku dniach grania niektorych rzeczy po prostu nie da sie nie kupic) ale szczerze przyznam, ze moglbym za nia dac spokojnie ze £30 i taki limit na mikroplatnosci sobie ustawilem poki co zamykajac sie w nim idealnie.
Cholernie mocno polecam jezeli macie kilka ladnych miesiecy na granie, questowanie, zwiedzanie, bieganie po podziemiach, huntowanie bossow czy rozbudowe wlasnego krolestwa
#gry #mmorpg #steam #rpg #pcmasterrace

Zaloguj się aby komentować
Ktoś chętny pograć razem w #snowrunner #steam #epicgames
Zaloguj się aby komentować