Kurde przypau. Przy poprzednim posiedzeniu skoczył mi się papier nawilżany i zapomniałem położyć nowe opakowanie a teraz bardzo by mi się ten nawilżany przydał. Skleroza, EHH.
#srajzhejto
Kurde przypau. Przy poprzednim posiedzeniu skoczył mi się papier nawilżany i zapomniałem położyć nowe opakowanie a teraz bardzo by mi się ten nawilżany przydał. Skleroza, EHH.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Wyszłem (bo daleko nie odszedłem) z domu a tu pada. Wróciłem się po parasol a na wierzchu różowy matkowy. Szybkie obliczenia co lepsze, zmoknąć czy trochę przypedałować. Wziąłem parasol i poszedłem do #lidl i po paczki do #paczkomaty Kupiłem te burgery z promocji i papier toaletowy w razie co #srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Pogoniło mnie sranie po zjedzeniu płatków kulek czekoladowych z mlekiem. Pogoniło tak jakbym wypił mleko zwykłe a użyłem mleka bez laktozy. Dziwne to wszystko.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Uwielbiam zapach szamba o poranku. Trzy razy wodę po sraniu spuszczałem a woda nadal brunatna była. Dopiero czwarte załatwiło spawę i przestało j⁎⁎ać. Pierścień trochę piecze.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
W kiszce się kotłuje bo wypiłem zwykłe mleko.
Edit: wydalenie erupcyjne
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Chłop załatwia sprawy "proszę poczekać 1h."
To chłop czeka i słońce go zaraz spali, a dookoła tylko bloki i jebitny komin. Żadnego miejsca w cieniu
#srajzhejto


Zaloguj się aby komentować
Przez weekend zjadłem z kilogram moreli i od wczoraj normalnie wysrać się nie mogę tylko tak cedzę po trochu. Nie to że zatwardzenie, po prostu jakby ktoś się spacją bawił.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Czwarta leci, luźna. Gdzie to wszystko się mieściło to ja nie wiem.
Akurat parówki sobie grzałem gdy mnie zakręciło więc musiałem wyłączyć palnik. Teraz już mi się nie chce parówek. Mam ochotę na ciepłą herbatę z miodem.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
To chyba po tych orzeszkach z czekolady. Trzecia w odstępie kilkunastu minut. Dwie małe twarde a teraz trzecia typu oberwanie luźnej chmury.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Najadłem się wczoraj czerwonej fasoli i teraz siedzę w robocie i puszczam tajniaki walące skisłymi jajami.
#gownowpis #oswiadczenie #srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Wypiłem sobie maślankę jagodowom i teraz sikam dupom ヘ(。□°)ヘ
#srajzhejto #stolcyzm #sranko #klopsiki #gownowpis #benc

Zaloguj się aby komentować
Sranie na nowej melinie. Jak obiecałem, tak robię. Może to się wszystko trochę odwlekało ale najważniejsze że się udało. Pierwsza noc w sumie przeszła normalnie. Trochę wyro twardawe ale wolę takie niż za miękkie.
#srajzhejto #gownowpis #stopy #stopyboners #stupki

Zaloguj się aby komentować
Wróciłem ze sklepu i teraz jest #srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Rano duże wypróżnienie. Przed wyjściem do Lidla też konkretne i teraz po powrocie duże, ale czuję że będzie jeszcze jakaś scena po napisach xd.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Jprdle.
Tak mało brakowało.
#srajzhejto
#kurdepszypau
#gownowpis

Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa spać nie mogę bo się sraka w kiszce gotuje. Pierdy śmierdzą jakbym się jajek najadł a ja jadłem tylko kanapki z serem i pomidorem oraz pieczonego kurczaka.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Czas rozpocząć nierówną walkie o przetrwanie w tom sobotunie.
Mam nadzieję, że tym razem sobotnia praca w guwno sie nie obróci.
Chociaz pqtrzac na tego potwora mam pewne wątpliwości natury moralnej.
Dżem dobry, ze tak pozwolę sobie skłamać.
Uooooooogień!!!!
https://m.youtube.com/watch?v=xTE4NNqmnbw&pp=ygULcm9jayBib3R0b20%3D
#srajzhejto #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Ciepła woda zdrowia doda.
Pobudka zaliczona.
Dwujka też.
Rzyć nie umierać
Dżem dobry że tak dzisiaj pozwolę sobie nie skłamać.
Dżem dobry bo truskawkowy.
#srajzhejto #gownowpis #dzemdobry
Zaloguj się aby komentować
Myślę że to najważniejsza wiadomość dla was w ciągu tego weekendu. Przedstawiam Wam moje nowe stanowisko do tworzenia contentu na #srajzhejto #gownowpis #oswiadczenie #heheszki
Siedzi się wygodnie, woda elegancko spłukuje content materialny. Mam nadzieję że się będziemy dogadywać.
#takaprawda

Zaloguj się aby komentować
Fakt że w skietach ale też się liczy. Dywanik będzie mniejszy, gejowski z frędzelkami. Ja nie gej ale pasuje bo w komplecie z dywanikiem.
#srajzhejto #gownowpis #oswiadczenie #stopyboners #stopy

Zaloguj się aby komentować