Dwie duże posłałem dzisiaj w porcelanę. Dobrze mi z tym.
#srajzhejto
Dwie duże posłałem dzisiaj w porcelanę. Dobrze mi z tym.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Łatwe wypróżnianie podstawą udanego dnia.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Sobotnie sranie. Potem chuopa czeka wywózka gratów i rozdysponowanie całego dobra po umeblowaniu. Następnie chuop pojedzie do biedronki i kupi jakieś pyszne rzeczy które chuopu dodadzą radości na najbliższe dwa dni, przeplatane wieczornym zamyśleniem przerużnym że dla chuopa następuje nowy rozdział w życiu. Mam nadzieję że pojawia się jakieś miłe niespodzianki w tej mojej życiowej księdze.
Trzymajta się tam w jakiś sposób tak jak ja trzymam wisienkę, wisienki wy moje <3
#srajzhejto #gownowpis #przemyslenia #stopy #stopyboners

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
I cyk do Wisły
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Łatwo wyszło. Duży, gruby i średnio twardy zdrowy stolec. Tak powinno być zawsze. Chyba marchewka z groszkiem pomogła. Za to dzisiaj ojebałem 24 sztuki toffifee więc d⁎⁎a się sklei od karmelu, czekolady i orzeszków.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Sobotnie sranie. Wczoraj zjadłem sobie smażone pierogi z mięsem z biedry polane dużą ilością srirachy. Sranie minimalnie bolesne, średnio skuteczne ale mogłoby być lepiej. Jeszcze walczę dla was, trzymajcie kciuki.
#srajzhejto #gownowpis #stopy #stopyboners #stupki

Zaloguj się aby komentować
Wyszło. Najpierw twardy korek i myślałem, że koniec. Wstaje a tu bulgocze i oberwanie chmury. Ja chyba skończę życie na kiblu. 50 minut walki.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Nie mogę się wysrać. Czuję je w sobie, brzuch mnie kręci a nie wychodzi.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Sranie wtorkowe. Tajemnica bolesna. Kto wysrać się nie może a gówno napiera temu biada. Niech d⁎⁎a rozwiera się wam wtedy kiedy trzeba, a zamyka wtedy gdy chcecie. Zaprawdę powiadam wam, kto rano się dobrze wysrać tego dzień dobrym się staje. Miłujmy się nawzajem.
Srajmy ku chwale Sedesu.
#srajzhejto #gownowpis #stopy #stopyboners #stupki

Zaloguj się aby komentować
Wstawać!
Tak jak pan buk przykazał.
Pamiętajcie, kto rano wstaje temu zimno w stupki.
Dżem dobry.
#gownowpis #srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Kupiłem sobie lody rożki w #lidl bo miałem kupon 1 plus 1 gratis i zakręciło.
Zadziwiające, że tak dobre lody cały zeszły rok utrzymały cenę na poziomie 1 zł a czasem nawet taniej w promocji pomimo #inflacja Obecnie może i zdrożały o 30 groszy, ale da się przeżyć.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
#zwiazki #podrywajzhejto #srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Piecze i znowu luźna.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Jasny c⁎⁎j. Ledwo z kibla wyszedłem i szybko pogoniło na dogrywkę i to jaką.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Chyba zmienili coś w składzie sera topionego w plastrach pilos bo znowu kręciło w kiszce.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Sram d⁎⁎ą do kiblã. Gówno wypada z d⁎⁎y i ląduje w muszli klozetowej. D⁎⁎a się otwiera i zamyka dokładnie tak jak ludzkie istnienie na tym świecie. Pojawia się i znika. Gówno jest w d⁎⁎ie a zaraz nie ma jego. Cala nadzieja w tym że potem gówno wypłynie na przestwór wód.
#srajzhejto #gownowpis #stopy #stopyboners #stupki

Zaloguj się aby komentować
Jaka ulga
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować