Znowu luźna po zakręceniu w kiszce. Dziwne bo ostatnio jadłem chleb z pasztetem lub serkiem topionym i ketchupem i trochę białej czekolady. Czyli nic co mogłoby wywołać sraczkę.
#srajzhejto
Znowu luźna po zakręceniu w kiszce. Dziwne bo ostatnio jadłem chleb z pasztetem lub serkiem topionym i ketchupem i trochę białej czekolady. Czyli nic co mogłoby wywołać sraczkę.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Coś mnie zakręciło w kiszce nie wiem po czym.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem co się dzieje ale nie mam weny wrzucać quality contentu na #srajzhejto . Chyba muszę odpocząć w jakiś sposób.
W mojej głowie rozgrywa się wielka chaotyczna bitwa, każdy na każdego i nie mam takiego za⁎⁎⁎⁎⁎tego humoru jakby to czasem moje wpisy na to wskazywały. Ileż można wrzucać stupki? Potrzebuje kogoś kto pokocha moje stupki w rl, kogoś kto będzie prawdziwą wisienką w misce mojego życia a nie kawałka wykładziny przed kiblem. Życie... wszystko płynie, panta rei jak woda z rezewuaru i zawirowuje się w zakrętach muszli klozetowej. Woda pełna życia, która jest tłamszona przez zatory w kanalizacji, problemy z którymi się borykamy. I tylko czekać aż będzie wzbierać się i wzbierać woda ku granicy, i rozleje się na cały mały łazienkowy świat, wyrzucając na wierzch to co najgłębsze w duszy człowieka.
#gownowpis #przemysleniazdupy #przemyslenia #mysliprzeruzne
Zaloguj się aby komentować
Już wkrótce paski w TV "Skażenie biologiczne na Wiśle" bo się zesrałem i zaraz spuszczam wodę.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Lubię gdy łatwo wychodzi.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Niedzielne sranie. Prawdopodobnie jeszcze tylko dwie niedziele będę srał tu gdzie sram. Potem sranie będzie w nowej scenerii na nowym kibelku. Jest to już info potwierdzone.
#srajzhejto #gownowpis #stopyboners #oswiadczenie
#stupki

Zaloguj się aby komentować
Myjecie perskie Oko po sraniu? Bo ja myję nad wanną tzn. siadam na krawędzi i gąbeczką z mydełkiem cyk cyk. Wbrew pozorom nie jest to troll wpis ale bardziej uświadamiający jak ważna jest higiena końcówki esicy. Żeby czasami nie wyjść do ludzi z brązowym przedziałkiem a jak widzimy zbliża się lato więc pot lecący po plecach może taką niespodziankę zrobić. Osobiście mi się nie zdarzyło ale kiedyś niestety spotkałem w kojece w Obi takiego jegomościa. Ubrany w białe lniane spodnie. Wyglądało to nieapetycznie. Pozdrawiam czyscioszków a brudasów nie pozdrawiam.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Dziwne, że taka mała po takim obżarstwie z ostatnich kilku dni.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Sranie piątkowe. Po ciężkiemu, guano średnio chce że mnie wychodzić. Niby spożywam sporo wody ale no cóż.
#srajzhejto #gownowpis #stopy #stopyboners #stupki

Zaloguj się aby komentować
Sranie. Brzusio boli mnie. Ehh, koniec z kebabami ostrymi na dłuższy czas. Coś czuję że to nie ostatnie sranie na dzisiaj. Nawet w sumie d⁎⁎a tak nie pali ale czuję ból. Żeby jeszcze sraka była to byłoby fajnie bo szybko bym to wyproznil ale nie ma sraki i nie mogę tak o wszystkiego z siebie wypchnąć.
#srajzhejto #gownowpis #stopyboners #stopy #stupki

Zaloguj się aby komentować
Mam dużo gazów w jelitach, czuje jak co chwila mi tak one przeskakują.
#srajzhejto #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Sranie w niedzielę o godzinie siudmej.
Kiedyś na kibel spadł perfum w szklanej butelce i się rozłupała muszla w okolicy genitalnej. A że po szczaniu mam w zwyczaju przecieranie kibla to tak się złożyło że sobie kciuka rozciąłem o ostra krawędź rozlupanego kibla. Było to wiele lat temu, ale blizna została ze mną.
#srajzhejto #gownowpis #palecboners #stopy #stopyboners

Zaloguj się aby komentować
Sranie sobotnie. Po lekkiemu, ale czuję coś w odbytach niebożych. To pewnie sos ostry.
#srajzhejto #gownowpis #stopy #stopyboners #stupki

Zaloguj się aby komentować
Stańko przedwekendowe.
Niech moje slipy wam przypominają że czas mija a ja niczyja.
#srajzhejto #gownowpis #stopy #stupki #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj trzeba ostrożnie z bąkami i podcierać do białego bo gacie białe założyłem.
#heheszki #srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Twardy stolec prawem każdego diplodoka!!!!1111
#gownowpis #srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
No i dzisiaj mamy ostatni dzień wegetacji domowej. Od jutra zaczynamy pracbaze regularną. Chyba praca jest moim nałogiem i czymś bez czego bym siedział w jaskini jak ten homo erectus.
#srajzhejto #gownowpis #stopy #stopyboners #oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
Nawet nie zdążyłem wody na makaron zagrzać a już sranie.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Mmmmm pocałunek Posejdona.
Odpaliła mi się anarchia.
Spóźnię się do pracy.
Na wejściu jeszcze wkurwie swojego szefa.
A wisienką na torcie będzie pierdolnięcie wypowiedzeniem z winy pracodawcy.
I H⁎j.
#srajzhejto #gownowpis
Zaloguj się aby komentować