Wygnałem demona.
#srajzhejto
Wygnałem demona.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Typowy hejtowicz xD Na drugi dzień #srajzhejto
Jako koneser takich ostrych sosów. W Polsce to idą na łatwiznę. Zobaczysz skład ostrych sosów to bez pasji. Wrzucą suszarke Carlolina Reaper co ma 2 mln i innych + Miksturę z Pure capsaicin (15 000 000 000 ma mocy) co wgl, smaku nie ma. Jedynie słuzy by zrobić coś ostrego bez smaku.
możesz równie dobrze sobie łyzkę Pure capsaicin zjeść bez jedzenia przy takim stężeniu tylko ostrość poczujesz.
Takie stężenia zabijają każdy smak i szkodliwe jest dla zdrowia.
Zaloguj się aby komentować
Za co mnie tak pokarało.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Łoooo, ale idzie potwór. Oby d⁎⁎a wytrzymała.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W moim #lidl pojawił się nowy papier 68 metrów. Teraz dokładniej przejrzałem etykietę i coś mi ten Jack Pol dzwonił i faktycznie byli podejrzani o zatrucie Odry. Z tego co przed chwilą znalazłem to po kontroli wyszło, że spuszczają wodę czystszą niż jest w rzece więc można kupować. Waga rolek to 226 i 229 gramów. Stary Bunny Soft ważył 233 i 238 gramów.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Wczoraj jak srałem i parłem coś mnie tak zakłuło jakby mnie ktoś nożem dziabnął od środka. Teraz podczas srania mam wrażenie że moje jelita podczas parcia wyglądają tak.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zjadłem prawie całą michę kaszy i od razu
#srajzhejto
@JaktologinniepoprawnyWTF https://www.youtube.com/watch?v=jxnsqKyhGg0
Zaloguj się aby komentować
Właśnie robię dwójkę i podczas parcia coś mi strzeliło w środku w nadsiurzu. Jakby coś pękło. Wysrać się udało, ale zrobiłem to już na spokojnie.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Jaki toxic
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
To chyba po lodach tak zakręciło.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Duży lotek z plusem.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
I cyk dwójeczka
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Chłodniej dzisiaj więc normalnie można się wypróżnić.
#srajzhejto

Zaloguj się aby komentować
Urodziłem potwora, co za ulga.
Niestety wentylator w kiblu mi się popsuł, jeszcze nie wiem co się z nim stało.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Ale mnie złapalo z zaskoczenia
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
kiedyś pamiętam jak byłem na 3 dniowej wycieczce szkolnej to bałem się srać w kiblu, że ktoś się dowie i będą się śmiali ze mnie (że sram). Więc wstrzymywałem się ze sraniem i nie srałem chyba przez 2 dni i pod koniec musiałem się wysrać bo juz nie mogłem dać rady bo mnie normalnie brzuch bolał nie mogłem jeść i już nie dało się funkcjonować. Jeszcze całą masę pierdów miałem wstrzymaną no masakra jakaś. Więc wybudziłem się o 5 rano jak wszyscy jeszcze spali i się poszedłem wysrać i nikt się nie dowiedział. Ale to była taka ulga że do dzisiaj pamiętam.
#gownowpis #srajzhejto #zalesie #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Nastąpiło zwolnienie blokady
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Chyba muszę odstawić wieprzowinę i te moje chłopskie spaghetti. Wczoraj znowu zjadłem taka samą porcję jak ostatnio i znowu po około 10 - 12 godzinach od zjedzenia coś dziwnego mi się w kiszkach działo, że spać nie mogłem i się obudziłem przed 14 i tak leżałem przez 4 godziny i czułem jak mi się ten gnój wewnątrz przelewa. Srać mi się nie chciało ani nic, po prostu takie nieprzyjemne uczucie w kiszce. Teraz po blisko 24 godzinach od zjedzenia tak mnie na kibel pogoniło, że ledwo utrzymałem bo oczywiście kibel był zajęty.
#srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
W poprzednim wpisie pojawił się wartościowy komentarz z Waszej strony
"One nie nadają się spłukiwania, nie rozdrabniają się w wodzie odpowiednio, tak jak papier toaletowy. Włóknika z której są zrobiona jest za mocna"
Faktycznie chusteczki są trochę mocniejsze. Listki różnią się też fakturą.
Chyba zrobię test 24h rozpuszczalności w wodzie.
#lidl #heheszki #srajzhejto





Zaloguj się aby komentować