#reklamacja #gwarancja #rekojmia #przygodazpewnymsklepemnaliterem #sluchawki
Dostałem zwrot, walka trwała dość długo, o całe 137 PLN-ów, ale wygrałem, wojna była mało-krwawa i bez ofiar.
#reklamacja #gwarancja #rekojmia #przygodazpewnymsklepemnaliterem #sluchawki
Dostałem zwrot, walka trwała dość długo, o całe 137 PLN-ów, ale wygrałem, wojna była mało-krwawa i bez ofiar.
Zaloguj się aby komentować
#sluchawki #IEM #audiofile
https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-przenosne/
Ja wiem, że można się szybko zorientować klikając na ceny/dostepność, ale ta lista jest BARDZO zdeaktualizowana, właściwie tylko 1 lista jest w miarę ok: "polecane sluchawki pełnowymiarowe 2021".
Zaloguj się aby komentować
Szukam słuchawek przewodowych, może pomożecie w wyborze.
Maja być duże wokółuszne, nie gnieść w łeb i dobrze grać.
Cena do 300zł
#sluchawki

@wewerwe-sdfsdfsdf jak chcesz coś dobrze grającego za mniej niż $100 to raczej celuj w dokanałówki. Ogólnie to nie jest mój segment cenowy, ale polecałbym obczaić ISK HD9999 albo bezczelnego klona DT 770 w postaci Superluxów HD-660 - wykonane są kiepsko i tak tanio, jak się da - no ale dzięki temu są tanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) podobno grają nieźle. Ktoś wspomniał chyba o używanych Shure SRH440, dobry tuning, podobno takie sobie technicznie.
BTW Za taką cenę nie będzie dobrego bassu, może być go co najwyżej dużo (albo i nie), a Sennheiser, jak większość firm wypluwających z siebie tak wiele różnych modeli, wypuściła też sporo bubli.
Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Wysyłka z magazynu: PL
SoundPEATS H1 Słuchawki Bluetooth 5.2 z QCC3040 i APTX
Cena z VAT: 217,97 zł
Link ---> https://amzn.to/3QVVZOg
Darmowa wysyłka Prime
Najtaniej w PL ---> https://fas.st/3kXB4
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #sluchawki #muzyka

Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Wysyłka z magazynu: PL
Pioneer DJ HDJ-CUE1BT-K słuchawki Bluetooth
Cena z VAT: 333,9 zł
Link ---> https://amzn.to/45mTfxL
Darmowa wysyłka Prime
Najtaniej w PL ---> https://fas.st/RmWOGs
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #sluchawki #muzyka #pioneer

Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Wysyłka z magazynu: PL
Sony WH-CH720N Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth
Cena z VAT: 297 zł
Link ---> https://amzn.to/3YRr3AL
Darmowa wysyłka Prime
Najtaniej w PL ---> https://fas.st/yTXll
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #sluchawki #muzyka #sony

Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Wysyłka z magazynu: PL
Słuchawki soundcore by Anker Q30
Cena z VAT: 259 zł
Link ---> https://amzn.to/45OjpsY
Darmowa wysyłka Prime
Najtaniej w PL ---> https://fas.st/0Jblf
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #soundcore #sluchawki #muzyka

Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Wysyłka z magazynu: PL
Soundcore Anker Life A3i
Cena z VAT: 169 zł
Link ---> https://amzn.to/3R2VMZP
Darmowa wysyłka Prime
Najtaniej w PL ---> https://fas.st/UuENIu
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #soundcore #sluchawki #muzyka

Zaloguj się aby komentować
#reklamacja#gwarancja#rekojmia#przygodazpewnymsklepemnaliterem #sluchawki
W teorii powinna być gwarancja, w praktyce zwrócili słuchawki, ale po ponownym wysłaniu "pisma z powołaniem się na rękojmię" wymiękli i mają mi zrobić zwrot gotówki, pod warunkiem (oczywiście), że zwrócę słuchawki... co tez uczynię.
Także przygodę ze sklepem "owocowym" uważam za zamkniętą, jednocześnie wpisy zostawiam jako przestrogę dla innych.
Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Wysyłka z magazynu: PL
Aceyoon Końcówki douszne, 6 par
Cena z VAT: 22 zł
Link ---> https://amzn.to/3Oynb2R
Darmowa wysyłka Prime
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #sluchawki

Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Wysyłka z magazynu: PL
SteelSeries Arctis Prime Console
Cena z VAT: 218 zł
Link ---> https://amzn.to/45pmnE1
Darmowa wysyłka Prime
Najtaniej w PL ---> https://fas.st/ixQf-
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #gry #komputery #sluchawki

Zaloguj się aby komentować
#reklamacja #gwarancja #rekojmia #przygodazpewnymsklepemnaliterem #sluchawki
Pora na aktualizację statusu. Po wysłaniu im pismo o powołaniu się na rękojmię, łaskawie stwierdzili, że przyjmą słuchawki na gwarancję. Wysłane już. Zobaczymy co będzie dalej. Teoretycznie mogłem nie odpowiedzieć i poczekać, aż skończy się termin odpowiedzi i w ten sposób wyszłoby na moje. Ale nie chcę mi się walczyć, już nic raczej u nich nie kupię.
Wracając do tematu, zobaczymy jak to się skończy, w każdym razie poinformuję.
Zaloguj się aby komentować
Pszyjaciele - korpoludzie!
Poszukuję na prezent słuchawek bezprzewodowych z mikrofonem, nie-do-usznch, do wielogodzinnej pracy zdalnej (często 8h nonstop). Muszą być lekkie, nie uciskać uszu. Budżet ma znaczenie drugoplanowe. Może ktoś z Was coś poleci?
#pytanie #hejtopomusz #korposwiat #sluchawki #technologia #pracazdalna #praca #pracbaza
Używam Bose nc700. W pełni bezprzewodowe, działają do 14h na jednym ładowaniu (choć nie sprawdzałem dłużej niż 8-9h).
Superowa rzecz, że mają aktywne tłumienie szumów, za oknem mogą kosić trawę, a tego nie słyszę.
Jedyny problem, że w gorące dni, przy noszeniu kilka godzin robi się ciepło w środku, ale to chyba każde nauszne tak zrobią.
Ciekawostka: pierwszą parę prawdopodobnie spaliłem kombinując z ładowarkami (wpiąłem taką od laptopa :P). Producent wymienił mi w tydzień słuchawki w ramach gwarancji na nowe i dopiero wtedy przyszło mi do głowy, że to może była moja wina
Raczej od tego nie zbiednieli, ale w rewanżu kupiłem drugie takie dla różowej i teraz obie pary sprawują się super. Do tego kupiłem taki kabel z magnetyczną końcówką, wiec pod koniec dnia utrałatwo podpinam je do ładowania i potem jak chcę używać to "zrywam" je z kabla i są gotowe do pracy
Zaloguj się aby komentować
#reklamacja #gwarancja #rekojmia #przygodazpewnymsklepemnaliterem #sluchawki
Gdyby ktoś był dalej zainteresowany moją przygodą ze sklepem na literę m, słuchawkami Superlux HD330 i rękojmią lub gwarancją.
To ten artykuł może mnie załatwić gładko: http://www.kodekscywilny.pl/artykul,1690,16273,wplyw-wymiany-rzeczy-na-terminy-z-rekojmi.html
Bo zgodnie z nim, wg. nowych regulacji po wymianie towaru na nowy rękojmia nie musi biec od nowa.
PS: mam już te Creative'y, grają wyśmienicie.
Zaloguj się aby komentować
#gwarancja #sluchawki
Kupiłem prawie 3 lata temu słuchawki Superlux HD330 w sklepie na literkę m, padły po ponad roku, wymienili mi na nowe.
Teraz nie minęły jeszcze 2 lata od daty wymiany produktu na nowy, a po takiej wymianie gwarancja jak i rękojmia biegną od nowa.
A zgadnijcie co robi sklep.
Po moim zgłoszeniu, że znowu słuchawki nawalają próbują się wykpić tym, że gwarancja to tylko 12 miesięcy.
Nie ze mną takie numery.
Dla potomności i innych:
@Jim_Morrison tak z ciekawości jakie to klawiatury. Mam klawę, też mechnika z komputronika, ich marki własnej i poza 2-krotną wymianą keycapów, które sami pisali, że była jakaś wadliwa seria. To jest w porzo, no może przewód mógłby być odczepiany, ale to już się czepiam, dla samego czepiania się.
BTW. nie potwierdzam, nie zaprzeczam czy to morele czy inny sklep
@Mila że też chce ci się kruszyć kopię o 150zl. Ja mam te akg, mam też skullcandy crusher anc (z basem rozsadzającym głowę) ale najczęściej korzystam z TWS earfun free pro 2 bo są lekkie i oczywiście bezprzewodowe. Te akg są świetne npndo pracy bo są oddychające (półotwarte) i bardzo lekkie.
Co to za słuchawki CAL? Podeślij jakiegoś linka.
Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Edifier W820NB Plus ANC Headset bluetooth Headphone
Kod: BG9be0db
Cena z VAT: 66,99 $
Link ---> https://www.banggood.com/custlink/m3KH5hjdn8
Darmowa wysyłka
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #sluchawki #edifier #muzyka

Zaloguj się aby komentować
Dzieks za info. Btw Kupiłem oba modele zamierzając je sprawdzić i ewentualnie oddac ten gorszy. Po wstepnym przesluchaniu obie pary przyjemnie graly (senki bardziej szczegółowo ale ciut jakby sciskaja mi pustostan :p.) Po przeszukaniu obu delikwentów okazało się że ATH ma krzywego jacka :p. Z kolei HD tak posiada tak wielkiego, że pomniejszać musiał: p:p.
Chyba zatrzymam obie pary (i dokoptuje im nowe kable) właszcza że moje obecne mx40 ledwo już zipią...:p



Zaloguj się aby komentować
Siema hejterskie audiofile, jesteście w stanie polecieć jakieś dobre słuchawki dokanałowe bezprzewodowe do metalu? W budżecie około 400zl. Zastanawiam się czy z dokanałowych bezprzewodowych znajdzie się coś ciekawego w tej cenie tak, aby muzyka była znośna dla przeciętnego zjadacza chleba.
#muzyka #metal #sluchawki
Zaloguj się aby komentować
Próbowałem niedawno apple dongle USB-C podłączyć do komputera. Mam go od jakiegoś czasu, niestety z urządzeniami z androidem gra DUŻO za cicho, ale za to podłączony do PC serio daje kopa i jest duża różnica nie tylko w głośności, ale i w jakości dźwięku vs zwykły jack 3.5mm podłączony do płyty głównej.
Polecam z całego serca jakiś dedykowany dongle (nie musi być ten) dla osób, które mają słuchawki przewodowe, a nie mają dedykowanego wzmacniacza do nich. Tanie (ja dałem 45zł), a wystarczająco dobre.
#audio #sluchawki
@jotoslaw BTR5 na pewno będzie ciut lepszy, no ale teraz porównaj cenę. Apple dongle to 45zł, dongle od znanych producentów typu fiio, ibasso czy dunu to 200-250zł, a BTR5 to już ponad 2x tyle, co dongle.
Nie testowałem dokładnie, ale dla mnie różnica moja płyta główna vs ten dongle jest większa, niż między nim a toppingiem A90 (piszę tu o ogólnej jakości dźwięku, a nie zysku mocy).
Zaloguj się aby komentować
Kolejne słuchawki, które uważam za przereklamowane: #hd600
Zalety:
lekkie
średnica ocierająca się o wysoką półkę, najmocniejszy element tych słuchawek
bass jest ok (to nie elektrostaty), góra pasma w sumie też ok
wszędzie prawie polecane, więc używkę na pewno ktoś szybko kupi
podobno fajnie brzmią z lampami, sam nie sprawdzałem
używane są wygodne, można cały dzień nosić...
Wady:
...ale nówki chcą ci zmiażdżyć ten głupi łeb, clamp force jest mocny zanim się rozchodzi
welurowe pady dość szybko się zużywają, na szczęście zamienniki tanie
dość wąska scena
wizualizacja (imagining) taka sobie, do gier typu CS:GO są wystarczająco dobre, ale mogło być lepiej
bass nie jest zły, ale na pewno nie jest też dobry, a jak ktoś lubi dużo bassu, to nie jest sprzęt dla niego.
SPL 97 dB + 300 Ohm impedancji, mam nadzieje że wzmacniasz to masz.
Słuchawki ogólnie są "porządne", zdecydowanie kompetentne w tym, co robią, ale serio nie jestem pewny, czy zasługują na swój status w tej półce cenowej.
#sluchawki
@SuperSzturmowiec akurat "też mam sennheisera" mało mówi, bo ta firma nie ma house tuning czy jakiś swoich cech specjalnych (jak np hifiman czy audeze) i produkuje wszystko od elektrośmieci do HE-1.
Zapomniałem do wad dopisać "brak odpinanego kabla", IMO w tej cenie powinien być, ale HD600 w pierwszej iteracji miało premierę w 1997r chyba xD i wtedy takie rzeczy były mniej popularne.
Zaloguj się aby komentować