no i rozdupcylem chyba sobie hamulec ( ͡° ʖ̯ ͡°), chcialem odpowietrzyc hamulce i zaczalem od przedniego, wszystko poszlo zgodnie z planem, az do dokrecenia sruby w hamulcu, normalnie wkrecilem, wcisnam klamke hamulca, zeby stestowac szczelnosc, a tu nagle z zacisku leci plyn, nie wiem czy powinien byc jakis o-ring czy inna uszczelka, ale przy odkrecaniu nic nie wypadlo. rok temu odpowietrzalem tylni i wszystko bylo git. Teraz musze czekac do poniedzialku i isc do serwisanta, bo juz nie wiem co czynic, probowalem sprawdzic wykalaczka czy tam nic nie wpadlo, ale nic nie znalazlem. ktos moze ma sram apex hydroR i moze wie o co kaman? #rower #gravel




























