Czy wlasciwe te 60 Hz.
Nie powinno być 120? Czy dopiero jak się uruchomi grę to będzie te 120?
#ps5
#gry

Czy wlasciwe te 60 Hz.
Nie powinno być 120? Czy dopiero jak się uruchomi grę to będzie te 120?
#ps5
#gry

Zaloguj się aby komentować
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Wysyłka z magazynu: PL
Sony Bezprzewodowy kontroler Dualsense PS5
Cena z VAT: 199 Zł
Link ---> https://amzn.to/3QLKLu9
Darmowa wysyłka Prime
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #konsole #sony #ps5

Zaloguj się aby komentować
Chrumkłem xD
Ostatnie miejsce, gdzie bym się tego spodziewał ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
#gry #cenzopapa #jp2gmd #hejtoobrazapapieza #heheszki #memy #horrorzone #ps5 #ps4 #playstation

Zaloguj się aby komentować
Ale się jaram ja stary chłop 28 lat pierwszy raz w życiu kupuję sobie konsolę. Już jedzie do mnie nowiutkie PS5, a ostatni raz w życiu grałem na PS One i właśnie z dzieciństwa mam najlepsze wspomnienia z tym urządzeniem grając na PSie w człowieka pająka, a nie z kąkuterem na którym wiecznie coś trzeba było upgradeować żeby pograć na minimalnych ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kto by pomyślał, ale już nie mogę się doczekać aż usiądę z żoną, żeby jej pokazać jak to wszystko poszło do przodu (w tamtych czasach można było pomarzyć o open world w grach. Żeby nie było na PC udało mi się ograć jako fan wiedźmina 1, 2, 3 oraz Soulsy 2 + Elden Ring. W nic więcej nie grałem i szczerze żałuję i obiecuję poprawę więc poproszę o listę dla takiego niedzielniaka, który musi nadrobić najlepsze tytuły. Potrzebowałbym też trochę wyjaśnień z tym playstation plus, co to jest i czy muszę to mieć do grania online i jak zrobić, żeby się opłacało to mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i oczywiście jak kupować tanio gierki, żeby starczyło do pierwszego?
PS. na obrazku to ja tłumaczący żonie, dlaczego tak ważne było kupienie konsoli przed czarnym piątkiem
#ps5 #playstation #gry

@Mickey Jako niedzielny gracz to playstation plus nie powinno Cię interesować dopóki nie masz ochoty zagrać online, albo raz za czas odebrać jakąś grę "za darmo" (masz ją przypiętą do konta i możesz grać tylko jeśli masz aktywny któryś plan premium). Do tego wystarczy plan essential, pozostałe plany są dla osób które lubią więcej pograć, masz tam pakiety starszych gier (PS1,2,3) oraz całkiem sporą pulę gier dostępnych ala "xbox pass" - ta kolekcja co jakiś czas się zmienia.
Tytuły na premierę kupisz taniej używając kart prepaid (na przykład za 70-80 złoty kupujesz doładowanie portfela w kwocie 100zł, za pomocą takich środków można też kupić subskrypcję). Tytuły po premierze warto kupić w pudełku, po jakimś czasie od wydania są już dużo tańsze, a możesz je też sprzedać/wymienić.
Do ogrania polecam: God Of War (każdą część), Spidermany, Uncharted (radzę zacząć od czwartej części a pozostałe ograć jak Ci się spodoba, ja po ograniu czwórki, jedynki i dwójki wciąż zbieram się do ogrania części trzeciej :/), Last Of Us (obie części), Days Gone. Kwestia też jaki klimat lubisz, bo gier obecnie jest aż za dużo i każdy znajdzie cośdla siebie.
@Mickey jak ograłeś soulsy 2 ( i się podobały) to na bank trzeba ograć Bloodborne, z tego co pamiętam znajduje się w PS+ collection (o ile jeszcze jest dostępna). No i pozostałe części soulsów jak i genialnego remastera Demon Souls. Bloodborne jak i Demon souls są tytułami ekslusywnymi na Playstation
Zaloguj się aby komentować
RDR2 to istne jeb@ne mistrzostwo! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spędziłem ponad 100h ledwo muskając główną fabułę (dopiero drugi rozdział gry). Ubóstwiam tą grę i uważam że szczerze zasługuje na tak wysokie oceny. Tyle do zrobienia, tyle ciekawostek i tajemnic, perfekcyjnie napisane i charyzmatyczne postacie wypadające w pamięć, prawdziwie „żyjący” świat gry, niespodziewane historie wynikające z poczynań gracza. Cieszę się jak dziecko bo przez bite dwa tygodnie jak miałem popracować na urlopie - rzuciłem to wszystko w cholerę i tłukłem w RDR2 na okrągło od 7 do 22. Najlepsze że ta gra jest „wolna”. Najlepsze jest to że nic nie musisz. Spędziłem 3h grając w pokera i 2h na wędkowaniu ryb. Czaicie? 2h przy delikatnej muzyce w bezruchu wgapiałem się w ekran czasem jak mi złapała ryba to łowiłem. Gdy skończę czuję że będę srogo płakał że to koniec tej przygody. Lekką ręką myślę że zajmie mi ona jakieś 500-600h z życia.
#gry #pcmasterrace #ps5 #xbox
Próbowałem pograć. To chyba jednak nie dla mnie. Ja nie widzę nic fascynującego w tym, żeby np. 3h cennego czasu wyrwanego rzeczywistości łowić ryby w wirtualnym jeziorze lub polować na zwierzęta żeby coś tam z nimi później zrobić. Przecież to jest jakiś absurd XD
No ale dam jeszcze szansę, może fabuła mnie wciągnie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#grykomputerowe #gry #pcmasterrace #ps5 #xbox
Właśnie jestem po sesji Resident Evil Village i ło k⁎⁎wa, co ja sobie myślałem i czego oczekiwałem. Siódemkę przeszedłem jako pierwszego Residenta w karierze bo nigdy nie jarała mnie ta seria ale ta część zrobiła na mnie naprawdę dobre wrażenie. Wszystko tam było jakieś takie bardziej wiarygodne, poważne i mniej "growe" i u mnie to za⁎⁎⁎⁎ście zagrało a momentów strachu znalazłem tam sporo. Choć widziałem jakieś tam trailery Village to nie dotarło, że jest to bezpośrednia kontynuacja siódemki przez co mam w tej chwili konkretne WTF, żeby nie powiedzieć iż jestem wręcz zażenowany. Co oni z tego, k⁎⁎wa, zrobili? Początek zapowiadał naprawdę godny sequel ale jak dotarłem do zamku no to k⁎⁎wa koła mi siadły - groteska i normalnie pastisz gatunku. To zwyczajnie nie pasuje do klimatu poprzedniczki, no jakby kompletnie inne uniwersum. A te postaci, które w poprzedniczce były lekko groteskowe ale chociaż wiarygodne, to tak tutaj wyglądają jak zbieranina bohaterów Marvella czy k⁎⁎wa Power Rangers. Z lekkiego horroru zrobili parodję bajki fantasy. Jeszcze tylko brakuje Szalonego Kapelusznika albo Królewny Śnieżki. Coś tam czytałem, że według twórców siódemka wyszła im "za mocna" i chcieli trochę zluzować ale bez jaj - to jak do tej pory najzabawniejsza - niestety niezamierzenie - gra w jaką grałem od lat. Ładnie tam ćpają w tym Capcomie.
Gusta, guściki. Osobiście mi Village podobał się znacznie bardziej, niż 7. Uważam także, że pasuje do gatunku znacznie bardziej, niż taka 5. Może właśnie przez to, że grałem we w sumie prawie wszystkie Residenty, bo 7 była znaczną odskocznią od serii.
Seria zawsze była poganiana przeplatana poważna historią i pastiszem I kiczem, z emo Leonem i jego "no thanks bro", cycata Jill Valentine w miniówce, boksujacym kamienie Redfieldem etc. To właśnie 7 była "najmniej" Residentowym Residentem (z głównych odsłon oczywiście), a Village wrócił trochę do korzeni, rozkrakiem stojąc między starymi seriami a zmianami w 7.
Ale rozumiem, dlaczego może się Tobie nie podobać - przeskok w tonie jest znaczny od 7, która była całkowicie poważna oprócz synka.
@Jim_Morrison - jako, że nie grałeś w poprzednie część to nie wiesz, iż to siódemka odbiegała klimatem.
Mi się podoba ta groteskowość w całej serii oraz podoba mi się bardziej "poważny" klimat siodemki - generalnie grałem we wszystkie oryginalne części oraz wszystkie remejki i każda gra z serii mi przypasowała i zapadła mi w pamięci z innego powodu.
Zaloguj się aby komentować
Preorder SONY Playstation Portal Remote Player Playstation 5 + ścierka do podłogi Vileda
Cena: 896.99zł / Przed obniżką: 1006.99 zł
Okazja dostępna w sklepie NEONET
#promocje #cebuladeals #hotshops #ps5 #playstation

Zaloguj się aby komentować
Szósty dzień z rzędu już młócę w Red Dead Redemption 2, wstaję o 7, cyk włączam #ps5, śniadanko, szybko się umyć i gramy! Po 23:30 czytam książkę i spanko. Boże jaka ta gra jest za⁎⁎⁎⁎sta! A miałem robić hardening systemu ale widzę nic z tego nie będzie bo następny tydzień też jednak będę młócił w to cudo XD
#gry #xbox
Zaloguj się aby komentować
Zawsze miałem łeb do interesów w Red Dead Redemption 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem wręcz na początku gry, rozdział 2, jestem już po zdobyciu najlepszego rewolweru i najlepszego konia "trikami" z internetów. Odłączyłem internet od #ps5 , odinstalowywuję grę, zainstaluję ponownie z płyty wersję 1.0 żeby sobie narobić nielimitowanych sztabek złota co bym miał w wuj kasy na samym początku bo po patchach to niemożliwe... potem zaktualizuję grę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xbox #gry #heheszki #pcmasterrace

Zaloguj się aby komentować
Fajnie się nawet gra w ten ala tryb zombie w bf2042. Trochę bardziej dynamicznie niż w standardowym conquestcie
#gry #ps5
Zaloguj się aby komentować
Panie i Panowie, doczekaliśmy się.
Oficjalnie, na początku grudnia 2023, z racji 25 rocznicy studia Rockstar Games, zostanie zaprezentowany trailer GTA VI!
#gry #gaming #ps5 #xbox

Zaloguj się aby komentować
To jest życie! ( ͡° ͜ʖ ͡°) 7 rano instaluję system, potem będę robić hardening, palę fajka i popijam soczek. A potem pogram na PS5 w Red Dead Redemption 2… i tak jeszcze 2 tygodnie będę spędzać czas, bosko! Tam gdzie zjebane przegrywy by płakały bo „som same i siem nudzom” ja widzę same plusy, nikt d⁎⁎y nie zawraca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chwalesie #apple #ps5 #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Konsola PlayStation 5 (PS5) z napędem + Call of Duty Modern Warfare III - okazja zbiorcza
https://hotshops.pl/okazje/playstation-5-ps5-z-napedem-call-of-duty-modern-warfare-iii-39629
Cena: 2299.00zł
Okazja dostępna w sklepie RTV Euro AGD, Avans, Media Expert lub Allegro
#promocje #cebuladeals #hotshops #playstation #ps5

Zaloguj się aby komentować
To będzie trochę z cyklu #internetexplorer
Red Dead Redemption 2 jest nieprzyzwoicie dobre. Nie widziałem bardziej immersyjnej gry. Ilość detali i szczegółów jest nie tyle porażająca, co wręcz... niepokojąca.
Mam wrażenie jakbym był uczestnikiem #westworld Normalnie odczuwam niepokój wchodząc w interakcje z NPCami, poruszając się po miastach itd. Niesamowita produkcja. Na pewno nie dla każdego (w tym mnie), ale jehowo, to jest arcydzieło.
#rdr2 #ps5 #ps4 #konsole #grykomputerowe

Zaloguj się aby komentować
Ja pierd%lę Red Dead Redemption 2 to jakiś mindfuck co tam się dzieje! Historia z przed chwili ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem odebrać dług bijąc dłużnika i okradając z wartościowych rzeczy, odebrałem więcej niż trzeba. Po wszystkim zobaczyłem stajnię więc konia też wziąłem. Tamten wyleciał z domu i zaczął drzeć japę że zabrałem mu wszystko co miał włącznie z koniem. Jadę do drugiego dłużnika. Po drodze spotkałem konia więc uwiązałem go na lasso i tak jadę sobie, mój koń podąża za mną, na koniu Pana wróbla jadę a konia którego spotkałem ciągnę za sobą na lasso. Jadę więc do kolejnego typa odebrać dług. Był na farmie, czyścił konia. Zapytałem czy on to on. Stwierdził że on tu tylko pracuje sezonowo. XD Wycelowałem broń, wystraszył się, więc szybkim ruchem wyciągnąłem lasso i prędko go spętałem. Wygadał się i stwierdził abym go oszczędził i wziął mapę do skarbu. Pech chciał że zaszedł mnie z tyłu jakiś farmer i zaczął do mnie strzelać. Ostatkiem sił przeżyłem. I nagle słyszę szczekanie, pies farmera się na mnie rzucił i poległem, i wszystko w pizdu! XDDD Ta gra to arcydzieło!
#gry #ps5 #xbox #pcmasterrace #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Kto chce kupić nówkę sztukę Call of Duty: Modern Warfare III? Ogram tylko kampanię dziś o 18 dla jednego gracza i mogę sprzedać...
#gry #ps5
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nowe PS5 Slim ma nowe zabezpieczenia - trzeba "zarejestrować" przy uruchomieniu konsolę / napęd. Nie wymienicie sobie ot tak jak wam się popsuje. Sony boi się piractwa bo wokół PS5 sidła zaciskają się coraz mocniej. Też będę piratem bo zobaczyłem że da się uruchomić Red Dead Redemption 2 na pirackiej PS5 w 60 fps. I to jedyny powód. Yebać R*, skoro nie chcecie po dobroci to wezmę siłą. Nowy #xbox będzie mieć podobne zabezpieczenia.
#ps5 #gry
Zaloguj się aby komentować
Mam do wydania 270 PLN i nie mam co kupić na PlayStation Store. Jakieś propozycje?
#gry #ps5 #ps4
Zaloguj się aby komentować