Dlaczego huopy i oskie nie mogą żyć w zgodzie #przegryw
Dlaczego huopy i oskie nie mogą żyć w zgodzie #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Ile bedzie piorunów dzis do 20 to tyle pompek huop bedzie robił codziennie. #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #silownia
Zaloguj się aby komentować
Koniec mistrzostw, do widzenia #przegryw
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
Chciałbym żeby taka wysoka Julka 180 cm mnie pobiła #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Eh taka fura stoi już 3 rok i niszczeje. A huop nigdy Lincolna nie miał #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Jak tam spędziliście święta, przegrywy?
#przegryw #bozenarodzenie #swieta

Zaloguj się aby komentować
Mój ojciec w 1995 r. A że mnie wyszła jakaś pokraka 159 cm 58 kg ehh #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Nawet się dobrze śpi po tym. Minus to takie zapchane zatoki. No i rano potrzeba mi więcej czasu by się rozbudzić #przegryw #psychologia

Zaloguj się aby komentować
Odzyskalem już węch więc rarytasy dla jego na to śniadanie boże całe te ogółem chleb w jajku z pekuczem #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Zapalenie oksrzeli dla chłopa, żegnajcie przyjaciele #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Teraz dwa tygodnie spierdolenia, nie mam problemu że ktoś sobie strzela frajerwerkami w sylwestra, taki dzień. Tylko wkurwia mnie to całe strzalenie PRZED i PO sylwestrze. Idziesz sobie spokojnie bo myślisz ze to już po wszystkiemu ale jakieś dzieciaki czy wujki pijane od wigilii jeszcze odpalają ku uciesze bękartów. Debile #przegryw

@Prze-przegralemZycie a mi nie przeszkadza. Żyjemy w non stop zohydzanych czasach, gdzie udręczanie się stało się jakąś pierdoloną cnotą więc jak ktoś się będzie w stanie może tydzień w całym roku trochę pocieszyć, to nie mam z tym żadnego problemu. Napierdalać tymi fajerwerkami do oporu, byle bezpiecznie bo ma to nieskończenie więcej klimatu, niż "grzeczne i bezpieczne" pokazy dronów, które są mniej więcej tak emocjonujące, jak patrzenie jak trawa rośnie.
Zaloguj się aby komentować
Czy jakbyscie mieli szansę wzielibyscie udział w Squid games? Takie 30 mln dolarów może zmienić wasze życie a i tak nie macie wsm nic do stracenia w tym naszym nic niewartym żywocie robaka. Co sądzicie? Wchodzisz? #przegryw
Zważywszy na to, że wyzwania, zwłaszcza te końcowe, są losowe, Squid Game to rosyjska ruletka, w której tylko jedna komora jest pusta.
Bez sensu.
W tego typu grach wszelkie granie ma sens tylko pod dwoma warunkami:
- możesz zagrać więcej niż raz pomimo niewygrania poprzedniej edycji.
- gra opiera się na zasadach, które umożliwiają wygranie z pominięciem czynnika losowego.
W przeciwnym wypadku żaden gracz o jakimkolwiek IQ nie podejmie wyzwania - to już lepiej grać w pokera o pieniądze.
Po drugie, jeśli o wygranej decyduje szczęście, to tracisz najlepszych graczy. Jeśli tracisz najlepszych graczy, tracisz widownię. Bez widowni nie masz sponsorów. I w końcu nie ma gry.
Dlatego Squid Game jest denny.
Polecam natomiast:
Battle Royale.
Hunter x Hunter.
Alice in Borderlands.
Miłego.
Zaloguj się aby komentować
Eh Juleczka święta zepsute bo mikołaj nie dowiózł... Ja na święta dostawałem co najwyżej opierdol. A jak u was? Co dostaliście? #przegryw

Zaloguj się aby komentować
W końcu te #swieta człowiek ma czas ogarnąć #dom. Mało tego nikt d⁎⁎y nie zawraca jak się niema rodziny w pobliżu.
Zapodaje wam fotkę z kuchni bo w innych pomieszczeniach było prawie tyle samo.
Ale nie martwcie się tak mają kawalerzy lub jak wy to nazywacie #przegryw bo baby niema pzdr
Posprzątane!
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Idzie 2025 rok, a ja dalej nie wiem co gorsze z dwojga złego.
Batman, czy pedał?
#przegryw #walaszek

Zaloguj się aby komentować
Ciiiiiiicha noooooc, święęęęta nooooooc #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Nie ma lepszego dania z moich stron niż kugiel. Jezus ale pycha. 3 kg ziemniaków, 4 jajka, 1200g schabu i już ojebalem 1/4 xD #jedzenie #przegryw

Zaloguj się aby komentować
a sprobujcie tylko byc gdzies indziej na sylweestar niz na tagu #przegryw

Zaloguj się aby komentować
2019/2020 - leżałem w własnych odchodach, leczenie trzęsawy wódą
2020/2021 - leżałem w własnych odchodach, rano padaczka z braku alko, potem znowu wóda
2021/2022 - pierwszy sylwester o suchym pysku, ale byli za to anąky z #discord takie jak @Prze-przegralemZycie czy @Zolty__Szalik oraz inni
2022/2023 - ru⁎⁎⁎⁎em l0szkię z Badoo
2023/2024 - ru⁎⁎⁎⁎em l0szkię z którą byłem 11 miesięcy w relacji
2024/2025 - będzie znów sylwester z Discordem, prawilny i charakterny
Jedno się nie zmienia - zawsze puszczam BEJBI AJ LOWJU WERI MACZ!
#przegryw
Zaloguj się aby komentować