To są proszę Państwa dokładnie metody putiniowskie. Kropka w kropkę. Jeśli ktoś wam mówi nie bawcie się w politykę, tamten był fajny bo był apolityczny, a ten się miesza w politykę to ja go nie oglądam. To są dokładnie proszę Państwa metody stosowane przez reżim putina, po to żebystworzyć bierne społeczeństwo,które się niczym nie interesowało, które pozwalało robić ze sobą co się chciało i ostatecznie społeczeństwo,które pozwoliło swojemu państwu iść na zbrodniczą wojnę.
@walus002 we Wrocławiu chyba nic ale z tego co obserwuję w pracy / znajomych bez problemu można znaleźć chętnych do zabrania / zabrać sie z kimś do Warszawy w niedzielę. Sam jadę i już komplet w samochodzie.
PiS używa Holokaustu w prekampanii wyborczej. Awantura w sieci.
Brutalna prekampania przed jesiennymi wyborami rozpoczęta. Prawo i Sprawiedliwość w najnowszym spocie zaatakowało opozycję, która 4 czerwca zbiera się na marszu przeciw drożyźnie i kłamstwu. Partia władzy do zilustrowania hejterskiego komentarza byłego dziennikarza Tomasza Lisa posłużyła się obozem koncentracyjnym Auschwitz. Internauci oraz komentatorzy są oburzeni materiałem, sprawę komentuje także oświęcimskie muzeum.
Na przebitkach w tle widać m.in. obóz koncentracyjny Auschwitz oraz inne miejsca kaźni narodu polskiego. Po chwili pojawia się screen przedstawiający wpis Tomasza Lisa, który w reakcji na podpis Andrzeja Dudy pod lex Tusk napisał: "Znajdzie się komora dla Dudy i Kaczora".
"Czy na pewno chcesz iść pod tym hasłem?" - czyta lektor. Nagranie kończy się planszą z hasztagiem #marsz4czerwca. To wydarzenie organizowane przez Platformę Obywatelską w rocznicę częściowo wolnych wyborów z 1989 roku. "Wzywam wszystkich na marsz w samo południe 4 czerwca w Warszawie. Przeciw drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu, za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską" - napisał przewodniczący Platformy Obywatelskiej 15 kwietnia br. na swoim profilu na Twitterze, zapowiadając pochód w stolicy.
Swoją drogą nie zastanawia was, że w sprawie rakiety chuje milczą pół roku ale spot nakręcony na jednego durnego tweeta to się zawsze znajdzie... Ja pi⁎⁎⁎⁎le gdzie ja żyję
@SiostraNieZdradziDziewczynaTak po to pisuary, tak ciężko pracują, nad podziałem społeczeństwa, żeby nie dochodziło do masowych protestów. To na prawdę musi wrócić komuna, musi być wszystko państwowe i każdy musi mieć równo przejebane. Tak jak za komuny, kiedy pracownicy państwowych zakładów wyszli protestować, to władza się bała o hajs i szła na ustępstwa. Teraz każdy robi dla zagranicznych lub prywatnych firm i korporacji. Ich nie będzie interesowało, że zawinęli Cię na 48, bo protestowałeś, albo nie możesz pracować, bo gazem po oczach oberwałeś. Nie ma Cię w pracy, to wypiera**laj. Nie wszyscy chcą ryzykować. Jak napisał @Legitymacja-Szkolna.
Oto chodzi, lud ma stracić wiarę w rządy, ma upaść autorytet państwa narodowego jako takiego, tak by można było docelowo wprowadzić globalny kropo-obóz z CBDC jako smyczą kontrolującą każdego prola.
@4Sfor W dodatku typ który tym przewodzi to globalistyczna parówa - yuval noah harrari, czyli doradca klausa schwaba nazywający nas zwykłych ludzi (nie miliarderów) jako 'USELESS CLASS'. Jasnym jest że w usa zrobili już burdel w postaci kryzysu ekonomicznego, no to teraz czas na izrael.
W kraju jest h.....o i będzie tylko gorzej. Gospodarka się sypie rząd kradnie i nawet się z tym nie kryje, prokuratura i policja jest na usługach władzy, nie ma niezawisłego sądownictwa ani publicznych mediów. Klechy kradną ziemię za 1% wartości i plują ludziom w ryj.
Jak ktoś zapyta byłem na 5 protestach podczas lockdownów głównie pod sejmem/pl trzech krzyży/pl Piłsudskiego/zamkowy było pomiędzy 70 -400 osób - śmiechu warte zmarnowałem tylko czas.
@SiostraNieZdradziDziewczynaTak z tego powodu co ty... Rząd nas rozjebał w 2020r podczas protestów. Takie protesty, a nic nie zmieniły. I sam już widzisz że nie opłaca się protestować - bo jak napisałeś "zmarnowałeś" tylko czas.
Dlaczego ludzie nie protestują skoro w kraju bieda?
Wyborca dowolnej partii opozycyjnej :
Jest straszna bieda ludzie nie mają pieniędzy!!
| - Czy ty też nie masz pieniędzy
nie no ja mam tylko inni nie mają
Wyborca PiS
-jest trochę ciężko, dlatego MOGĘ odłożyć nieco mniej.
Już pisałem - każdy protest, żeby miał jakikolwiek sens musi mieć przywództwo w postaci charyzmatycznego polityka lub związków zawodowych. Zobaczcie co dzieje się we Francji gdzie związki zawodowe jak chcą mogą sparaliżować kraj, w Izraelu było wczoraj podobnie. A w Polsce kto może kierować protestami - politycy opozycji xD? Przecież oni są wszyscy tak skompromitowani i nieporadni, że skoda gadać. Związki zawodowe? Po ostatnich 30 latach plucia na związki jedynym, który miałby jakąś realną władzę jest propisowska "Solidarność" ale nie bije się ręki która cię karmi. OPZZ? Ktos wie że oni jeszcze istnieją?
Powtarzam jeszcze raz: w Polsce w tej chwili nie jest jeszcze tak źle pod względem ekonomicznym, żeby ludzie wychodzili na ulice. A nawet jak wyjdą to dostaną dodatek inflacyjny 100zl brutto do końca roku i ze szczęścia pójdą zagłosować na PiS no bo kto tyle dał? No bo nie ma koordynacji działań. Ludzie mają w d⁎⁎ie trybunały, demokrację i inne takie wartości, mogą żyć jak w Chinach czy Korei Północnej byle micha była pełna. Do totalitaryzmu można się przyzwyczaić, a do głodu i biedy nigdy.
@SiostraNieZdradziDziewczynaTak tez bylem na kilku protestach i to calkiem sporych ale to nic nie daje. Ekipa rządząca czuje się pewnie. Daje sie ludziom wykrzyczec i kradnie dalej. Wplywu na pozostalą czesc społeczeństwa to nie ma bo wszyscy okopani na swoich pozycjach, a tvp jeszcze potrafi pomowic kazdych protestujących
Mieszkańcy toruńskich Wrzosów (mniej więcej najbardziej na północ wysunięta dzielnica Torunia) protestują przeciwko władzom miasta, które ich zieloną okolicę chcą sprzedać deweloperom. Protesty trwają od miesięcy #patodeweloperka #betonoza #torun #michalzaleski #protest
Z jednej strony naciski na bycie eko, strefy wolne od pojazdów niespełniających norm, z drugiej brak takich elementarnych elementów urbanistyki jak drzewa i zieleń. Kasa jak zawsze jest najważniejsza.
@Szef Saszka xD Ładnie ci sprano głowę. Tacy prowojenni są pierwsi do ucieczki.
Ciągnijmy tą wojnę dalej, zamiast starać się o drogę deeskalacji/negocjacji. Ciekawe jaką odpowiedź będziesz miał na pierwsze bombki nuklearne. Sorry, nie będziesz miał, bo nie będzie internetu.