Zaloguj się aby komentować
#pieskiezycie dzien 3 adopcji
Ramonka chyba już wszystkich w domu zaakceptowała. Nie kuli się przy próbie głaskania i teraz sprawia jej to przyjemność. Grzecznie chodzi na spacery i nie ciągnie. Inne psy lubi i zaczepia, widać że ma do nich duże zaufanie. Do obcych czlowieków jest nieufna. Po zdjęciu szelek z wieszaka przychodzi do mnie żeby jej założyć i iść na spacer. Większość czasu leży dalej na swoim posłaniu albo wychodzi sobie na balkon. Widać że jest spokojna i zadowolona, czasem tylko wzdryga sie na hałasy. Grzeczniejszej piesy nie miałem. Puściłem ją luzem na zamkniętym wybiegu dla zwierząt ale nie jest chetna do zabawy, chyba ze z innymi psami. Martwi mnie jej kondycja i jest spasiona, rok w klatce zrobił swoje. Czesto dyszy nawet jak lezy sobie i bede musiał skontrolować to u weta po dlugim weekendzie ale myślę, ze po prostu to jeszcze stres i tusza.
To na tyle dzisiaj ide wygłaskać piesę
#psy #pokazpsa


Zaloguj się aby komentować
#pieskiezycie dzień 1
Ponad 12h od adopcji. Poranny spacer odbyty. Ramona na spacerze jest jakby weselsza, przy próbie pogłaskania nie kładzie sie juz nerwowo na ziemie ale tuli głowę z dużą uległością. Po powrocie zaczeła obgryzać smaczek więc z jedzeniem w koncu cos sie ruszylo. Martwi mnie ze mało piie ale to pewnie stres wiec poczekam do południa i w razie czego zadzwonie do weta. Rano czekała na mnie i machała stulonym ogonem, chodzi za mną ale nie podejdzie na bliżej niż metr. Bardziej toleruje kobiety i tak mowili w schronisku, do narzeczonej podchodzi sama ją polizać, i to tylko jak wyjde z pokoju. Do innych psow nastawiona przyjaznie ale lękliwie. Grzecznie leży na swoim posłaniu w salonie i obserwuje otoczenie. Małe postępy są co mnie cieszy, dużo pracy przed nami. Poznała już sąsiadów i ich pieski wiec bedzie miała przyjaciół. No i boi się otwieranych drzwi, jakby myślała że wraca do klatki.
Tyle z rana, zobaczymy co dalej
#psy #pokazpsa
EDIT: postawiłem miche wody kolo legowiska i wypila jak smok leżąc

Dajcie sobie trochę czasu. 12h to nic. Tak naprawdę po kilku tygodniach, a nawet miesiącach będziesz mógł coś więcej powiedzieć. Pies mojej koleżanki potrzebował całego roku, żeby się jako tako otworzyć po kilkuletnim pobycie w schronie. Ile psia ma lat i czy znasz może jej historię? A w kwestii picia, to dodaj do wody trochę bulionu, żeby jej ładnie pachniało, powinna wypić.
Fajny psiur, pozdro od mojego, też ze schroniska. Nam się poszczęściło bo pies od 1 dnia czuł się już komfortowo w mieszkaniu jak i w stosunku do nas. Jak pies nie będzie chciał jesc i pić jeszcze z dzień to mógł przywlec ze schroniska zapalenie żołądka. Tak było w naszym przypadku i pewnego dnia pies zaczął wymiotować co około 30 minut. Dostał od weta zastrzyk i tabletki i przeszło.
Powodzenia!

Zaloguj się aby komentować
Powitajcie Ramonkę. Godzinę temu przyjechała do nas ze schroniska. Spedziła tam ponad rok. Piesa ma koło 6 lat, panicznie boi się ludzi i nawet przy kaszlnięciu albo wyciągnięciu ręki kuli sie i kładzie. Nie chce wiedzieć co ją w życiu spotkało nawet. Na razie chodzi po domu i kręci się po kątach. Swiezo po kąpieli, była taka brudna i smierdząca, ze leciał z niej dosłownie gnój, chyba nigdy w schronisku nie była myta. Mam nadzieje, że szybko sie zaadaptuje, ma w sobie coś z husky co widać po oczach. Zero ogresji, musiałem zanieść ją na rękach do auta bo bała się podejść. Serce mi sie kraje jak na nią patrzę ale nie końcu znalazła dom .
#pokazpsa #psy #czujedobrzeczlowiek
Jak coś dodaje tag do śledzenia, nie wiem czy działa tutaj to jak na mirkoXD
#pieskiezycie

Zaloguj się aby komentować
Słodziaki zwierzaki polecają się do adopcji
Każdy z nich odebrany z koszmarnych warunków, to niesamowite ile w tych psiakach jest miłości do człowieka
Cygan, Arnika, Lea i Karmel
Cygan koczował na łańcuchu, Arnika we własnych odchodach i błocie, Lea wyrwana ze śmierci głodowej, a Karmel zamarzał przy łańcuchu…
#otoziaki
#pokazpsa #psy #zwierzaczki #katowice #slask #czestochowa




Zaloguj się aby komentować
O! Głaskanie i jedzenie wróciło z pracy xD
#zwierzaki #pokazkota #pokazpsa #psy #koty

Zaloguj się aby komentować
Chałka jeszcze nie wie, że niedługo zabieramy ją na kilkutygodniowy trip po Bałkanach
Jakieś porady dla podróżujących i biwakujących z piesem? Co zabrać, na co uważać?
#podroze #pies #pokazpsa

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Hejeczka, ten psior to Rino- odebrany od pseudohodowcy…
Jak go zabraliśmy, miał zanik męski w tylnych łapach. Ma tez wadę genetyczną, czyli brak panewek stawowych w stawach biodrowych.
Generalnie przez prawie pół roku Rino przeszedł dwie operacje (jedną na stawie i drugą na oczy, które też były chore), a po operacji przeszedł rehabilitację.
Mam dla niego dom! To cud, że znalazła się osoba chcąca go adoptować. Chcemy jednak dokończyć leczenie Rino, bo przed nim operacja na drugim stawie i rehabilitacja.
Kto może i chciałby pomóc- bardzo proszę o chociaż drobne wpłaty. 5, 10 czy 15zł. Może być nawet złotówka. Do pokrycia kosztów operacji brakuje około 200-300zl, reszta docelowej kwoty to rehabilitacja i jeszcze doleczenie oczu
Wrzucam link do zbiórki, chociaż nie za bardzo umiem w linki wiec nie wiem czy wyświetli się poprawnie
#otoziaki #pokazpsa #psy #zwierzaczki

@cytmirka poprawny link https://pomagam.pl/leczenierino
Zaloguj się aby komentować
Okruszek się zatrzasnął niechcący na ganku, dopiero po 3h się zorientowałam, że go nie ma...
Przybiegł na kanapę i leży z miną najsmutniejszego psa świata teraz xD
#psy #pokazpsa

Zaloguj się aby komentować
Wesoła gromadka pozdrawia
#kot #pokazkota #pies #pokazpsa #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ogromne #czujedobrzeczlowiek, bo odwiedziłam hotelik dla piesków i ilość dostarczonej serotoniny przewyższyła dzienne zapotrzebowanie xD
Pieseczki ze zdjęć są gotowe do adopcji, więc gdyby ktoś coś to zapraszam do kontaktu
#otoziaki #pokazpsa #psy #zwierzaczki




Zaloguj się aby komentować
2 miesiące temu wstawiałem zdjęcie jako szczeniak, piesek trochę podrósł od tamtego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.hejto.pl/wpis/pokazpsa-na-prosbe-czarny-niewolnik-upside-down-face-rasa-maltanczyk-miot-z-list
#pokazpsa #psy #maltanczyk
Ps. miało być w kategorii Psy... ale nie mogę edytować...

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Proszę skrolować cichutko bo Majlo jeszcze śpi
#pokazpsa #smiesznypiesek #dziendobry #psy

Zaloguj się aby komentować
Szybko szybko, szkoda czasu, biegniemy w weekend! "Zaraz bedzie weekend!"
“Zamknij sie."
#samoyed #uk #gory #fotografia #pies #pokazpsa #smiesznypiesek

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
379 880,5 - 4,9 = 379 875,6
#pokazpsa #krakow
Stary już jest i ledwie się wlecze 🙄
https://www.strava.com/activities/8871592425
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/ksiezycowyspacer/

Zaloguj się aby komentować