Ciekawe, bo jak sie wsluchac to rzeczywiście moze tak być. Tak to jest z aferami w internecie, czasem sa kompletnie z d⁎⁎y. #polityka #afera #propaganda #pis #biden #usa #ukraina #twitter #dezinformacja

Ciekawe, bo jak sie wsluchac to rzeczywiście moze tak być. Tak to jest z aferami w internecie, czasem sa kompletnie z d⁎⁎y. #polityka #afera #propaganda #pis #biden #usa #ukraina #twitter #dezinformacja

Zaloguj się aby komentować
8 lat pływania w złocie spowodowało, że dziś politycy z #pis mają poważny problem z rzeczywistością.
PR-owy armagedon i to w roku wyborczym xD
#bekazpisu #mieso

Zaloguj się aby komentować
https://joemonster.org/filmy/122031/Jak_w_kulturalny_sposob_zaorac_ministra_Czarnka
"Po tym, jak wyszła na jaw afera „willa plus” i okazało się, że minister edukacji i nauki z publicznych pieniędzy rozdawał w ministerialnych dotacjach grube miliony swoim kolesiom i organizacjom powiązanym z partią władzy, nawet takim, które były założone dopiero na kilka dni przez złożeniem wniosku o dotacje, Przemysław Czarnek desperacko próbuje odwrócić od siebie uwagę i wskazuje na politycznych przeciwników, którzy rzekomo mieli dopuścić się większych nieprawidłowości w przydzielaniu dotacji. Jednym z nich według Czarnka miał być Rafał Trzaskowski. Prezydent Warszawy odpowiedział na to w spokojny i kulturalny sposób, przedstawiając, jakie to „bandy” otrzymały samorządowe dotacje w stolicy."
#trzaskowski #czarnek #po #pis #codziennyczarnek #polityka #heheszki #willaplus
Zaloguj się aby komentować
Sprawdzaliście już pity na Polski Ład? xD
Napisz "Dziękuję Panie Jarku", a już zawsze będą cię nawiedzać nadpłaty xd
#programowanie #polskilad #pis #podatki

Zaloguj się aby komentować
Śmieszkowanie jest fajne ale mam dla was poważny temat. Zobaczymy czy na hejto jest cenzura.
Kaczyński, Duda, Morawiecki.
#polityka #zydzi #pis #bekazpisu #ankieta

Zaloguj się aby komentować

Polityczna rzeczywistość, która nastanie po wyborach, wykuwa się już teraz. Prezes PiS i jego sztab pracują nad kilkoma wariantami nieoddawania władzy opozycji. Czy antyPiS tworzy własne plany, które temu zapobiegną?
#polityka #pis #kaczynski #wiadomoscipolska
Pasta, która stała się rzeczywistością:
Obecna władza co jakiś czas szczuje na konkretne grupy zawodowe. Byli już lekarze, nauczyciele, sędziowie. Spróbowałem sobie wyobrazić jakby mogła wyglądać nagonka na np. programistów.
Mamy rok 2023. Rządowi znów brakuje pieniędzy i postanawia, że każdy pracujący w IT będzie obciążony nowym, wysokim podatkiem – cyfrowo-solidarnościowym. Prawdopodobnie zarżnie to całą branżę. Firmy się wyniosą, programiści pewnie razem z nimi. Jedna z posłanek kwituje to krótkim - niech jado. Protestują eksperci, specjaliści, opozycja. Zaczynają się petycje, apele o debatę z przedstawicielami biznesu.
A w Wiadomościach i na TVP Info pojawiają się paski:
Kilkanaście tysięcy za klikanie w komputer
Umowa B2B - podatkowe cwaniactwo?
Szokująco wysokie pensje programistów
75% programistów pracuje dla obcego kapitału
Programisci budują dobrobyt innych krajów
Informatycy zarabiają majątek nic nie produkując
Programista - zawód dobrze płatny, ale czy przydatny społecznie?
Hakerzy – programiści bez zasad
Kijowski - informatyk i dłużnik alimentacyjny
Gazeta Polska organizuje marsz poparcia dla rządowej „reformy”. Przyjeżdża kilkadziesiąt autobusow do stolicy.
Reporter TVP przeprowadza na żywo wywiady z uczestnikami:
Tęgi wąsacz koło 50tki – Panie! Ja całe życie żem harował i na rencie mam teraz 1700 a taki gówniorz poklika parę razy w kąkuter i ma 15 tysięcy. K#rwica człowieka bierze!
Stary dziadek, nawrócony, były ubek - Panie, to są wszystko zdrajcy, oni dla Niemców pracują, dla Amerykanów. Dla lewactwa!
Starsza kobieta z różańcem w ręku - Ja jakbym zarabiała 15 tysięcy to bym się dzieliła z innymi. A te programisty nie chcą się dzielić!
Emerytowana nauczycielka z Podkarpacia - Proszę pana, ci programisci to te wszystkie gry robią, po których nasze dzieci są agresywne. Trzeba z tym w końcu zrobić porządek.
W Studio Polska gorąca atmosfera. Jedyny na sali ekspert, stłamszonym, cichym głosem mówi:
- Tylko kilka procent programistów pracuje przy tworzeniu gier. Nie możemy generalizować.
Wasacz z gazety polskiej drze ryja
- Piętnaście tysięcy człowieku! A ludzie za dwa tysiące muszą jeszcze niepełnosprawne dziecko wychowywać!
Prowadząca natychmiast podchodzi z mikrofonem do kobiety w średnim wieku.
- Tak, to prawda - mówi łamiącym się głosem - nasza córeczka ciężko choruje, ledwo wiążemy koniec z końcem.
Wąsaty znów się odpala:
- To nad takimi trzeba się litować! A nie nad jakimiś bogaczami, komputerowcami j#banymi!
Prowadząca stanowczo oponuje:
- Proszę państwa, proszę o spokój! To jest telewizja publiczna!
Magazyn śledczy Anity Gargas jest na tropie wyborczego fałszerstwa w wyborach samorządowych w 2014 roku. Dokonać go miała tajemnicza informatyczna sitwa. Podobno na komputerach jej członków odkryto podejrzane oprogramowanie rosyjskiej produkcji - 7zip. W tle przebitki z katastrofy smoleńskiej.
Media rządowe wynajdują jakiś przypadek pobicia chłopca przez rówieśników. Okazuje się, że jeden z nich grał kiedyś w Red Redemption 2.
Zbigniew Ziobro organizuje konferencję prasową. Z surową miną oraz płytą w ręku składa suwerenowi obietnice:
- Już nigdy żadne dziecko nie ucierpi z powodu gier komputerowych. Kasta programistów zostanie rozbita!
Wieczorem w studiu wywiad z Jarosławem Gowinem. Ogólnie to nie popiera tej ustawy, ale zagłosuje za.
Ustawa w nocy ekspresem przechodzi przez Sejm. W Senacie opozycja rano zaspała i też przeszło. Duda już wcześniej podpisał in blanco.
Masz już tego dosyć. Wyłączasz telewizor. Jedziesz odpocząć na wieś, odwiedzić babcię.
Ta od progu dziwnie Ci się przygląda. W końcu wypala:
- Wnusiu, ja to nie wiedziałam, że Ty zdrajca jesteś.
#informatyk15k #heheszki #pis #gownopis #hejtoheheszki #pasta albo jednak:
Rzeczywistość:
Zaloguj się aby komentować
Wczoraj jeden z najpopularniejszych influencerów, dobrze znany - Sylwester Wardęga podzielił się swoją opinią podczas transmisji na żywo na temat Jarosława Kaczyńskiego. Uznał, że on chce dobrze dla kraju, nie miał żadnych afer i że zależy mu na pozycji naszego państwa. To jak daleka od prawdy jest ta diagnoza, to jest wręcz zabawne. Taki przekaz dociera do młodych, oczywiście pomiędzy tymi stwierdzeniami były "heheszki", ale poniekąd ocieplanie wizerunku Kaczyńskiego również.
#famemma #polskiyoutube #polityka #pis
Zaloguj się aby komentować
Zauważyłem że internet i dziejąca się tutaj kampania wyborcza jak i zwykłe potoczne rozmowy, krążą tylko i wyłącznie wokoło dokonań rządzącej partii. Skupiamy się na ocenie owoców rządów PIS.
A to przewrócił się jakiś komin za 2 mld zł, a to NFZ znowu nie dofinansowano. Pokazywane są statystyki a to zgonów, inflacji, bezrobocia i siły nabywczej.
Cała miałkość PISowskich dokonań jest rezultatem ZMIANY USTROJOWEJ, którą rozpoczęli 8 lat temu.
Odchodzimy od zasad demokratycznych i wolnorynkowych w odmęty szaleństwa państwa feudalnego.
To jest przyczyną wszystkich bolączek, a spadek danego wskaźnika, czy zachowanie danego polityka jest tylko tego objawem.
PiS nie jest partią demokratyczną, przestańmy więc tak ją traktować. Po co deliberować nad szczegółami. Skoro jako całość partia ta nie jest wstanie wytworzyć niczego wartościowego.
Czy to ważne że jakiś resort zawalił o 1% dany wskaźnik niż jakiś minister 20lat temu? Skoro idziemy w kierunku autokracji?
Czy ten robotnik, ten emeryt naprawdę takiego Państwa chce?
Czemu nikt mu nie zada pytania o wolność, o przyszłość kraju, tylko czy chleb drogi? A komendant który pozostaje bezkarny po strzele z granatnika takiemu człowiekowi nie przeszkadza? Jak chlebek będzie tani, to wtedy można pozwolić aby władza sobie urządzała strzelaniny i wille w lesie?
W 2015 już było wiadomo czym grozi zwycięstwo PiSu. Dziś też wiemy że nie zatrzymają się, nie ma takiej siły.
Pozdrawiam serdecznie
#wybory2023 #pis

Zaloguj się aby komentować
Tak, chciałbym aby rządziła w Polsce Konfederacja. Tak wiem, że PIS podejmuje decyzje jakie podejmuje i mogli wiele zrobić lepiej, ale i tak czuję radość w sercu, że to nie her tuSSkacz albo lewaki teraz rządzą.
#wojna #ukraina #pis #konfederacja
Zaloguj się aby komentować
@Raged jakieś dziwne rzeczy mi imputujesz. Biblia jest dokładnie taka jak trzeba i wie jaka jest. Natomiast to, że księża bredzą co innego bo im tak nakazuje aktualny papież, to cóż... ich problem. To tak jak całe to lewactwo nie potrafi samemu nic zrozumieć, bo jak to "chłopski rozum". W to miejsce przyjmując nauki z telewizora od innych "oświeconych".
Poczytaj biblię to sam zrozumiesz. Nie ma tam też żadnego jabłka w raju, nie ma żadnego pana na chmurce, nie ma trzech króli, anioły nie mają skrzydeł i.t.d. Oczywiście ty pewnie wiesz lepiej bo widziałeś
@leon to patrz co mówisz bo sam podajesz przykłady które wskazują na sprzeczności w biblii. Druga sprawa, przecież sam Jezus ustanowił, o ironio w nowym testamencie duchowieństwo i kościół, dlaczego się ich teraz wypierasz? Bo nie pasują do interpretacji? Bo ciężej z cherry-pickingiem? Sugerujesz że mamy samodzielnie interpretować dogmaty wiary gdy cała Europa od początków chrześcijaństwa słuchała papieża a w waszym Muchosrańsku patriarchę prawosławnego?
Trzecia sprawa, no tak, pochwała chłopskiego rozumu xd na chłopski rozum to i chlanie jest dobre bo się potem lepiej człowiek czuje. A cukier jest super, bo świetnie smakuje. A jak potem trwoga, to google szuka opinii oświeconych xd Widzę że nerwowy się robisz bo ci się narracja nie klei, tym bardziej że wspominasz o jakiś jabłkach, królach i bóg wie czym tylko po to żeby wskazać jaki to mądry i oczytany nie jesteś
Zaloguj się aby komentować
Znam przypadek gdzie jeden bezrobotny alkoholik ma trójkę dzięci i... każde z inną babą, i na takcih ludzie właśnie pracujecie, na takie haremy płacicie podatki. A każda z tych bab ma jedno dziecko tylko z nim.
#przegryw #socjalizm #pis
@JSON @Pindorek jest w tym też jakaś logika, chyba sęk w tym komu, czemu ma służyć i za ile. Tak w teorii, transfery pieniężne trochę stabilizują cykl i są jakoś społecznie użyteczne: bo przykry widok żebractwa nie staje się częstszy, jakoś obniża to poziom przestępczości, wplywa na wskaźnik samobójstw czy jakoś ogranicza ekonomiczny czynnik pchający w patologię przestępczości, przymusowej prostytucji itd. Nawet bym się cieszył, gdyby szersze wsparcie szlo do rodzin biedniejszych, wychowujacych dzieci - w ramach sensownej polityki wyrównywania szans.
Z drugiej strony, są w Polsce dość licznie obecni ludzie żyjący gdzieś w okolicach granicy ubóstwa, w tym pracujący-biedni. Sam nie za bardzo wyobrażam sobie za co większość obecnych 30 i 20 latkow bedzie żyć w wieku emerytalnym. I za co sam będę żył.
@JSON Piszesz o skrajnych przypadkach i do tego nie bardzo rozumiem jak ten alkoholik ma dostawać jakiekolwiek pieniądze? Dodatki dostają jak już coś to każda z tych trzech matek. I jest to margines społeczeństwa bo 90% pobierających 500+ normalnie pracuje na etacie lub innych formach zatrudnienia. Czy jest to słuszne czy nie ciężko powiedzieć. Niektórzy są mnie przystosowani do radzenia sobie w życiu. Ogólnie pojętym przystosowaniu bo na to się składają różne nawyki lub nałogi często wyniesione z domu rodzinnego. W Chinach np. jest taka zasada że jak nie pracujesz to nie żyjesz. Zdechniesz z głodu. Ale czy to znaczy że chciałbym żyć w Chinach? Cywilizowane, demokratyczne państwa prowadzą politykę socjalną i PIs nie ma tutaj nic do rzeczy. Każda partia z przeszłości i w przyszłości od tej polityki już nie odejdzie.
Zaloguj się aby komentować
Mazurek w ostatnim wywiadzie nieźle jedzie po rzeczniku Prawa i Sprawiedliwości, Foglu.
"Nie dobra, a dojna zmiana"
"Po co powoływać ekspertów skoro się nie znają"
Niezła jazda (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
Niestety państwowa szczujnia nie śpi i raczej zaczną bronić swoich przed wyborami jak reksio szynki.
(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
#bekazpisu #rmf #pis
Zaloguj się aby komentować
Pijawki z fiutem też znam, na moim osiedlu z dzieciństwa to nawet większość (alko na krechę, filozofowanie pod wąsem na bezrobociu, elo-elo - byle z dala od dziecka, że się na tym zatrzymam), ale węszę wypok i powrót p0lkowego spamu (p0lka tylko wydaje kasę programisty 15k) pod losowym politycznym szyldem.
Zaloguj się aby komentować
Nie mam bigosu, więc muszę rozchodzić nerwy. Niepotrzebnie oglądałem #tvn24 i materiał "Czarno na białym" o tym, jak karierę zrobił prezes #orlen i aktualnie główny moderator u Białka - Daniel #obajtek
To jaki to nepotyzm, to normalnie głowa pęka.
#polityka #polska #pis ***** ***
@Marek_Tempe wiem, że sam nic nie zdziałam. Obywatelsko się nie angażuję poza chodzeniem na wybory. Denerwuje mnie mega to, że między innymi z moich podatków takie działania są finansowane. Nie zazdroszczę mu nawet tej kasy bo uważam, że prędzej czy później jakaś forma sprawiedliwości jego i jemu podobnych dosięgnie. Trafia mnie tylko, że wbrew mojej woli, tacy jak Obajtek się bogacą i to m.in. jak wspomniałem, z pieniędzy, które ja płacę.
Zaloguj się aby komentować

Jeszcze dziesięć lat temu był szeregowym członkiem PiS. Prosił nawet o pieniądze na adwokata, bo ich nie miał. Dziś dzięki poparciu partii zarabia miliony. Stoi na czele największej, zależnej od państwa firmy w Polsce i stale ją powiększa. Rosną też jego wpływy w polityce. Nie skupia się tylko na...

Wygląda na to, że rozbisurmaniona i zepsuta do szpiku kości władza na oczach społeczeństwa łapie co tylko się da, bo jej koniec bliski. A jak nie bliski, to tym bardziej warto kraść. Afera z napaścią na publiczne środki z kierowanego przez Czarnka MNiSW
#wiadomoscipolska #bekazpisu #pis...
Źródło, wiem, mocno średnie.
Miko byłoby, gdyby sąd siadł na nich i przeprowadził postępowania i na koniec zadecydował o ich winie lub braku.
Znając z prasy historię R. Gawła, to.pewnie w tym przypadku wszyscy są pomówieni, bo sam Gaweł krystaliczny, delikatnie mówiąc nie jest. Samo działanie wymiaru sprawiedliwości w praktyce byłoby przyjemnie obejrzeć.
#polityka #pis #polska
Zaloguj się aby komentować
Czarne jednoosobowo i wbrew opiniom ekspertów porozdawał milionowe granty dla fundacji - krzaków, co edukacyjnie będą uczyć maminego gotowania, używania gogli VR czy organizować mecze paintballowe. Dodatkowo łączy je fakt, że krzakulce pozakładali kolesie kolesi Czarna z organizacji (P)odpierdolimy (i) (S)pierdalamy. Tak przynajmniej wskazuję zachowanie prawych i sprawiedliwych - tak naginają prawo i używają łuk, które sami stworzyli do tego stopnia, że falandyzacja prawa to określenie na działania z umiarem i eleganckie, bo to co pisowczyki czynią to chamstwo i buta w czystej postaci. Jak ktoś chce zobaczyć o co mi chodzi, to polecam wypowiedzi Czarnka, o tym, że będzie dalej, w sposób nieetyczny, rozdawał kasę MEN swoim kolegom przykrytych fundacjami - wydmuszkami i nie będzie finansował "lewaków" i "neomarksistów" - jeszcze by wykorzystali to na zajęcia dla dzieci ze spektrum autyzmu albo zorganizowali punkty w szkołach i przedszkolach dla niewidomych.
Idealny przykład pisowskiego chamstwa i buty, w połączeniu z tym, że obywateli mają za idiotów, to wczorajszy wywiad min. rolnictwa w TVN24... Zanim włączysz, polecam na parzyć. Melisy albo uwazyc bigosu.
Reasumując - MEN ma kasę na finansowanie zakupu willi przez szemrane organizacje, które po 5 latach, będą je mogły wykorzystać w każdy dowolny sposób, bo po tym okresie nie będzie trzeba wykorzystywac ich wg zapisu wniosku/statutu.
Jednocześnie MEN nie będzie finansował dostępu do "Nature" i innych periodyków naukowych... Bo nie ma na to pieniędzy... Niedługo artykuły naukowe nasi akademicy będą pewnie mogli publikować tylko w "gościu niedzielnym" albo "rycerzu niepokalanej". 🤬🤬🤬
#willagate #willaplus #men #czarnek #pis #polityka #bekazpolakow bo nie z #pis oni się obławiają naszym kosztem.
Wybaczcie jeśli napisałem chaotycznie - wkurwia mnie ta afera, kolejna, a po niej spodziewam się następnej, za 2-3 tygodnie.
Wkurwia mnie 30% betonu w społeczeństwie, który uważa, że PiS robi dobrze dla kraju.
Wkurwia mnie chamstwo i zakłamanie obozu rządzącego i to, że cofnęli polską demokrację do lat 90. XXw. i to w wydaniu postsowieckiej oligarchi z np. Ukrainy przed Majdanem.
Zaraz się zjawi pewnie typ, co mi cwaniactwo wytknie i to, że nie wiem co to oligarchia.
No, wylałem swoje polityczne frustracje, bo tak właśnie te wpisy traktuję, jako formę odreagowania na bieżące wydarzenia wokół mnie. Lepiej tak, niż dyskutować o tym z kimś w pracy wg mnie.
@jarezz To jest tak nieopisanie smutne, że czasami po prostu nic poza depresją mnie nie łapie. Kiedy pomyślę, że jest w kraju to 25-30 procent absolutnego betonu, którego nic nie rozkruszy to naprawdę boli, że takie zera też mają prawo głosu. Nie potrafię mieć już do tych ludzi żadnego szacunku, kiedy żadna afera, żaden przekręt, skandal, udowodniona kradzież nie jest w stanie nawet ich zmusić do przemyślenia swojego wyboru. Sekta.
Każdej młodej osobie życzę z całego serca wyjechania z kraju i budowania jakiejś zachodniej gospodarki.
@jarezz Wrocilem 4 miesiace temu do Polski po 15 latach w Anglii i co sie tutaj odpierdala to jest meksyk. W UK premier za to ze pil drina w ogrodzie podczas lockdown zostal dojechany tak, ze ostatecznie go wyjebano. Tutaj sie kradnie w bialy dzien, pluje ludziom w twarz i po nocy nastepuje dzien jak by nic sie nie stalo. Rzad nie jest odpowiedzialny przed nikim w istocie, nie ma wystarczajacej presji pozarzadowych instytucji, mediow, spoleczenstwa, nie wiem z czego to wynika. Tak sie cieszylem ze wroce do swoich, a czuje jak bym wszedl w gowno i juz troche chce mi sie wracac na zachod.
Zaloguj się aby komentować