Zdjęcie w tle
okoniolot

okoniolot

Specjalista

Dołączył/a: 17.01.2023

  • 6Wpisy
  • 50Komentarzy
  • 3Obserwujących

No tego się nie spodziewałem.

 

Strach teraz cokolwiek pisać bo admin będzie miał zły dzień lub wybrany temat nie podpasuje.

 

Jest gdzieś lista tagów których nie lubi admin?

 

#afera #hejto

@MurrayRothbard żydzi też przecież mogli po prostu nie nosić opasek z gwiazdami dawidowymi i by żyli, albo czarnoskórzy też mogli nie dać się złapać w klatkę i by nie byli ładowani na statki. Można się przyzwyczaić

@Showse dyskutujemy o trzymaniu decorum.

@Pawianek69 Przeglądnij tag #afera po szybki recap.

Zaloguj się aby komentować

okoniolot
okoniolotSpecjalista

Witam wszystkich po tej 1-dniowej tułaczce z wykopu do ziemi obiecanej.

 

Chciałbym tylko wyrazić swoją opinię na temat tego, że większość przybyłych zachwyca się wolnością na hejto.pl. Możecie teraz wstawiać gwiazdki, pastę o adminie czy zdjęcia z sesji w zbożu do woli. Ale jeżeli ten portal się będzie rozwijał w sensie ilości użytkowników to w końcu cenzura będzie musiała zawitać i tutaj.

Wszystko jedno czy ostrzejsza czy mniej niż na wykopie.

 

Wszyscy pamiętamy co się działo na nocnej zmianie - zdjęcia incydentów kałowych, pedofilia i inne rzeczy których normalny człowiek nie chce oglądać. Ludzie którzy to wstawiali w końcu przyjdą i tutaj, co może zmusić administrację do wprowadzenia cenzury. W końcu nikt nie chce oglądać chamstwa i nagości non-stop.

 

Dlatego apeluje do wszystkich użytkowników o kulturę bo takie portale jak ten czy wykop tworzą właśnie użytkownicy. Jak będziemy zachowywać się jak bydło to w administracja zacznie nas traktować jak bydło. I wcale nie chcę tu bronić administracji wykopu bo sami sobie zasłużyli na taki los. Tylko zwracam uwagę abyśmy się szanowali i nie traktowali hejto jak miejsca gdzie nie obowiązują żadne zasady.

 

#wykop #hejto

@okoniolot oczywiście że przyjdzie tutaj różnego rodzaju element i trzeba będzie portal moderować, mnie ciekawi podejście twórców i jak chcą rozwiązać "automoderowanie" portalu. Gdyby to było takie proste to pewnie Reddit by nie potrzebował modów. Nie wiem do końca co mają w planach, może właśnie jak w Reddicie wprowadzić modów do społeczności, żeby nie byli globalni?

@Voltage to byłby całkiem dobry pomysł.

 

@Tylko_Seweryn a czemu akurat symetrystów (tak z ciekawości pytam)

Taki portal dla społeczności powinna moderować ona sama - jak przyjdzie orlen i zacznie defekować swoimi bzdurami dookoła to po odpowiedniej liczbie zgłoszeń zaangażowanych w tworzenie portalu użytkowników, powinien spaść z rowerka. Gdyby Wykop słuchał swoich najwierniejszych, najbardziej płodnych w treści mirków dostarczających społeczności #goodqualitycontent to nie byłoby tam ani orlenu ani pisowskich trolli ani masy ruskich onuc.
Na wykopie tabun ludzi mógł krzyczeć "wypierdalaj" a moderacja i tak dopieszczała ama jakiegoś pachoła z orlenu.
Teraz będą mieli okazję spokojnie babrać się we własnym gównie. Orlenowsko - pisowskie wpisy bedą plusowane przez proteiniarza, szalejącą w zbożu, ekipę moderacji i zespół ich dodatkowych chromosomów.

 

Byle tylko Hejto się uchowało i słuchało ludzi. Przede wszystkim tych, którzy przyniosą tu wysoką jakość - a takich na pewno będzie wielu.

Zaloguj się aby komentować