Pada ale i tak jest za⁎⁎⁎⁎scie
Taka wymowka zeby jeszcze odpoczac
#meksyk #podroze #pijzhejto #piwo


Pada ale i tak jest za⁎⁎⁎⁎scie
Taka wymowka zeby jeszcze odpoczac
#meksyk #podroze #pijzhejto #piwo


Zaloguj się aby komentować
Ej paszka dawaj na herbatkę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#pijzhejto @UmytaPacha #recenzjerozanychrzeczy

Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #sposobynakaca #pijzhejto
Co znajdziemy w zestawie ratunkowym dla skacowanego....

Zaloguj się aby komentować
@cebulaZrosolu Nie dość, że kofeina jest naturalnego pochodzenia ( to, że akurat w naturze wystepuje metylowanie, więc można powiedzieć, z naturalnie i nie ma tu oszustwa, nic a nic, zupelnie ). To do tego zmieszane z piwem, i do tego Warka z American Brewery I do tego zero procent.
Cośty zrobił? XD
Zaloguj się aby komentować
Po dłuższej przerwie do menu wraca #piwo z kraju Belgów. Dobra cena w Auchan, było w koszu z produktami o krótkim terminie, co dziwne bo ważny do września 2025
#pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Czilerka, malowanko, browarek, muzyczka
https://youtu.be/-YZTA3bsa6w?feature=shared
#pijzhejto #muzyka

Zaloguj się aby komentować
Dziadziuś Przemuś wypije rumianek i pójdzie spać.
#pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Panowie, w końcu mnie dopadli. Wpadł na mieszkanie boss z dwoma ochroniarzami :C
#pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #glupiehejtozabawy #ankieta #alkoholizm #pijzhejto
Mamy już weekend, więc pewnie będzie coś pite to z tej okazji szybka ankieta.
Zaloguj się aby komentować
#gimbynieznajo #glupiehejtozabawy #alkoholizm #kiedystobylo #pijzhejto
Było już o tanim winie to teraz coś mocniejszego:)

Zaloguj się aby komentować
Stary dzisiaj sok z jabłek tłoczył, kurde ale to jest pychota!
#pijzhejto
Aż by człowiek chciał poczekać aż przefermentuje xD

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wolne po delegacji więc sok z puszczy w degustacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
Zdrówko szanownej społeczności 😘
#pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Uważam, że ze skrajności w skrajność
#alkohol #wiadomoscipolska #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
#muzyka #piatekpiateczekpiatunio #pijzhejto
Zaloguj się aby komentować
Idzie gdzieś kupić tę wódkę w tubce/saszetce (Monkey) gdzies poza PoloMarketem #polomarket t i Topazem #topaz ? Do nich mam daleko..
Niektórzy piszą że w Kauflandzie #kaufland d i Dino #dino o Czy to prawda?
#alkohol #alkoholzawszespoko #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Do polskich sklepów trafiły saszetki z alkoholem, który zyskały miano "alkotubek". Wokół sprawy wybuchła prawdziwa burza, na ten temat wypowiedzieli się politycy na czele z premierem Donaldem Tuskiem. Teraz oświadczenie wydał producent, który przeprosił za swój produkt i zapowiedział jego...