Hej, dlaczego nigdzie nie da się kupić in love with you ? Chciałem kupić na prezent, ale perfumehub i szuper wskazują na brak dostępności tego pachnidła. Ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja?
#perfumy
Hej, dlaczego nigdzie nie da się kupić in love with you ? Chciałem kupić na prezent, ale perfumehub i szuper wskazują na brak dostępności tego pachnidła. Ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja?
#perfumy
@Fen o tym mówisz? https://szuper.pl/giorgio-armani-emporio-in-love-with-you-edp-w/100-ml Jest na sobelia i dolce z tego co widzę.
Zaloguj się aby komentować
Sprzedam jeden flakon i odleję mililitry:
Cena za ml: 8 pln.
230 pln.
Cena za ml: 5 pln.
Inpost 17.
Nie rezerwuję.
#perfumy




Zaloguj się aby komentować
Flakon Ghala już u mnie! Przyszedł fabrycznie zafoliowany produkt. Prezentacja flakonu jest sztosem! Dzięki za wrzucenie tej promki - dziś zarzucam go sobie na wieczór a jutro odlewam! Pozdrawiam Was serdecznie!
ps. I przez Was znowu wpadłem w perfumowe szaleństwo…
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Hej!
Athena - Midas (~Au Coeur du Desert) 5,20/ml
Athena - Abha (~Roja Oman) - 3,80/ml
Bvlgari - Aqva Divina - 2,80/ml
Dunhill - Egyptian Smoke - 2,4/ml
Guerlain - Musc Noble – 3/ml
Guerlain - Encens Mythique - 3,3/ml
J.Del Pozo - Gold Cedar Nights – 2,20/ml
Jazeel - The Palace – 8/ml
Jazeel - Heyam – 5,40/ml
Jazeel - Ghala - 5,20/ml
Le Couvent - Kythnos – 2,30/ml
Liquides Imaginaires - Beaute du Diable - 4,30/ml
Nilafar du Nil – Trajan 3,80/ml
Orlov - Golden Prince – 5,20/ml
Orlov - Star of the Season - 3,50/ml
Rosendo Mateu - Incense Wood - 4,50/ml
Rosendo Mateu no.3 - 3,50/ml
Rosendo Mateu no.5 - 4,50/ml
Rosendo Mateu no.7 – 3,70/ml
Salvador Dali - Pour Homme – 1,50/ml
Taif al Emarat - T07 – 6/ml
Tauer - Lonestar Memories – 10/ml
Xerjoff - Ivory Route – 11/ml
Do odlania:
Chanel Allure Homme Sport Cologne 3,7 zł / ml
Adolfo Dominguez Citrus Cedro 1,3 zł/ ml
Rochas Moustache 1,5 zł /ml
Szkło 3 zł wysyłka InPost / DPD / własna etykieta
Zalega mi też kilka końcówek dekantów
Bois Imperial 10 ml (w dwóch dekantach po 5ml) - 30 zł
Ingenious Ginger Goldfield & Banks około 1,5 ml- 10 zł
Armani code Parfum około 1,5 ml- 5 zł
Versace Oud Noir około 2 ml - 6 zł
Giardino Benessere Salaria około 1,5 ml- 8 zł
Caron Pour Un Homme Le Matin 7 ml - 22 zł
Ysl Black Opium (damskie) 3 ml -15 zł
Simone Andreoli Ocean Of A Midnight Moon 1 -1,5ml 6 zł
Jakby ktoś chciał całość dekantów to puszczę za 90 zł .
Zapraszam po flakony i ml https://rentry.co/cebuloman
Zaloguj się aby komentować
Witam,
Nowa kolekcja ALD 5x5ml
885 + InPost
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
#perfumy
#conaklaciewariacie
Czym dzisiaj śmierdzi szanowne grono? Ostatnio katowany byl krul w Białej szacie a dzisiaj czorny rycerz. Vintage to jednak vintage.

@pomidorowazupa Ja dziś górskie wędrówki, więc przez większość dnia nic, ale po powrocie do domu wleciał XJ 1861 Renaissance na testy. No taki świeżak, szału nie robi, ale w cenie L4L nie jest to zły wybór, bo jakości mu odmówić nie można.
Na ręce dodatkowo Opus XV – King Blue i mam nieodparte wrażenie że to taki Kalemat Black z oudem typu obora w otwarciu xD
Zaloguj się aby komentować
siedzę i oglądam
na wielkim ekranie
alien earth
i pachnę pięknie monarchem oudowym
kotek leży obok, zero potrzeb
Pozdrawiam pachnących z #perfumy

Zaloguj się aby komentować
Pan Lucjan wrzuca próbki Xerjoffa (2ml). Trochę tego jest - dobra okazja dla kogoś, kto chciałby poznać markę. 6zł/ml.
Edit: jeszcze jakieś flakony chyba wjadą.
https://www.luxuryforless.pl/przedsprzedaz
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Paczka z #oddamsmrodawdobrerece gotowa do dalszej drogi. Dołożyłem Bortka i Kajala, więc robi się tego coraz więcej.
Miło jakby kolejna osoba po przetestowaniu dorzuciła coś od siebie i puściła dalej. Niech się to trzyma, dobry przekaz leci.
Chyba @Fen był zainteresowany, więc jeśli aktualne, to proszę o info i podesłanie kodu.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Hind Al Oud to jedna z najbardziej niedocenianych marek perfumowych (chociaż jednocześnie w Polsce ma chyba wielu mocnych fanów).
Dziś wyjątkowa okazja.
Prosta z ZEA dotarły do mnie (bez dodatkowych kosztów cła): Hind Al Oud Sheikh A. To już mój 5 flakon tej marki.
Jak to pachnie? Wyrazisty zapach. Oudowo ambrowy. Ale nie jest to słodkawy ulepek. To raczej słonawa ambra. Zapach skręca w kwaśne klimaty. Ale z kolei nie wyczuwam żadnych zgnilych owoców (jak w Abu Sultan). Jest pomiędzy: ani nie jest to łatwy zapach jak niektóre HAO, ale nie jest to żaden oudowiec tylko dla zaawansowanych.
Zwykle dostępne po 22 pln za ml. Ja odleję za 18 pln!
Oddam max 20 ml.
Minimum 3 ml.
Szkło 2. Inpost 17.
Można coś dobrać z listy. #perfumy



@Przem86 Miałem z tym zapachem małą przygodę. W czasie, kiedy jeszcze moja dziewczyna lubowała się w ulepach, testowała u mnie jakieś odlewki. Kręciła nosem, że to za bardzo takie, a to za mało... Kupiłem właśnie Sheikh A, który... no był dla mnie dość intensywny wtedy. Lekko zmęczony lawiną kaprysów Panny Niezadowolencji, podsunąłem jej HAO, mówiąc:
- Sprawdź to. Piękne. Krówki z przyprawami.
Budowane przez lata zaufanie spowodowało, że bezkrytycznie wzięła dekancik i walnęła na siebie dwa lub trzy psiki, po czym nastąpiło dość szybkie, acz bardzo płynne przejście od entuzjastycznego wdechu w oczekiwaniu na nadchodzącą przygodę do kwaśnego grymasu zawodu i porażki.
- Ach, k⁎⁎wa, to takie krówki...
Teraz bardzo mi się podoba. Zapach, w sensie.
@Przem86 a ja tak trochę z innej beczki.
Czy Ty lub ktoś mógłby polecić jakieś miejsce w którym można by zapolować na Argos - Triumph of Bacchus?
Kiedyś widziałem ofertę za mniej niż 800 PLN za 100ml
https://www.pepper.pl/share-deal-from-app/1040721
Teraz tylko jedna za jakieś chore pieniądze. :-(
Zaloguj się aby komentować
Witam. Z racji tego, że nie posiadam swojego straganu a na ostatniej promce udało się wyrwać flakon Jazeel Ghala w super cenie - będę miał do odlania 40ml tego świetnego zapachu.
Przy okazji wspomnę, że @dziadekmarian proponował już rozbiórkę tego zapachu prędzej, więc nie chcąc się wpychać w kolejkę - zapraszam najpierw do niego!
Paczka już wysłana, więc pewnie będzie na początku przyszłego tygodnia u mnie.
Cena za ml to 5,20 - jeśli ktoś chciałby odlewkę to zapraszam również do siebie
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Sprzedam:
wyjściowo 15ml - 1850 zł
wyjściowo 30 ml - 1625 zl
Wysyłka DPD/InPost 10/17 pln
#perfumy


Zaloguj się aby komentować
Tak się dzisiaj zabarcolowałem Moschino Forever Sailing, że czuję się jakbym był nad morzem.
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Na jakiej platformie najlepiej sprzedać luksusowe perfumy?
Dostałam w "spadku" perfumy, których zapach mi nie odpowiada. Zgooglowałam i okazało się, że do najtańszych nie należą. Opakowanie było otwarte, ale fiolka jest praktycznie pełna. Coś mi podpowiada, że jak wystawię je za rynkową cenę na Olx, Vinted albo Allegro, to nigdy się nie sprzedadzą. Gdzie to można wystawić?
#kiciochpyta #perfumy
@Musztarda napisz co to za perfumy, jaka pojemnosc i najlepiej batch produkcyjny (powinny byc cyferki na spodzie butli).
Jezeli sa na prawde luksusowe, to tutaj jest duza szansa na ich sprzedaz, a jesli po prostu drogie, to na grupkach na fejsie pub wypoku, o ile to jakis przyzwoity zapach, bo sa tez takie, ktore sa drogie i malo chodliwe.
No i cena ktora mozesz zawolac zalezy od roku produkcji. Jesli to swiezy rocznik, to nie wezmiesz za nie ceny rynkowej. Jezeli jakis starszy, poszukiwany wypust, to mozesz zawolac wiecej. No i cena rynkowa to nie jest cena z sephory czy douglasa, tylko najtansza obecnie dostepna.
Wrzuc tutaj info to ktos Ci na pewno doradzi, a moze nawet kupi - tu sa szpecjalisci, tacy serio obeznani.
Kompletny laik ze mnie w temacie perfum, dlatego pozwolę sobie tutaj jeszcze dopytać u ekspertów
Z tego, co doczytałam, Bvlgari (lub Bulgari) - włoska pracownia złotnicza działająca na rynku produktów luksusowych. Zapach Pour Femme został wydany w 1994 roku, autorką kompozycji jest Sophia Grojsman.
Nutami głowy są Fiołek, Goździk (roślina), Malina, Brzoskwinia, Kolendra, Kwiat pomarańczy, Pieprz syczuański i Bergamotka;
Nutami serca są Irys, Róża bułgarska, Heliotrop, Korzeń irysa, Egipski jaśmin i Konwalia;
Nutami bazy są Piżmo, Zielona herbata, Nuty drzewne, Drzewo sandałowe, Wanilia, Bursztyn, Benzoes, Styraks i Cedr.
Obecnie nie jest już produkowany, komentarze z 04.2024, które odnalazłam w necie sugerują, że już wtedy produkcja była wstrzymana i był trudno dostępny na rynku, ale nadal pożądany.
I teraz tak: Kiedy sprawdzam batch code na różnych stronach, niektóre zwracają błąd danych (Error: specified code is not supported, or is not correct.), inne potwierdzają oryginalność produktu, ale podają różną datę produkcji. Np stronka Checkfresh.net podaje inną datę za każdym odświeżeniem strony. Komu wierzyć, jaka strona jest najbardziej wiarygodna?
Czy możliwe, że część stron wyrzuca błąd ze względu właśnie na to, że zapach nie jest już produkowany?
Zaloguj się aby komentować
Hej! Dziś na sprzedaż:
Tabac grande sultan pasha ok 1ml 350
Amouage sunshinne man 1100 99/100ml
Paczkomat 20
#perfumy


Zaloguj się aby komentować
Kupiłem sobie Kenzo Homme EDP i czasami walą landrynkami czasami ma akordy morskie, ale najbardziej mnie zaskoczył zapach potu. Masakra myślałem że to żart w tych opiniach na fragrze.
Niestety nie czuję wody po ogórkach, także więc zapodałem 12 strzałów i do biura
#conaklaciewariacie
#perfumy

@MICK3Y Dzisiaj moja topka na lato czyli artystyczna wizja Dimy lasu deszczowego Sinharaja na Sri Lance. Bajeczne są te kwiaty.
Zastanawiałem się też ile on wydestyowal tego dzikiego oudu że Sri Lanki że leje go bez końca do tej kompozycji ale coś się chyba skończyło bo Sinharaja zniknęła ze strony.
Zaloguj się aby komentować
Sprzedam Voyage d'Hermes Parfum - jakieś 97-98/100, 290 zł
reszta w https://rentry.co/ucho_igielne
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Azman - Majnoon
18zł/ml
Zostało 10ml, odlewam od 3.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Jak się macie, jakimi zapachami dziś raczycie swoje otoczenie?
U mnie obecny faworyt tego lata, Amouage Beach Hut man
#perfumy
#conaklaciewariacie

Zaloguj się aby komentować