Zaloguj się aby komentować
Coś czuję, że ewentualne AMA z Leszkiem Błaszkiewiczem będzie niemożliwe w realizacji https://streamable.com/u2zzwm
Zaloguj się aby komentować
Wyczuwam platynę dla autora + tajemnicze zniknięcie wpisu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj na wykopie zwiększył się ruch na #afera i #orlen no i nowe memy przyszły
Główna:
https://www.wykop.pl/link/6958397/ceny-paliwa-z-kosmosu-orlen-r⁎⁎ha/ (oznaczone jako duplikat, linkuje do ostatnio poularnego znaleziska (nawet dobrze, że tak wyszło, bo w powiązanych tam jest link do hejto z podpisem polecam
https://web.archive.org/web/20221226114000/https://www.wykop.pl/link/6958397/ceny-paliwa-z-kosmosu-orlen-r⁎⁎ha/ (archiwum znaleziska wyżej)
https://web.archive.org/web/20221226114124/https://www.wykop.pl/artykul/6958397/ceny-paliwa-z-kosmosu-orlen-r⁎⁎ha/ (archiwum zawartości znaleziska wyżej)
https://www.wykop.pl/link/6958371/placimy-najwiecej-w-ue-za-benzyne-za-diesla-taniej-tylko-od-szwedow/ (dodany #polityka, żeby obniżyć zasięgi)
https://web.archive.org/web/20221226115238/https://www.wykop.pl/link/6958371/placimy-najwiecej-w-ue-za-benzyne-za-diesla-taniej-tylko-od-szwedow/ (archiwum wpisu wyżej)
https://www.wykop.pl/link/6958157/nie-ma-zadnej-cenzury/ ( oznaczone jako Duplikat prowadzący do znaleziska, które dostało wczoraj czerwoną belkę i je opisywałem xD) https://www.wykop.pl/link/6957885/moim-zdaniem-wykop-tworza-sponsorzy-a-nie-a-nie-uzytkownicy/
https://web.archive.org/web/20221226092155/https://www.wykop.pl/link/6958157/nie-ma-zadnej-cenzury/ (archiwum znaleziska wyżej)
https://web.archive.org/web/20221226034835/https://www.wykop.pl/artykul/6958157/nie-ma-zadnej-cenzury/ (archiwum treści znaleziska wyżej)
https://www.wykop.pl/link/6958673/nie-ma-cenzury-dlatego-chcialbym-cos-napisac/ (drugie podejście kolegi, niestety w poczekalni już dostał belkę duplikat (duplikat, który kieruje do poprzedniego duplikatu, który kieruje do znalezisko z czerwoną belką xD)
https://web.archive.org/web/20221226160147/https://www.wykop.pl/link/6958673/nie-ma-cenzury-dlatego-chcialbym-cos-napisac/ (archiwum znaleziska przed daniem belki)
https://web.archive.org/web/20221226160344/https://www.wykop.pl/artykul/6958673/nie-ma-cenzury-dlatego-chcialbym-cos-napisac/ (archiwum treści znaleziska wyżej)
mirko:
https://www.wykop.pl/wpis/69686019/dawaj-tylko-jak-cos-to-perma-orlen-wykop-bialek-os/ (wpis usunięty po cichu przez modka, co ciekawe op nie dostał w ogóle bana za ten wpis :P)
https://web.archive.org/web/20221226091118/https://www.wykop.pl/wpis/69686019/dawaj-tylko-jak-cos-to-perma-orlen-wykop-bialek-os/ (archiwum wpisu przed usunięciem, śmieszny memik nieocenzurowany
https://www.wykop.pl/wpis/69686849/orlen-sztucznie-zawyza-ceny-i-dyma-polakow-wykorzy/ (wpis usunięty przez modka)
https://web.archive.org/web/20221226115903/https://www.wykop.pl/wpis/69686849/orlen-sztucznie-zawyza-ceny-i-dyma-polakow-wykorzy/ (archiwum wpisu przed usunięciem)
https://www.wykop.pl/wpis/69686737/pozdrawiam-i-milego-dnia-%C2%BA-%CA%96-%C2%BA-orlen-wykop-bial/ (wpis usunięty po cichu przez modka, nawet ocenzurowany mem co był wyżej usuwają xd)
https://www.wykop.pl/wpis/69688521/podobno-kasuja-wpisy-z-tym-orlen-afera/ (kopiuj wklej sytuacja wyżej)
https://web.archive.org/web/20221226125937/https://www.wykop.pl/wpis/69688521/podobno-kasuja-wpisy-z-tym-orlen-afera/ (archiwum kolega dobił do 300+ zanim usunięto wpis)
https://www.wykop.pl/wpis/69689189/przypomnienie-kto-teraz-decyduje-o-tresciach-na-po/ (dodany #polityka i nagle przy około 380+ przestało rosnąć)
https://web.archive.org/web/20221226150410/https://www.wykop.pl/wpis/69689189/przypomnienie-kto-teraz-decyduje-o-tresciach-na-po/ (archiwum wpisu przed przypięciem #polityka)
@memifazi na koniec dostający bana na tym zdjęciu
i zdjęcie elfika co go tutaj jeszcze nie widziałem


Zaloguj się aby komentować
Osiągnięcia na wykopie wbijają się szybko dzięki moderatorom z partyjnego nadania POPiSu xd

Zaloguj się aby komentować
Daniel Obajtek jest złodziejem i idiotą
Zaloguj się aby komentować

Dzień przed Wigilią na stronie SMM Legal ukazało się krótkie oświadczenie: „W związku z naruszającymi dobra osobiste publikacjami, które ukazały się w 'Gazecie Wyborczej' w dniach 20 i 23 grudnia 2022 roku, dotyczącymi zaangażowania kancelarii SMM LEGAL Maciak Mataczyński Czech Sp. k. w proces...
Ciekawe kiedy wpis dostanie tag #polityka, albo zostanie ukryty w inny sposób? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Widzę, że afera z orlenem się rozpędziła
archive org
po polsku:
Przechwytywanie rozpocznie się za ~5 sekund, ponieważ przechwytujemy teraz zbyt wiele stron
z domeny www.wykop.pl . Możesz zamknąć okno przeglądarki, a strona nadal będzie zapisana.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dla potomnych bo szybko znika na innym portalu podobno

@gacek ostatnio czytałem raport PERN o inwestycjach jakie w ostatnich latach musiały być poniesione a ile jest planowanych w związku z tym, że mocno wzosło zużycie paliwa z legalnych źródeł. Wiem wiem mało popularna teza, bo przecież Orlen ludzi dyma. Ale warto postawić pytanie gdzie ta kasa podziewała się kiedyś i kogo to teraz najbardziej boli.
Zaloguj się aby komentować
Albo jestem już pie⁎⁎⁎⁎⁎iety od tego wszystkiego i mam zwidy albo Putin ma logo Orlenu na łapie


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Prezes zarządu PKN ORLEN, Daniel Obajtek, zapytany o zysk z hot dogów zaczyna pi⁎⁎⁎⁎lić o czymś zupełnie innym.

To mu zadał ktoś od niego, a nie jakiś "niewygodny" dziennikarz
A myślisz,że "ludzie od niego" kochają nowego prezesa ? Ty myślisz,że Orlen i spółki zależne (ostatnio były te fuzje) to są 100% PiSowcy ? Zwłaszcza w Warszawskim oddziale ? Orlen i spółki zależne mają tam ludzi którzy pracują tam OD LAT. To są wielkie korpo - państwowe czy nie ale korpo. Zdziwiłbyś się ilu zwolenników PO albo chociaż Anty-PiSu w nich zapewne jest. Myślisz,że ci ludzie się zwolnili z tego powodu że przyszedł PiS ? Albo że ich zwolniono jak leci ? A kim by ich niby zastąpili ? Dyrektorów wymienić sobie mogli,reszta personelu nie musi go lubić,musi natomiast zostać by się to kręciło jakoś.
Natomiast nie twierdzę,że ci ludzie są 100% ogarnięci. Może to być i głupota.Wiesz, korpo. Od pilnowania takich rzeczy mogą mieć teoretycznie np. dział(y) bezpieczeństwa/dział(y) IT,a ludzie w tym dziale po prostu pracują - nie muszą być natomiast pasjonatami security którzy np. wytłumaczą szeregowym pracownikom dlaczego nie wolno wynosić danych na pendrajwach - "nie wolno i już".
Wiesz jakie rzeczy się odpierdalają w przeciętnych korpo ?
@dsol17 Ja wcale tak nie myślę, zgadzam się w 100% z tym co napisałeś. Nie spodziewałem się, że na podstawie tego filmiku wejdziemy w szerszą dyskusję. Traktuję to jako heheszki i jedyne co sobie pomyślałem po obejrzeniu tego, że z potencjalnie zabawnego pytania o zysk z hotdogów za⁎⁎⁎ał jakimś monologiem kompletnie niezwiązanym z pytaniem. Tylko tyle.
Zaloguj się aby komentować
Jako, że spędzam święta w Wiedniu, łapcie świeżutkie ceny paliw z Austrii. Foto ok. 30min. temu. Stolica, 3 dzielnica, czyli blisko centrum. Stacja „Eni” czyli właściciel „Agip”


Zaloguj się aby komentować
Aktualny stan najbardziej popularnego komentarza wykopu xD

@lavinka https://www.wykop.pl/hity/roku/2022/ największy wykop miał 17543 wykopujących
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować