Czy to jest @Gepard_z_Libii ?
#gownowpis #nocnazmiana


Czy to jest @Gepard_z_Libii ?
#gownowpis #nocnazmiana


Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana#gownowpis Ces Waldek no estem
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
Jak tam nocna jak ktoś robi to będę zabawiał aż zezgonie bo znowu Gioseppe polewał proseco a odmówić nie wypada.
#nocnazmiana #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
Nie jestem pewna, czy to dobry pomysł, ale spróbujmy. Ma ktoś ochotę przyłączyć się do odchudzania? Trafiłam w necie na koncepcję accountabliity partnerów. Kogoś, z kim można sobie poklikać o wspólnym celu, o sensowności różnych podejść do tematu. Kogoś, kto będzie kontrolował, co się u mnie dzieje, a ja będę kontrolowała, co dzieje się po drugiej stronie kabelka internetowego. Będziemy sobie przesyłali fotki tego, co jemy (urocze :P) i może nawet jakoś się razem zmotywujemy do ruszenia tyłka nie tylko do najbliższego sklepu po cziperki.
CV: piwniczanka 40+. Kiedyś tam waga pokazała ~140 kilo. Aktualnie ~90 kg. 175 cm wzrostu. W życiu przerobiłam mnóstwo różnych ekstremalnych diet. Ale już z tego wyrosłam i chciałabym dojść do prawidłowej masy ciała w zdrowy sposób. Bardzo podoba mi się dieta oparta na nieprzetworzonych produktach roślinnych. Warzywa, owoce, zboża, strączki, nasiona jako podstawa, ale bez zapędzania się w rejony ekstremizmu wegańskiego. Będę jadła mięso, ryby, nabiał, jajka od czasu do czasu. Zgubiłam tak, w dość bezstresowy sposób, mnóstwo kilogramów. Chętnie podzielę się doświadczeniami i wrócę na właściwe tory, bo ważyłam już kilka kilo mniej, ale się za bardzo rozszalałam ostatnio. Mój cel to 6x kg.
#wfpbd #dieta #samotnosc #nocnazmiana #zdrowie
@NocneLicho
Ja mogę się przyłączyć na wymianę doświadczeń z lżejszą kuchnią. Na wyjściu ze szkoły średniej ważyłem 83kg ze wzrostem 178cm. Człowiek znalazł pracę zarobił na niezdrowe zachcianki pt. Mocno przetworzone produkty spożywcze oraz kebsy itp. i myk zaczęło rosnąć. Aktualnie 25 lat Na koniec marca brakowało mi kilograma do okrągłych 100kg.
W maju zakrzepica i zatorowość płucna. Leki rozrzedzające oraz moja hipobetalipoproteinemia sprawiła że mój organizm oraz stłuszczona wątroba zaczęły odrzucać większe i tłuste posiłki(głównie przejedzenie albo maksymalne wypełnienie żołądka) objawiało mi się to mdłościami i czasem przeczyszczeniem.
Chcąc nie chcąc z takimi sygnałami od organizmu musiałem zmienić większość nawyków żywieniowych. Głównie częstsze spożywanie mniejszych posiłków zamiast 2 większych na cały dzień. Ciemne pieczywo, więcej warzyw, mniej mięsa, usunąłem cukier z herbaty, więcej owoców, owsianki(na full wypasie z nasionami, owocami i orzechami) itd. oraz pozbycie się mocno przetworzonych produktów spożywczych.
Spodobała mi się kuchnia włoska(chociaż jeszcze mało mam przepisów które przetestowałem). Jest smaczna stosunkowo prosta i zdrowa. Ostatnio pierwszy raz pesto z makaronem robiłem i bardzo w domu smakowało.
Niedawno waga(chociaż ma z 15 lat) pokazała 94,5kg
Moja kuchnia nie jest jakaś zaawansowana ale kanapeczka pt. Żytnia kromka, pomidor i cebulka, z pieprzem i szczyptą soli jest przeca smacznym śniadaniem.
Z chęcią się wymienię doświadczeniami i jakimiś nowymi przepisami 😃
Zaloguj się aby komentować
Jest 3:45. Mam jeszcze ponad 3 godziny do końca 12-godzinnego dyżuru w szpitalu na nocnej zmianie. Potem tylko 12 godzin dziennej zmiany i do domciu
Wczoraj też zszedłem po dobie. A jutro nocka.
To ja nabijam te statystyki dużej liczby godzin przepracowanych przez Polaków xD
#pracbaza #nocnazmiana #sluzbazdrowia
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #nocnazmiana
No czasem tak jest :p

Zaloguj się aby komentować