Zaloguj się aby komentować
#nielego #cobi
Świetny, wymagajacy myslenia zestaw. Jednak Cobi jest poziom trudności wyżej od lego.



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#nielego #cobi
Fajny. Szkoda ze nie ma gasiennic ale z drugiej strony bylo by to trudne zeby je tu zalozyc
Cobi 3106


Zaloguj się aby komentować
Niedługo mój syn dowie się co to prawdziwe, męskie LEGO. Mam nadzieję że po tym doświadczeniu doceni zachodnią technologię
Fakt, dało się poskładać modele ze zdjęć, ale jakakolwiek próba uruchomienia mechanizmu kończyła się wygięciem czegoś. Kiedyś to były czasy teraz to nie ma czasów
#nostalgia #prl #zabawki #nielego


Zaloguj się aby komentować
Dali z siebie 30%
#kapitanbomba #nielego


Zaloguj się aby komentować
Tak pachnie sto złotych
#kapitanbomba #nielego

Zaloguj się aby komentować
Wrzucalem wczoraj #nielego #kapitanbomba .... Caly nakład poszedł w jeden dzień :((((((

Zaloguj się aby komentować
#nielego #kapitanbomba
MUSZE JĄ MIEEEEĆ!!!
https://www.kapitan.pl/produkt/zestaw-klockow-kapitan-bomba-orzel-1-3-figurki/

Zaloguj się aby komentować
Czy Migowi-29 w polskich barwach od Cobi wolno pioruna? Moja kolekcja się powiększa. Mig prezentuje się zacnie, ale lepiej wygląda postawiony na kołach a nie na podstawce. Następne w kolejce Bf-109, Rafale, norweski, albo holenderski F-16, Mirage 2000-5 i pewnie jakieś czołgi. Będę potrzebował osobnej szafki na Cobi 🤔 #cobi #nielego #klocki #hobby #lotnictwo #samoloty




Zaloguj się aby komentować
Jak powstają klocki Cobi? Ano tak!
https://www.youtube.com/watch?v=6dMNBu7E_P8
#cobi #nielego #ciekawostki #technologia #militaria
Zaloguj się aby komentować

#nielego chyba mnie nie zjecie. wyskoczyło mi w proponowanych na youtubie więc wrzucam.
wnioski każdy wyciąga sam.
z mojej strony powiem że tak, lego jest za drogie ale z drugiej strony lego sami wszystko projektują a małe żółte rączki to kopiują i dlatego u lego nich dość często kupuję
#nielego dzisiaj po pracy odebrałem kolejną "bande łysego" (czyli moją)
Z ciekawostek. Znalazłem extra korpus, ale bez ramion oraz 4 sztylety.
Oraz inny sposób montażu rąk.





Zaloguj się aby komentować
#lego #nielego
Zmajsteowałem sobie reklamówkę mini ludzików.
Wziąłem też z ciekawości kilku piłatów z kałaibów.
Bardzo ciekawe podstawki mają.




Zaloguj się aby komentować
Mam dziwne wrażenie że młodemu coś się w głowie otworzyło ;O
Tydzień siedział nad tym #cobi #lego #nielego
#rodzicielstwo



Zaloguj się aby komentować
#nielego #cada No Panowie trafił mi się jeden z najładniejszym zestawów jakie mam. Sowa detektyw.
Pudełka brak, czasem tak jest że w worku wysyłają, a wielka szkoda bo byłby to wtedy dla mnie top 1 z Chin ze wszystkich które mam.
Instrukcja. Standardowo trzeba czasem domyśleć się koloru klocka ale tym razem to konkretna książeczka. 86 stron.
3.konstrukcja. No tutaj zaskoczenie. Nie ma ani jednej naklejki. klocki ładne, bez wad. Ciekawostką jest że kolor przewodni sowy jest inny niż na okładce instrukcji. Dużo dodatkowych detali jak np śmietnik i resztki naokoło. Sowa bardzo ładna, bogata w ozdobniki itd... Jest jeden nielegalny oraz...
Zaloguj się aby komentować
#nielego
Kolejny mały secik złożony.
Chińczycy lubią dużo tych malutkich klocków, dlatego znalazłem na nich sposób i układałem sobie klocki jak na zdjęciu.





Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#nielego
Lubicie naklejki?
Nie czuję się na siłach z nimi się męczyć. Poszły w odstawkę


Zaloguj się aby komentować