Sprzedałem dzisiaj ponad 400g ziela, kilkadziesiąt pakietów gwiezdnego pyłu i dziesiątki dobrych pixów.
Koniec zmiany, biega kolejny kierowca.
#narkotykizawszespoko #przegryw
Sprzedałem dzisiaj ponad 400g ziela, kilkadziesiąt pakietów gwiezdnego pyłu i dziesiątki dobrych pixów.
Koniec zmiany, biega kolejny kierowca.
#narkotykizawszespoko #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Takie rzeczy w mojej piekarni xD
#narkotykizawszespoko #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Ledwo oczy otworzy a juz bierze sie za buteleczke z kwasem.
Bedzie piekny dzien na Home Office, daily za 3 godziny team na wakacjach albo chory.
Wieczorem gotowanie z bardzo fajna wloszka.
Zycze wam rownie fajnych lotow tak na codzien jak i od swieta.
#lsd #narkotykizawszespoko #homeoffice

Zaloguj się aby komentować
Ganiam z tematem po mieście, ama.
#nl #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Przydatna tabelka, wiadomo wszystko dla ludzi z umiarem
Źródło: tripsit.me
#narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
#pasjonaciubogiegozartu #narkotykizawszespoko
i to sie nazywa poświęcenie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować
#zeglarstwo #nurkowanie #narkotykizawszespoko
#bezpieczenstwonamorzu
Afera z uratowanymi przez SAR hiszpańskimi płetwonurkami, którzy byli m.in. podejrzewani o rozpoznanie Naftoportu, a nawet próbę dywersji na ten obiekt czy udział w przemycie narkotyków ma ciekawy wydźwięk. Z jednej strony cieszy nas to jako osoby zajmujące się bezpieczeństwem morskim że informacja spotkała się z szerokim echem medialnym i komentarzami. To dobrze, że jeszcze istnieje pewnego rodzaju społeczna świadomość zagrożeń. Nie ma to większego znaczenia, że argumenty o próbie dywersji na znajdujący się niedaleko zatrzymanej łodzi z nurkami instalacji o charakterze strategicznym Naftoportu, a jeśli już to bardziej rozpoznania nie były trafione. Cieszy nas, że temat został podjęty a wiele osób próbowało złożyć z elementów całość. Nocne nurkowanie, wzburzone morze, łódka bez świateł, skuter wodny Seabob, bliskość Naftoportu. Kojarzymy fakty czyli myślimy i to jest dobre. W rzeczywistości bardzo często wypływają łódki w morze niezarejestrowane, a ten jeden znaleziony przy nurkach skuter podwodny wcale nie jest sprzętem wojskowym (co dziwne był jeden skuter, a nurków było dwóch). Skutery podwodne także są bardzo często wykorzystywany przy nurkowaniach rekreacyjnych. Co więcej znaleziony sprzęt nurkowy butle i automaty, nie był sprzętem o obiegu zamkniętym. Sugerowane działania wykonuje się na sprzęcie który nie dekonspiruje obecności nurką pod wodą bąbelkami wydychanego powietrza. Dzisiaj z aparatów o obiegu zamkniętym korzystają już także kartele narkotykowe które przemycają narkotyki z wykorzystaniem statków. Sprzęt z jakiego korzystali Hiszpanie nie był sprzętem wykorzystywanym w działaniach specjalnych.
Poza tym gdyby to były działania dywersyjne czy rozpoznawcze czy wykonujący te zadania Hiszpanie (a być może nawet nie Hiszpanie bo skąd to wiadomo skoro nie mieli ze sobą dokumentów?) wzywali by pomocy na kanale 16 VHF bo zepsuł im się ster na łodzi i dryfuje ich na pełne morze. Zapewne nie wzywali by pomocy. Takie działania realizuje się z zasady w sposób skryty aby nikt o nich się nie dowiedział. Wezwanie SAR do pomocy zdekonspirowałoby nurków i całą misję specjalną.
Wątek z poszukiwaniem w toni morza narkotyków, które mogły zostać zrzucone z któregoś ze statków z punktu widzenia modus operandi przemytników był na swój sposób całkiem realny. Metoda przerzutu narkotyków nazywana „drop off” polega na tym, że ze statku zrzucany jest do morza lub na inną łódź ładunek narkotyków tuż przed samym wejściem do portu. Potem odzyskuje się go albo przez płetwonurków czy inną łódź w zależności od tego czy chciano żeby pływał na powierzchni czy wylądował na dnie morza. Wykorzystywany przez nich sprzęt i ich 5 metrowa łódka której zepsuł się ster, stary 5 KM silnik przyczepny TOHATSU nie był sprzętem jaki wykorzystują kartele do odzyskania wartych miliony narkotyków. Podjęcie ewentualnego zatopionego "ładunku" powinno nastąpić szybko i tak powininien wyglądać powrót do portu żeby nie zostać zatrzymanym.
Okazało się, że znalazła się firma, która miała kontakt z płetwonurkami i od której oni pożyczyli sprzęt nurkowy. Przedstawiciele firmy mający doświadczenie w różnych nurkowaniach specjalnych wykluczyli, że sprzęt nurkowy pożyczyli ludziom wykonującym zadania związane z rozpoznaniem czy jakimś sabotażem. To nie tylko nos naszych kolegów ale także znajomość tematyki i logika wskazują że z Hiszpanów to raczej żadni dywersanci bo do tego typu akcji nie tylko wypożycza się sprzętu z wypożyczalni ale także nie działa w ten sposób jak oni działali.
Wydaje się że rzeczywiście Hiszpanie dali się skusić wizji dużych pieniędzy związanych z bursztynami. Dlaczego nurkowali w nocy? Bo większość bursztynów zależnie do składu chemicznego, wykazuje właściwości fluoroscencyjne, dlatego często organizuje się ich nocne poszukiwania z wykorzystaniem UV.
Należy pamiętać, że bursztynów nie szuka się tylko przy brzegu przy wzburzonym morzu tak jak nam się to najczęściej wydaje ale również jak się okazuje nurkuje się Bałtyku w ich poszukiwaniu.
https://www.youtube.com/watch?v=BNuRad3v0j8
Czy nurkowie mieli lampy UV żeby rozświetlać sobie bursztyny? Należałoby o to spytać tych którzy ich zatrzymali na miejscu. Samych Hiszpanów ciężko będzie spytać bo podobno nie ma już ich w Polsce. Telefonicznie raczej też się nie dowiemy bo podali policjantom nieaktywne numery telefonów :).
Więc wydaje się, że tym razem na szczęście nie były to działania dywersyjne, przemytnicze czy rozpoznawcze.
Zdarzenia takie jak to opisywane to pewnego rodzaju nauka, a także wnioski, które należy po nim wyciągać gdy coś nie funkcjonowało tak jak powinno.
Nie ma najmniejszej wątpliwości, że przed wojną na Ukrainie obiekty takie jak Naftoport czy Gazoport pozostawały w szczególnym zainteresowaniu Federacji Rosyjskiej i były rozpoznawane wszelkimi możliwymi sposobami od metod wywiadowczych poprzez środki rozpoznania technicznego. Po tym co nastąpiło ponad rok temu i naszym bezpieczeństwie energetycznym informacje te są dla tego kraju jeszcze bardziej cenne. Informacja która przy okazji całego zdarzenia wypłynęła medialnie, a także to co nastąpiło po zatrzymaniu nurków, którzy mogli wykonywać działania rozpoznawcze, dywersyjne czy przestępcze nie stawia naszą policję i służby w najlepszym świetle. Oby to nie był przysłowiowy dzwonek w antrakcie. Może się okazać, że pierwszy i ostatni. Cieszę się że to najprawdopodbniej byli niezbyt rozgarnięci nurkowie którzy wpadli na niezbyt mądry pomysł i uratował ich SAR po tym jak wezwali pomoc, a nie płetwonurkowie bojowi, którzy nie wyzwaliby pomocy tylko realizowali swoje zadania. Teraz powinniśmy skupić się na weryfikacji istniejacych zabezpieczeń i bezpieczeństwa. Wyciągnimy wnioski i traktujmy poważnie bezpieczeństwo morskie oraz zwiększmy ochronę obiektów strategicznych na morzu.



@DOgi @SUQ-MADIQ Skutery są popularne wśród osób nurkujących, szczególnie w sytuacjach, gdy trzeba się przedostać pod wodą szybko w jakiejś miejsce lub wśród nurków technicznych. Sam nie nurkowałem na skuterze, natomiast ten wygląda zdecydowanie inaczej, niż to co znam z tematu. Nie wiem jak wygląda samo poszukiwanie bursztynu, ale płynąc na skuterze poruszasz się za szybko, by móc czegoś "szukać", chyba, że podświetlony bursztyn jest bardzo widoczny.
Tak wygląda większość skuterów nurkowych:

Zaloguj się aby komentować

Pink Kush to jedna z dwóch nowych odmian medycznej marihuany od S-Lab. Ta recenzja jest inna niż dotychczasowe. Czy to dobrze? Przekonaj się sam.
#hejtojointclub #narkotykizawszespoko #marihuana #cbd #thc #hejtojointclub #konopnybuch
Kochani moi, w lato sobie pierwszy raz zjarałem tak faktycznie pół skręta zmieszanego z tytoniem w proporcjach pół na pół. Po jakoś 15-20 min mnie dosłownie zmiotło z mapy, tzn miałem takie uczucie jakby mój duch wychodził poza ciało i się unosił do góry na jakieś 2-3 metry, ja wszystko widziałem z perspektywy tego ducha, po czym wracałem do swojego ciała, działo się tak co średnio 5 sekund przez powiedzmy 3-4 minuty. Bardzo dziwne doświadczenie, później tak jakby faza trochę zeszła i bawiłem się na koncercie już super, jak tylko był drop jakiejś muzyki to czułem się bardzo euforycznie. Potem jeszcze w domu sobie słuchałem muzyczki to też pod wpływem marihuaen były dużo fajniejsze odczucia.
Jednak troche się wystraszyłem tym stanem co mój duch uciekał z mojego ciała, dlatego od tamtej chwili nie spróbowałem thc ponownie. Co myślicie mircy? Taka odklejka to norma? Czy już dać sobie z tym spokój by nie pchać się w jakieś derealizacje czy inne schizo?
Zaloguj się aby komentować
Nienawidzę bezsenności. Z każdą kolejną minutą bez snu coraz bardziej myślę, że się nie wyśpię - przez to jeszcze trudniej jest zasnąć. Potrafię przeleżeć tak nawet do białego rana. A dzień znowu wstanie, a ja będę musiał razem z nim. Obstawiam, że to przez stres, z którym potrafię sobie poradzić w ciągu dnia, a który odgrywa się na mnie w środku nocy.
Co robić? Macie jakieś sposoby na szybsze zaśnięcie?
#alkohol i #narkotykizawszespoko nie wchodzą w grę.
#bezsennosc #kiciochpyta
Zaloguj się aby komentować
#narkotykizawszespoko są zjadacze kratomu?
Zaloguj się aby komentować
Jeśli ktoś nie znał lub zapomniał, że coś takiego istnieje to podsyłam ORIENTACYJNY kalkulator tolerki LSD i grzybów. Wiadomo, że każdy organizm jest inny, ale np. dla LSD przyjmuje się te 14 dni dla powrotu tolerancji do normy.
https://codepen.io/cyberoxide/full/BaNarGd
#lsd #grzyby #psychodeliki #narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Ten portal nie tylko dobrze działa w porównaniu do obecnego Wykopu, Hejtoo zapierdalaaa! Auuuuu.
#narkotykizawszespoko #hejto #wykop #takaprawda #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Pomyslalem ze warto sie podzielic...
Ozzy Osbourne opowiadal w wywiadzie o tym jak nagrywal z Black Sabbatch plyte Vol.4 i jak w tamtym okresie w USA modne bylo branie kwasu na imprezach w formie rozpuszczonej w drinku, ale podkreslal ze za bardzo tego nie lubil. Sam przyznal sie ze wlasnie wtedy rzucil na dobre zazywanie tego narkotyku po podrozy do Anglii. Po zazyciu 10 platkow kwasu poszedl sie przespacerowac na pola. Tam spotkal konia z ktory przegadal z dobra godzine, po czym kon odwrocil sie do niego tylem i kazal mu sie odpierdolic. "Wtedy uznalem ze to nie dla mnie"
#ciekawostki #narkotykizawszespoko#muzyka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować