Pomnik Świętego Jerzego pogromcy smoka w Berlinie.
#fotografia #mojezdjecie #historia #berlin

Pomnik Świętego Jerzego pogromcy smoka w Berlinie.
#fotografia #mojezdjecie #historia #berlin

Zaloguj się aby komentować
Kolejny trening na torze stadionu Stal Rzeszów.
Tym razem kolory aż się same prosiły by je ciut podkręcić.
#fotografia #mojezdjecie #zuzel #rzeszow





Zaloguj się aby komentować
#fotografia #bialystok #mojezdjecie #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
Nazwałem tą fotę "odpoczynek wolności"
Aparat: Smiena 8M, film: Kodak Gold Color. Wiem, że poruszone, ale symetrycyzm dodaje uroku.
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #mojezdjecie #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Taki dźwig do elektrowni wodnych postawiono w Gdańsku. Robi mega wrażenie.
#mojezdjecie
#gdansk

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj siedziałem sobie i uznałem, że wrzucę zdjęcie ptaka. Proszę. Mam więcej i chyba zrobię kolejne.
#fotografia #przyroda #ptaki #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Dolina Buttermere pol godziny po zachodzie Slonca
#gory #uk #fotografia #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Istarska Pustinja to jałowy, skalisty kawałek terenu położony w północno-zachodniej Chorwacji, przy samej granicy ze Słowenią.
Znalazłem to miejsce jako ciekawostkę turystyczną i poza nietypowem krajobrazem nie ma tu żadnej infrastruktury. Na skraju wsi, przy ostatnich zabudowaniach stoi tabliczka wskazująca dalszy kierunek i ... na tym się kończy. Przechodzimy kilkadziesiąt metrów i jesteśmy na miejscu.
Zastajemy obszar rozciągającego się na kilkaset metrów czegoś, co przypomina wybetonowany model 3D pasma górskiego. W pewnym sensie matka natura stworzyła to miejsce na podobieństwo klasycznych gór, ale w skali pasujacej raczej do parku miniatur.
Na myśl przychodzi mi jeszcze jedno miejsce - podobnie pozbawione gleby wzgórza (ale już o "właściwych" proporcjach) spotkałem na Malcie, tzw. Clay Hills.
Odsłonięta tu skała fliszowa to podstawowy budulec środkowej Istrii. Dzięki temu miejscu łatwiej zrozumieć, dlaczego środkowa Istria nazywana jest szarą.
Jak ktoś ma czas albo/i ochotę pobawić się i odpowiednio pokadrować fotografie, to z pewnością można wyciągnąć tu ciekawe, nietypowe ujęcia.
13/x
Obserwuj również: YT | IG | FB
Tag do obserwowania/czarnolistowania: #bzdecior #bzdeciorphoto
#ciekawostki #fotografia #mojezdjecie #geografia #podroze
#balkany #chorwacja #europa





Zaloguj się aby komentować
Dzisiejszy mglisty poranek 2
#fotografia#mojezdjecie#rzeszow#rzeszow





Zaloguj się aby komentować
Dzisiejszy mglisty poranek 1
#fotografia #mojezdjecie #rzeszow





Zaloguj się aby komentować
Kto nie lubi czytać, wersja z ruchomymi obrazkami
Tuż granicy albańsko-greckiej ukryta jest ABSOLUTNA PEREŁKA. W górach Pindos #heheszki znajduje się... największy kanion świata. Czy w ogóle kiedykolwiek o nim słyszeliście? No cóż, ja też nie.
Atrakcja jest tak niszowa i nierozpropagowana, że... nawet nie ma artykułu w polskiej Wikipedii. Więc można błysnąć wiedzą na najbliższej domówce czy spotkaniu rodzinnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak tylko natrafiłem na ten wąwóz na mapie i sprawdziłem, że będę tymczasowo pomieszkiwał ledwie 2h drogi dalej - klamka zapadła, koniecznie trzeba było go zobaczyć na własne oczy. Zdecydowanie było warto! Różnica wysokości robi naprawdę wrażenie i mimo tego, że raczej jestem otrzaskany z naszymi Tatrami, to tam lekko się nogi pode mną ugięły.
Region Zagori (niby Grecja, a nazwa brzmi dość swojsko, prawda?) udało się odwiedzić dwukrotnie. Z dwóch perspektyw - z samego szczytu pionowej ściany oraz ze wsi znajdującej się "u jego bram".
Dlaczego ten kanion powstał akurat tu? Co właściwie znaczy największy?
Skąd się wzięli tutaj Słowianie? Jak wygląda typowa grecka, górska wioska i co z tym wszystkim wspólnego mają Turkowie? Wszystko to w najnowszym relacji filmowej. Zapraszam serdecznie!
12/xx
Obserwuj również: YT | IG | FB
Tag do obserwowania/czarnolistowania: #bzdecior #bzdeciorphoto
#ciekawostki #fotografia #mojezdjecie #earthporn #podroze
#balkany #grecja #gory #geografia #europa





Zaloguj się aby komentować
Zdjęcie z punktu widokowego w stronę ruin zamku stary Książ.
#fotografia #mojezdjecie #zamki #historia

Zaloguj się aby komentować
Gdy na początku lutego panowała w Tatrach lawinowa czwórka z oczywistych względów porzuciłem wyjazd w te rejony i w zamian wybrałem się w Beskid Śląski. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszych warunków, a wschód słońca był najlepszym jaki wydarzył się w moim życiu.
#fotografia #earthporn #ciekawostki #mojezdjecie #gory

@FocusToInfinity o kurczę. Wczoraj oglądałem Twój film i pierwsze co to przeleciałem oczami przez tekst i nigdzie nie widziałem podpisu. już chciałem gagatka tutaj utemperować, że się zostawia creditsy, kto wykonał foto:D a potem zobaczyłem autora wpisu.
Ładne zdjęcia. Dzięki za robotę, którą robić i za inspiracje
Zaloguj się aby komentować
Ostatnio zacząłem uczyć się błysku. Używam wyzwalacza, lampy Godoxa i parasolki-softboxa.
Udało mi się zrobić kilka całkiem fajnych - moim zdaniem - zdjęć.
Bardzo chciałbym nauczyć się retuszu ale nie wiem jak się za to zabrać. Muszę znaleźć jakiś poradnik albo kanał na YT który tłumaczy to z sensem.
#mojezdjecie #fotografia





Zaloguj się aby komentować
Początek wiosny jak marzenie (ʘ‿ʘ) Dzisiejszy wschód Słońca to po prostu sztos.
#fotografia #mojezdjecie #chwalesie #earthporn #wiosna #podroze
#bzdecior #bzdeciorphoto 11/x

@PaczeIok to zdjęcie wcale nie musiało być obrabiane. W odpowiednim ustawieniu czasu naświetlania/ ogniskowej można otrzymać takie natężenie koloru. Jeśli masz opcję przybliżania w swoim telefonie (wystarczy x2 ale najlepiej x4 i wyżej) zrob fotę zachodzacemu słońcu. Otrzumasz krajobraz jak powyżej, choć zapewne w nieco niższej rozdzielczości.
Zaloguj się aby komentować
Wiosnę już widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fotografia #mojezdjecie #wiosnonapierdalaj

Zaloguj się aby komentować
Pierwsze próby sprzętowe tego roku na stadionie Stal Rzeszów.
20 marca 2023
#fotografia #mojezdjecie #zuzel #rzeszow





Zaloguj się aby komentować
Hej Hejtomki i Hejtomkinie,
Wiadomo, internety głównie służą do śmieszków, ale nie szkodzi ich wykorzystać w trochę innym celu!
O co chodzi? W maksymalnym skrócie, prowadzę działalność - realizuje fotografie i filmy, głównie dla firm, no i jak się domyślacie - w takim prowadzeniu działalności są rzeczy totalnie bezcenne, i jedną z nich są kontakty
Wobec tego, może uda mi się przez Hejto poznać nowych ludzi i wspólnie z nimi, lub dla nich zrobić coś ładnego
Więc, jeśli jesteś osobą która szuka kogoś, kto zrealizuje dla Ciebie czy Twojej firmy film lub fotografie, to odzywaj się śmiało na priv, jeśli pracujesz w agencji reklamowej, czy domu produkcyjnym, to też bardzo chętnie nawiąże kontakt.
A z drugiej strony, jeśli jesteś operatorem kamery, fotografem, montażystą, zajmujesz się makeupem, scenografią, światłem... No profesji jest wiele, chętnie również nawiąże kontakt. Sam pochodzę z Mazowsza, okolice Warszawy, ale wiadomo - są projekty na które jedzie się przez pół Polski. Jeśli też jesteś osobą która chętnie zrealizuje coś wspólnymi siłami, to... No pisz też po prostu. Chętnie też podejmę się projektów TFP, szczególnie jeśli chciałbyś lub chciałabyś zrealizować coś w klimacie 'cinematic videoportrait'.
Na koniec wrzucam swoją foteczkę zrobioną na początku roku na Malcie - żeby nie opierać się tylko na żebropiorunach - niemniej, dając pioruna możesz mi pomóc!
A no i portfolio chętnie podeśle w prywatnej wiadomości.
#praca #pracbaza #fotografia #filmy #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Zamek Książ uchwycony podczas nocnego spaceru.
#fotografia #mojezdjecie #zamki #historia

Zaloguj się aby komentować