Lubię to zdjęcie. ʕ•ᴥ•ʔ
#smiesznypiesek #mojezdjecie

Lubię to zdjęcie. ʕ•ᴥ•ʔ
#smiesznypiesek #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jeszcze 2 kadry (jeden z dłuższym czasem) z niedawnego zachodu słońca, który udało mi sie upolować na plaży Capu Laurosu w Propriano #korsyka
#fotografia #mojezdjecie
#nxofocia - sam zdecyduj co



Zaloguj się aby komentować
Zejście na plażę Capu Laurosu w Propriano #korsyka
#mojezdjecie #fotografia
#nxofocia - już sami wiecie co i gdzie🙃


Zaloguj się aby komentować
Warto było sie na zachod wybrac:)
Foto z telefonu, na szybko:)
#fotografia #mojezdjecie #korsyka


Zaloguj się aby komentować
Uchwyciłem właśnie telefonem jak samolot idealnie w księżyc trafił
#mojezdjecie #nieboperfekcjonistow


Zaloguj się aby komentować
Kilka fotek z majówki
Wrona vs krogulec
#fotografia
#mojezdjecie
#ptaki





Zaloguj się aby komentować
Hejka,
Jesli jeszcze nie macie dosyc zorzy to tutaj pare kadrow ode mnie
Rannerdale Knotts i Rannerdale Bluebells Valley w Lake District. Na zachod Slonca przyjechaly cale tlumy a praktycznie nikt nie wpadl na to, zeby poczekac na zorze takze bylismy z kumplem sami
Sony a7IV + samyang 18mm F2.8
#fotografia #uk #astronomia #astrofotografia #mojezdjecie





Zaloguj się aby komentować
Po drodze na Rannerdale Knotts, 12h w pracy wczoraj i dzisiaj, 3 nad ranem w domu a budzik o 4:45, warto bylo
Nie wiem nawet ile zdjec zrobilem, ale zaraz po pracy bede ogarnial
#uk #fotografia #astrofotografia #gory #astronomia #mojezdjecie
Sony a7 + samyang F2.8 18mm
ISO 1000, F2.8, 8s.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wczorajsza wycieczka do Fulufjällets i Nipfjället. 10 maj przypominam.
Najpierw polazłem na wodospad Njupeskär. Ostatnia część trasy niby zamknięta, ale kto mi zabroni
Potem stwierdziłem że zrobię kółko i wrócę do auta na około, nad wodospadem. Problemy zaczęły się już na samym podejściu, gdzie trzeba było włazić na czworaka i wybijać sobie miejsca na buty w śniegu. No ale dobra, wlazłem. Swoją drogą oznaczenia szlaków tam to jest jakaś kpina - „Björn, piźnij trochę pomarańczowego szpreju na kamienie” „A jak spadnie śnieg?” „Jak spadnie śnieg to nie będzie to nasza wina”. Idzie się po omacku z gps, próbując trafić w szlak. No ale dobra, jestem nad wodospadem, przechodzę mostkiem nad potokiem, i lezę dalej (oczywiście na płaskowyżu śniegu po pół metra, i często ląduje się nogami po kolana w nim). Problem zaczął się przy złażeniu niżej, gdzie na zboczach zalegało jeszcze więcej śniegu, a szlak szedł trawersem. W pewnym momencie stwierdziłem że nie ma żadnego sensu dalsze uparte parcie w przemoczonych już i tak butach, skoro nie mam pewności że dalej teren nie będzie jeszcze bardziej stromy i zasypany. Zdecydowałem się więc na taktyczny zjazd na d⁎⁎ie
Bilans wg stravy to niecałe 7km i 251m przewyższeń. Zdjęć z zejścia niestety nie mam, bo nie myślałem o niczym innym jak tylko zejściu na dół płaskowyżu.
#podroze #szwecja #mojezdjecie





Kolejna część to wejście na Lillnipen.
Zapakowałem się, buty wrzuciłem na miejsce pasażera na podłogę żeby się suszyły (nie powiem, przez 50 min jazdy golf wysuszył je bardzo ładnie!), no i dotarłem na kolejny parking. Mina mi zrzędła jak zobaczyłem znowu całą trasę zajebaną śniegiem. No ale nic, wyżej na pewno będzie lepiej.
Nie było xd
całe podejście z parkingu zimowego na letni było zawalone śniegiem, z kilkoma miejscami gdzie słoneczko przygrzało mocniej i śnieg już stopniał. Jednak tam gdzie nie stopniał człowiek idąc po jego powierzchni potrafił wpaść nagle po pas, i musiał gramolić się na czworaka z użyciem rąk, które też od razu wpadały pół metra niżej. No ale nic, buty przemoczone po raz drugi tego samego dnia, więc stwierdzając że gorzej już nie będzie dolazłem na górny parking. Tam korzystając z uprzejmości kogoś kto podchodził na górę przede mną, skorzystałem z jego śladów, także samo podejście na „szczyt” nie było już tak tragiczne, również za sprawą coraz większych płatów odkrytego terenu. Sama górka fascynująca nie jest, ale z racji że tamte rejony są w zasadzie płaskie jak klucz 16 (poza kilkoma wybrzuszeniami) to można objąć wzrokiem całkiem niezły kawałek terenu. Było również świetnie widać porządne już norweskie góry.
Po herbatce na górze, znów korzystając ze śladów grupy ludzi schodzących przede mną (cała ósemka, wyglądali jak drużyna pierścienia po wyjściu z morii



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zdjęcia zorzy uchwycone w #gory Sudety
#zorza #nocneniebo #mojezdjecie #astronomia



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chyba przeszkodziłem w obiedzie
#fotografia #ptaki #mojezdjecie #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
Wczorajsza objazdówka po kilku miejscach w niedalekiej okolicy.
Pierwsze miejsce to wieża Naturum w Siljansnäs.
Kolejne w komentarzach.
#szwecja #mojezdjecie #natura




Zaloguj się aby komentować
Wybór jeziora l'Ospedale na fotomiejscowke dzisiaj rano był świetnym pomysłem, niebo pięknie się rozpalilo tuż przed wschodem 🤩
#fotografia #mojezdjecie #korsyka
#nxofocia - Ty juz dobrze wiesz co;)


Zaloguj się aby komentować
Podobno sójka #fotografia #ptaki #sojka #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Słońca zachód po dniu deszczowym.
#norwegia #mojezdjecie
#motorolatogowno

Zaloguj się aby komentować
Ale udało mi się ładne ujęcie dzisiaj zrobić w lesie. Coś pięknego!
#fotografia #przyroda #las #drzewa #mojezdjecie #zdjecia #arkilpodrozuje

Zaloguj się aby komentować