Jak byłem młody, to rodzinna lekarka na zatrucia polecała bułki i coca-colę. Jako, że polskich bułek w UK nie kupię to została mi cola. Od 2 dni noszę w żołądku coś jak melon, mam napuchnięty żołądek, brak apetytu i bóle jak przy wzdęciu. Ani w jedną ani w drugą stronę to cholerstwo nie chce się ruszyć. Wypiłem więc ponad litr coli i ledwo co zdążyłem do kibla. #zdrowie #medycynaniekonwencjonalna
![Rzecznik Naczelnej Izby Lekarskiej: państwo jest bezradne wobec szarlatanów [WYWIAD]](https://cdn.hejto.pl/uploads/posts/images/250x250/9b1b17475c5903a708222e41ef81e898.jpg)


