No i mamy europejski finał! Co ostatnie wydarzenia mowią nam o stanie hokeja w Ameryce Polnocnej? #hokej
No i mamy europejski finał! Co ostatnie wydarzenia mowią nam o stanie hokeja w Ameryce Polnocnej? #hokej
Zaloguj się aby komentować
Przeprowadzilem zaawansowane symulacje #hokej i wyszlo mi, ze w finale zmierzy się Kanada ze Szwecją oraz, że wygra Szwecja. Wynik trochę dziwny, bo było 10:9 no ale z symulacją się nie dyskutuje ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯





Zaloguj się aby komentować
Czesi w półfinale, USA odpada
Półfinałowy rozkład jazdy na sobotę:
Szwecja - Czechy godz. 14:10 (Polsat Sport 1)
Kanada - Szwajcaria godz. 18:20 (Polsat Sport 1)
Ktoś poszedł po rozum do głowy i Kanada nie zagra ze Szwecją.
https://www.youtube.com/watch?v=3stjhlFj_18
#hokej #sport
Zaloguj się aby komentować
Znamy juz pary cwiercfinalowe to mozemy pobawic się w prognozy. Ja stawiam na półfinały Kanada - Szwecja (mały finał) oraz Szwajcaria - USA. Finał Szwecja - USA po czym Szwedzi wracają do domu z pucharem. Raz, ze juz raz Amerykańcow ograli, dwa ze niesamowici są na tych mistrzostwach, jak maszyna. Jak walec jakiś. Praktycznie nie popelniają bledow, grają z ogromnym spokojem i strzelają gole tak precyzyjnie jakby to byly zawody snajperskie a nie #hokej

Zaloguj się aby komentować
Ależ piękny mecz Kanada vs Czechy!
#hokej
Zaloguj się aby komentować
No i koniec przygody reprezentacji Polski z Elitą. Tym samym koniec przygody większości Polaków z hokejem. Dziękuję, bo dobrze się to oglądało, mimo, że nic nie wygrali. Jak to się w moim narzeczu mówi "gańby niy bōło" (nie było wstydu). #hokej #polska
Zaloguj się aby komentować
#sport #hokej niestety Niemcy 4:2 Polska
Zaloguj się aby komentować
Melduje, ze jestem na miejscu i czekam na mecz Polaków

Zaloguj się aby komentować
Wracam do ogladania. Kanada - Norwegia ale komentarz taki, ze zaraz zasnę. Jakby golf komentowali. #hokej
Zaloguj się aby komentować
Obejrzałem sobie mecze Polska - Łotwa i Czechy - Szwajcaria w mistrzostwach świata w hokeja i na tyle mi się spodobało, że zacząłem się zagłębiać w zasady. Czy ktoś może mi wytłumaczyć, w jaki sposób to jest zgodne z przepisami, że jak zawodnik drużyny atakującej stoi tak mniej wiecej 2-3m przed bramką przeciwnika, to obrońcy rzucają nim jak szmatą i sędzia nie reaguje? Widziałem to w dwóch meczach już tyle razy, że to nie może być niedopatrzenie sędziego. Krążek był zupełnie gdzie indziej.
PS. Z perspektywy laika, szczególnie po obejrzeniu Czechów i Szwajcarów, to Polacy wyglądali jakby pierwszy raz w życiu na lodowisko wyszli
#hokej
@cweliat dobra, czuję się w obowiązku napisać coś więcej, bo mogłeś odnieść wrażenie, że sobie jaja robię. Generalnie obrońcy powinni wypychać atakujących sprzed bramki, bo po pierwsze atakujący zasłaniają bramkarzowi pole widzenia, po drugie grają na strącenie krążka i dobitki. Po trzecie i to w szczególności jest sytuacja o której piszesz - obrońcy starają się nie dopuścić do fizycznego kontaktu napastników z bramkarzem, bo może to wpływać na psychikę bramkarza. Bramkarz w okolicy pola bramkowego ma się czuć pewnie i żaden atakujący ma mu nie zagrażać. Obrońcy przykładają do tego bardzo dużą wagę, bramkarz jest "święty" i nikt w niego nie ma wjeżdżać, uderzać go, zasypywać lodem, a najlepiej w ogóle nie stać w pobliżu. Dotyczy to zarówno czasu gry jak i przerw w grze. Stąd często taka gwałtowna reakcja po gwizdku, o której piszesz. Jeśli jakiś zawodnik przebywa w okolicach bramkarz i tam coś jeszcze próbuje robić, a juz nie daj borze dotknąć bramkarza to od razu jest pacyfikowany. W hokeju gra psychologiczna, psychika i emocje odgrywają bardzo dużą rolę, stąd te bójki wszystkie itd. Masz wiedzieć, ze jak będziesz kozaczyć to prędzej czy pozniej dostaniesz wpierdol.
Stąd mój komentarz, że mu się należy za to. Z punktu widzenia drużyny broniącej, nie powinno go tam być.
Zaloguj się aby komentować
To jakis crossover episode? Austriaków teraz trenuje Lenin? #hokej

Zaloguj się aby komentować
#hokej
no to zaraz będzie potop szwedzki
Zaloguj się aby komentować
#hokej
to jest serio dobry mecz polaków!!
Zaloguj się aby komentować
Kto ma gdzie i się nudzi, to odpalajcie mecz Polska-Łotwa, bo my po ponad 20-letniej przerwie w udziale w MŚ właśnie prowadzimy po pierwszej tercji 1:0 z brązowym medalistą ostatnich mistrzostw świata
#sport #hokej

Zaloguj się aby komentować
Pierwszy raz oglądam hokej i mega wciągające
#hokej
Zaloguj się aby komentować
#hokej
szanuję energiczny komentarz, ale gość krzyczy jakbyśmy walczyli o złoty medal...
Zaloguj się aby komentować
Jak tak ogladam tempo meczu USA - Szwecja

Zaloguj się aby komentować
Czechy Finlandia
Akcja za akcja, nie ma miękkiej gry
#hokej
Zaloguj się aby komentować
10 bramek w meczu otwarcia i kilka grupowych bójek, to rozumiem
Zaloguj się aby komentować
22 lata - tyle czekaliśmy na udział reprezentacji Polski w hokeju na lodzie w mistrzostwach świata tzw. elity. Łotwa, Szwecja, Francja, Słowacja, USA, Niemcy, Kazachstan - nasi grupowi rywale robią potężne wrażenie. Kibice zacierają ręce. Przez najbliższe kilkanaście dni czekają nas potężne emocje.
A te podsyca jeszcze lokalizacja mistrzostw - Czechy. Polacy będą grali w Ostrawie, zaledwie 30 kilometrów od naszej granicy. Fani z Górnego Śląska - a właśnie w tym regionie polski hokej ma ich najwięcej - mogą dojechać na mecz w godzinę. Tak, tak. Katowice od Ostrawy dzieli co prawda 100 km, ale autostrada A1 powoduje, że podróż nie powinna trwać więcej niż 60-70 minut.
Polecam cały artykuł, nie ma w nim krzty chujowosci.;)
#hokej #slask #polska #mistrzostwaswiata
Zaloguj się aby komentować