Jazda z Oświęcimianami! Giekaes jazda z Oswiecimianami.. #hokej #piątek

Jazda z Oświęcimianami! Giekaes jazda z Oswiecimianami.. #hokej #piątek

Zaloguj się aby komentować
Zdania ekspertow są podzielone. #hokej #sofascore #flashscore #bukmacherka

Zaloguj się aby komentować
Och gówno, lecimy tutaj znowu. #hokej #sport #lyzwy

Zaloguj się aby komentować

Bardzo ciekawe spotkanie miało miejsce w środę, podczas 2. kolejki # phl pomiędzy obecnymi mistrzami, a wicemistrzami Polski. Pierwsza tercja została rozstrzygnięta wynikiem 2-1 na korzyść Unii. W drugiej straty odrobił GKS Katowice, przejmując prowadzenie w meczu. W trzeciej tercji Oświęcimianie...

Unia Oświęcim pokonała na wyjeździe KAC Klagenfurt 4:5 (2:0, 1:1, 1:4). Na początku 3. tercji przegrywała 4:1, po czym Krystian Dziubiński, Daniel Olsson Trkulja, Henry Karjalainen i Hampus Olsson strzelili 4 bramki w 8 minut, doprowadzając swoją drużynę do zwycięstwa. To ich pierwszy wygrany mecz...
A w Oświęcimiu Unia rozpoczęła mecz z Red Bull Salzburg w ramach Ligi Mistrzow od strzelenia gola w 18 sekundzie spotkania

Zaloguj się aby komentować
No to lecimy z nowym sezonem #phl

Zaloguj się aby komentować

Transparent kibiców Unii Oświęcim odbił się szerokim echem. Lokalni fani w trakcie meczu nawiązali do wydarzeń z II wojny światowej.
W drugiej kolejce fazy ligowej hokejowej Ligi Mistrzów drużyna ze stolicy Niemiec przyjechała do Polski. Przeciwko Re-Plast Unii Oświęcim zespół Eisbaeren Berlin...

Niebywałe! Skazywana na porażkę Unia Oświęcim zaskakująco dobrze spisała się w pierwszym meczu hokejowej Ligi Mistrzów, przegrywając z fińskim Ilves Tampere dopiero po dogrywce (3:4)! Bohaterem mistrzów Polski był niezawodny Krystian Dziubiński, który strzelił dwie bramki. Unia tym samym wróci z...

W czwartek Re-Plast Unia Oświęcim rozpocznie rywalizację w fazie zasadniczej hokejowej Ligi Mistrzów w sezonie 2024/25. Pierwszy mecz, na wyjeździe zagra z fińskim Ilves Tampere. Dla aktualnych mistrzów Polski będzie to pierwszy, historyczny występ w tych rozgrywkach.
Pozostałymi rywalami będą...

Chyba nie takiego rozwiązania sytuacji z Dariuszem Wanatem spodziewali się kibice Re-Plast Unii Oświęcim. "Wanacik" w wieku niespełna 29 lat postanowił powiesić łyżwy na kołku i zmienić dyscyplinę sportu. Pozyskaniem byłego reprezentanta Polski pochwalił się klub z oświęcimskiej A klasy....
Udalo mi sie dostać fajna naklejke. Reszte maluję na czarno. Odtwarzam mecz finalowy 2023/2024 #phl #hobby #diy #hokej #modelarstwo ?
#hokejarzyki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wspomnienie chlodu w ten upalny dzien. Obiecalem kiedyś, ze wrzuce cos jak rusze z pracami. Zaczalem wycinac taflę to wrzucam update. Ma imitować lód. Bedzie podklejona naklejką z liniami i logami.
Wszystko inne oprocz tafli bedzie malowane na czarno jak w nowych Stigach i oblepione wlepami
Zawodnikow oddalem kumplowi, ktory maluje figurki, ja sie na tym nie znam
poprzedni wpis: https://www.hejto.pl/wpis/dotarl-dawca-czesci-dla-mojej-stiga-hokej-w-planie-diy-w-pierwszej-kolejnosci-wy
tag do czarnolistowania #hokejarzyki jak wymyslil moj siostrzeniec.
#diy #hokej #gry


Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj w nocy poznamy zwycięzcę Pucharu Stanleya. W finale playoffow rozgrywanych do 4 zwycięstw (best of seven) Edmonton Oilers dogonili Florida Panthers ze stanu 0:3 do 3:3. Bardzo rzadko się zdaża, ze druzyna goniącą wynik pozniej wygrywa serię (w NHL 4 razy w historii, w Czechach pierwszy raz był w tym roku) ale oczywiscie nie jest to niemożliwe. #nhl #hokej
https://hokej.net/artykul/oilers-dogonili-panthers-siodmy-mecz-rozstrzygnie-final-nhl-wideo
Zaloguj się aby komentować
IIHF wprowadza od przyszłego sezonu obowiązkowe ochraniacze na szyję jako pokłosie zeszłorocznej, głośnej śmierci Adama Johnsona (tętnica szyjna przecięta ostrzem łyżwy). Ciekawie to będzie wyglądać jak wszyscy będą grali w golfach. Już teraz w Czechach sporo zawodników miało. No ale kaski też nie zawsze były obowiązkowe. Nie bardzo rozumiem ostatnie zdanie, że ligi będą same ustalać swoje zasady w tej materii. No i czy w #nhl też to będzie, oni chyba mają wyjebane na IIHF.
Najważniejsze pytanie: kupujecie do amatorskiego grania?
https://hokej.net/artykul/ochraniacze-na-szyje-beda-obowiazkowe-przepis-zostal-przyjety-przez-iihf

@GrindFaterAnona jeśli dalej grałbym, to bym kupił. Im bardziej amatorsko, tym bardziej ryzykowanie. Zaskoczyło mnie na tych mistrzostwach, ze grał ktoś z krata a nie z szybka w kasku.
Coolstory:
Mój tata do dziś ma pomiędzy oczami sznyte na 3 cm od mojego kija. Łyżwa wpadła mi w szczelinę w stawie i dźwigiem kij. A kask z ochrona w domu.
Zaloguj się aby komentować
IIHF opublikowało 10 najlepszych obron turnieju. Na 1. miejscu Jasiu Murarz z meczu z USA
https://www.youtube.com/watch?v=9IXPsNiZXpw
#hokej
Zaloguj się aby komentować
David Pastrňák dziękuje całej społecznosci i wszystkim na tagu #hokej za wspaniałą atmosferę podczas mistrzostw.
https://hokej.net/artykul/david-pastrnak-kibice-stworzyli-tu-doskonala-fantastyczna-atmosfere
Byłoby super gdybyśmy utrzymali teraz tą frekwencję
Większość lig zakończyła sezon i właśnie trwają okienka transferowe to można pospekulować i sprawdzić przewidywania na jesieni
Zaloguj się aby komentować
#hokej
zapierdalają szybciej niż bolidy w Monako parę godzin temu
Dalej Czesi!!!
Zaloguj się aby komentować