Zaloguj się aby komentować
Teleportacja po fabryce...
Moja mała enklawa nad jeziorem - czas naładować baterie przed kolejnym tygodniem w kwazi-korpo i wizytacji w Gdyni next week. ¯\_(ツ)_/¯
A teraz idę oglądać młodzieżą "Welcome to Derry" 👻
#gownowpis #korposwiat #kujawskopomorskie #trojmiasto #stareludzia #fotografia

Zaloguj się aby komentować
. #hydepark #fotografia #deafoto #jez
Koleżka mój o poranku. 4:22

https://www.youtube.com/watch?v=gHa222Q0T2I dokąd tupta nocą jeż
@Hoszin o kurcze, masz jakieś nowoczesne
https://www.youtube.com/watch?v=Ojz3-h57_Yo
Zaloguj się aby komentować
Ponieważ nie mogę znaleźć wilgi to zacząłem też robić zdjęcia owadom 🤷 #fotografia


@Brickstone witam w klubie
Jak wrzucisz dane ze zdjecia, to mozemy sie zastanowic co Ci zle aparat ustawil, ze tak zaszumil. Osobiscie preferuje tryby z trybem priorytetu migawki, albo priorytetu przeslony i recznie ustawiam ISO ale jak nie do konca jestes pewien jakie bedziesz mial swiatlo, albo jest bardzo zmienne, to mozesz przegapic zdjecie zmieniajac ISO. Cos za cos
Zaloguj się aby komentować
Widzieliście takiego fajnego zaganiacza? Do dzisiaj nie wiedziałem, że taki istnieje naprawdę 😅 #fotografia #ptaki

Zaloguj się aby komentować

Wojciech Grzędziński otrzymał nagrodę za zdjęcie roku w 22. Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Reporterskiej „Grand Press Photo 2026”. Jego kadry pokazują specjalistów pobierających DNA ze zwłok poległych ukraińskich żołnierzy. Gala Grand Press Photo odbyła się w czwartek w Warszawie. Fotoreporter...
A taką fotkę Księżyca wczoraj zrobiłem.
#kosmos #astronomia #astrofotografia #fotografia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zrobilem zdjecie i od razu pomyslalem o @ErwinoRommelo takze wrzucam i pozdrawiam xD
#fotografia #podroze

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jezioro Otomińskie
#jezioro #natura #fotografia #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #koty Franciszkanin głaszcze kota podczas przerwy w pracy.
Zdjęcie zrobione przez Steve'a McCurry'ego w sanktuarium Santa Maria della Foresta w Rieti we Włoszech. (2004)

Zaloguj się aby komentować
Takie ostatnio stworzenia udało mi się spotkać w drodze do pracy.
#ptaki #zwierzaczki #smiesznypiesek #fotografia



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Retro cyfra.
Aparat: Samsung Digimax D73 rozdzielczość obniżona do 4Mpxl.
#fotografia #fotografiacyfrowa #retrocyfra #liminalspace #ciekawostki





Zaloguj się aby komentować
#fotografia #heheszki
Paolo Belloni "Reflections"

Zaloguj się aby komentować
Jezioro Bieszkowice
#tworczoscwlasna #fotografia #natura #jezioro

Zaloguj się aby komentować
W niedzielę, chwilę po siódmej, wybrałem się na przejażdżkę nad zalew w #rzeszow , żeby sprawdzić, czy łabądki już się wykluły. Jak widać na zdjęciu, mama(?) nadal siedzi i rozbudowuje gniazdo. Przy okazji posłuchałem śpiewu wilg i już miałem wracać do domu.
Po drodze spotkałem jeszcze dwie odpoczywające rybitwy rzeczne, więc stwierdziłem, że zrobię im zdjęcie: cyk, cyk… i nie wiem, co się stało, ale aparat wyleciał mi z ręki, potoczył się po betonowym nabrzeżu i wpadł do wody.
Niewiele myśląc, wskoczyłem za nim i szybko go wyłowiłem, ale sam nie mogłem się wydostać — beton poniżej linii wody był bardzo śliski i porośnięty glonami. Po krótkiej walce udało się wyjść. Wyciągnąłem baterię i mokry wróciłem do domu.
Na miejscu rozkręciłem wszystko, co się dało, i teraz aparat schnie. Tak więc możliwe, że poniższe zdjęcie rybitwy w groźnej pozie jest ostatnim, jakie ten aparat zrobił w swojej karierze.
#ptaki #fotografia (bardzo amatorska ale jednak)



@Rzeznik Jeżeli to drogi sprzęt to lepiej oddaj go do serwisu przed włączeniem. Woda może zebrać się w niewidocznych miejscach (np. pod elementami SMD) i tworzyć niewidoczne dla oka zwarcia nawet po wyschnięciu (zostaje syf który jest elektroprzewodzący). Warsztaty mają myjki i chemię która zapobiega takim problemom.
Zaloguj się aby komentować