Przyjemniaczek
#zwierzeta #smiesznypiesek


Społeczność
Zwierzaków zdjęcia wszelakie - z netu i własne. Jeśli jednak wrzucacie znalezione w necie, warto podać źródło :)
Przyjemniaczek
#zwierzeta #smiesznypiesek

Zaloguj się aby komentować
Potrzebny egzorcysta za niecałe 300 na już
#heheszki #pokazpsa #zwierzaczki #psy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Nueva Pescanova, hiszpańska firma zajmująca się owocami morza, planuje założenie komercyjnej hodowli ośmiornic. Na świecie istnieje wiele nieetycznie prowadzonych hodowli zwierząt, jednak ten konkretny pomysł wydaje się szczególnie kontrowersyjny. Nigdy wcześniej nie powstała farma ośmiornic, a...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Poproszę browarka i dwie szarańcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#smiesznypiesek #zwierzaczki #pracbaza


Zaloguj się aby komentować
Moi drodzy, chyba ubiłem pierwszego komara w tym roku.
Nie dziękujcie.
#smiesznypiesek #zwierzaczki #owady #zwierzeta

Zaloguj się aby komentować

Czarno-białe umaszczenie, nonszalancki styl bycia i perfekcyjna ocena w opiniach Google - to znaki rozpoznawcze kota Gacka ze Szczecina. Turyści wystawili zwierzęciu prawie dwa tysiące recenzji. W przetłaczającej większości pochlebnych, chociaż część internautów martwi się o zdrowie...
Psia miska z wodą na dworze i jeden z wielu gości gaszących swoje pragnienie
#zwierzaczkl #zwierzaki

Zaloguj się aby komentować
Co tam oglądasz?
#pokazkitku #pokazkota #kot #zwierzaki

Zaloguj się aby komentować
Ślimaczek afrykański.
Niektórzy hodują dla przyjemności, ja hoduję dla przyjemności i na pokarm.
Sam tego szajsu bym nie zjadł w życiu, hoduję na pokarm dla kolcobrzuchów nilowych.
Kolcobrzuchy nilowe rosną dość duże to i ślimaki też duże muszą jeść.
#minizoo

Zaloguj się aby komentować
Człowiek, to nie moje, nawet niepodobne. Przyplątało się, serio!
#pokazkota #kot #heheszki #zwierzaki #smiesznekotki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
I cyk 20 tysięcy kroków dziennie, pora na CSa.
#psy #smiesznypiesek
Zaloguj się aby komentować
Piękny środek tygodnia, więc czemu by go nie popsuć smutnym wpisem na hejto? XD
Tydzień temu dostaliśmy zgłoszenie z prośbą o pomoc- ktoś zabiera psy z olxa (z ogłoszeń typu "oddam w dobre ręce") i wsadza te psy do pomieszczenia w starej kamienicy, a następnie mieszkańcy kamienicy lubiący sobie popić dokarmiają te psy, prawdopodobnie w zamian za parę groszy.
W pomieszczeniu były dwa dorosłe psy i trzy szczeniaki. Jeden ze szczeniaków był w stanie agonalnym. Mieliśmy możliwość zabrania jedynie szczeniaków, jako że były najbardziej potrzebujące i narażone na niebezpieczeństwo. Dwa dorosłe psiaki musiały tam zostać, ale wrócimy po nie....
Jak się okazało, dwa dorosłe psy, które tam zostały nie są nawet rodzicami tych szczeniaczków. Prawdopodobnie każdy z tych szczeniaków ma różnych rodziców.
Ogólnie babka, która nam to zgłosiła zgłaszała już sprawę od grudnia do różnych lokalnych fundacji i na policję i do różnych weterynarzy a nikt się tym nie zajął
Dwa zdrowsze szczeniaki zostały odrobaczone i odpchlone, ten najbardziej potrzebujący dostał kroplówke i leki, nie jest z nim dobrze. Dziś w nocy jego stan się pogorszył, stan zapalny całego organizmu...
Jeśli ktoś chciałby wpłacić na ratowanie tych maluchów i psów, które tam zostały - poniżej podaję link do zbiórki. Szczeniaczki są w domach tymczasowych, dwa psy, które będziemy chcieli stamtąd zabrać będą musiały trafić na dokładne badania apotem do hotelu, gdzie miesięczny pobyt jednego takiego pieska to 400-500zł.
https://pomagam.pl/koszmarszczeniakow
#otoziaki - zapraszam do obserwacji
#pokazpsa #zwierzaczki #psy #pomagajzhejto


Zaloguj się aby komentować
#kot #zwierzaczki #zwierzaki#pokazkota
Gdańskie kitku pozdrawia z ulicy Mariackiej

Zaloguj się aby komentować
#kot #zwierzaczki #zwierzaki
Gdańskie kitku pozdrawia z ulicy Mariackiej

Zaloguj się aby komentować
Wyderka z łódzkiego ZOO próbuje złapać swój ogonek.
#smiesznypiesek #zwierzaczki #lodz

Zaloguj się aby komentować