Pozdro znad wody, na krzywy ryj się załapałem żeby podpłynąć do miejsca karmienia rybek.
#wedkarstwo #hobby #winiuchowedkuje



Społeczność
Grupa adresowana do osób zainteresowanych łowieniem ryb wędką, ale także środowiskiem wodnym i jego ochroną. Mięsiarzy razić prądem.
Pozdro znad wody, na krzywy ryj się załapałem żeby podpłynąć do miejsca karmienia rybek.
#wedkarstwo #hobby #winiuchowedkuje


Zaloguj się aby komentować
#wedkarstwo #winiuchowedkuje
To akurat największy okaz do tej pory

Zaloguj się aby komentować
Witam, w kolejnym dniu...
#wedkarstwo #winiuchowedkuje

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nocna szamka, flaczki w rosole od Dudy
#winiuchowedkuje

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#wedkarstwo #biwakowanie
troszkę dołożyłem do pieca

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
teraz jest doskonale...
#wedkarstwo #ognisko #nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
Ale te chińskie dziwadła mocno świecą, klasyczne chemiczne świetliki nie mają polotu w porównaniu.
#wedkarstwo #winiuchowedkuje

Zaloguj się aby komentować
Póki co jeden leszczyk około 30cm, ale nie ma co narzekać, jeszcze coś przypłynie, mam na to jeszcze 3 dni.
#wedkarstwo #winiuchowedkuje

Zaloguj się aby komentować
Ziomek po kiju złapał piekną wzdręgę, 35cm, 0,7kg.
#wedkarstwo #winiuchowedkuje

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zakarmione dwa stanowiska, dla mnie i dla syna.
#wedkarstwo #plywanie #sporttozdrowie





Zaloguj się aby komentować
Hhhhmmm hhhmmmmhmhmhm jeszcze trochę kukurydzy....
#wedkarstwo #nocnazmiana


Zaloguj się aby komentować
Hhmm hhmmhhmmhhmm jeszcze trochę wody....
Jutro jade to wdupić do wody, a po pracy wieczorkiem, bardziej w nocy, jeszcze jeden garneczek ugotuję.
#wedkarstwo #hobby #kapitanbomba
https://youtu.be/HAHTVTXuIak?si=yrL3LL0fs4XIWDmJ
Edit: Poprawiłem


Myśleliśmy, że sąsiad z bloku na przeciw suszy jakieś skóry wiewiórek, ale to są chyba ryby. Za daleko żeby dojrzeć nawet przez lornetkę. Ale kurde, obok wisiało pranie xD tak się robi?
#wedkarstwo #ryby #roznoscidziwnosci #polskiedomy
@mordaJakZiemniaczek sąsiad, przez lornetkę za daleko. Polacy, to jednak przechuje. xD
-Kryśka, zobacz. Wiewiórek nałapał i teraz suszy.
-daj mnie tą lornetkę.
-nie tą stroną
-oj wiem... Przecież to ryby, nie wiewiórki.
-oddawaj. Faktycznie i to obok prania. A to menda. Ciekawe skąd miał pieniądze na pościel.
oczyma duszy mej zgorzkniałej, taki twój obraz, kraju mój rodzinny, ujrzałem wśród dzięcieliny i świerzopu.
Zaloguj się aby komentować
#wedkarstwo
Flauta fhuj, zero brań, tylko znana i lubiana polna myszka biegała i jakiś kermit polował na muchy.
Czas wracać do domku

Zaloguj się aby komentować
#wedkarstwo #hobby
Wróciłem

Zaloguj się aby komentować
To z dzisiejszego siedzenia nad wodą, od 35 do 45cm
#wedkarstwo

Zaloguj się aby komentować