Szukam w miarę dobrego specjalisty, amatora który ma ochotę na terenie Warszawy zabrać się za wymianę układu 'Marvel' w konsoli PS3. Niestety serwisy dostępne na rynku życzą sobie nieziemsko bo cenę 'nowej' konsoli. Ja nie należę do ludzi z mottem wymień na nową..
Mam wyciągniętą płytę z konsoli i zakupiony nowy układ. Pytanie i poszukiwanie brzmi czy ktoś tutaj ma ochotę i chciałby..
Zima 2017 roku - #polskibus jadący z przystanku Metro Młociny w #warszawa . Można było polować w Internecie na bardzo tanie bilety. Przed wejściem kolejki na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy". Trochę było w tym januszerki, ale klimacik był. Szczególnie, gdy udało upolować się miejsca na samym początku.
Potem siatkę połączeń przejął #flixbus i wszystko się pokiepściło. Promocji nie ma, ulgi za wcześniejszy wykup symboliczne, obsługa klienta poleciała na ryj... Aż szkoda... #nostalgia
Czy jakiś fan #koleje #pociagi #pkp jest mi w stanie wytłumaczyć jaki był cel odbudowy stacji Warszawa Główna? W czym ta stacja ma pomóc? Tuż obok jest przecież Warszawa Ochota.
@zmasowanyatak Nie ma żadnego celu i sensu bo obok jest Zachodnia i Ochota. Po prostu trzeba było na coś zmarnować publiczne pieniądze by jakiś BrukPol szwagra prezesa miał wciąż zlecenia.
@Zielczan "warszawa ochota to przystanek, nie stacja." Ok, chętnie się dowiem jakie ma to znaczenie logistyczne w kwestii inwestycji jaką jest Warszawa Główna. Bo jeśli ma być tylko zastępstwem podczas remontu to jedno wielkie X D
@zmasowanyatak tunel średnicowy ma być remontowany przez co ruch na centralnym będzie przynajmniej częściowo wstrzymany i główna będzie przez jakiś czas pełnić rolę głównego dworca w stolicy.
Dodatkowo są jakieś mgliste plany, zeby budować drugą średnicę ktora wlasnie polaczy glowna i wilenski ale to perspektywa pewnie +20 lat.
Jak juz centralna wroci do zywych po remoncie srednicy to podobno maja sie zastanowic nad zmiana nazwy glownej na cos innego - wwa wola np.
Wiecie co jest smutnego w tym mieście? Włodarze wiedzą lepiej.
Od kilku tygodni słychać o strefie czystego transportu, Złomnik miał nawet iść na wszystkie trzy konsultacje społeczne. Tyle tylko, że te konsultacje to pic na wodę, po prostu kłamstwo.
SCT wejdzie czy chcemy czy nie. Dlaczego? Miasto już zainwestowało w bilboardy, reklamy w autobusach, na słupach.
Potwierdza się kolejny raz - warszawa nie jest dla mieszkańców. "Miasto nie moje, a w nim urzędników szmat"
Piszę to jako mieszkający w warszawie od urodzenia ba, z rodziny od kilku pokoleń mieszkającej tu.
To samo dotyczy tramwaju na Kasprzaka. 200 mln złotych tylko po to żeby zlikwidować bezkolizyjny przejazd dla samochodów, puścić tamtędy tramwaje jadące (według strony) 10 minut. Za pomocą wujka G sprawdziłem ile zajmuje teraz dojazd Skierniewicką i Wolską do tego samego punktu - 9 do 14 minut. Przynajmniej dostępność przystanku dla niepełnosprawnych na Reducie Wolskiej spadnie na poziom kilka metrów pod ziemią, no ale dadzą windę i kilometr pochylni.
Swoją drogą: ile PM2.5 i PM10 pochodzi z budów wszelkiej maści? Może zakazać budowania w obrębie miasta i dzięki temu osiągniemy lepszą jakość powietrza?
@SzubiDubiDU jak mnie będą chcieli pałować za to to przygotuję badania spalin od rzeczoznawcy i mam ich w nosie, pójdziemy się sądzić jeśli będzie spełniał normy. U niemca można założyć kata i nagle samochód spełnia normy, a tu mamy folwark, pan może wszystko, ale trzoda niech nie fika.
@macgajster gdyby chodziło o ekologię to zachęcano by ludzi aby diesle wymienili na benzyny+lpg ale przecież wszyscy wiemy, że nie chodzi o to by zwykłym ludziom żyło się lepiej.
Pielęgnacja zieleni po warszawsku. Była zielona brzoza (za latarnią), będą kikuty oraz zabytkowa betonoza. Ulica Okólnik #warszawa #betonoza #zabytki #zielenmiejska
@Miedzyzdroje2005 przeciez te brzozy to największy chwast jaki może być, syfi pół sezonu wszystkim: pyłkami, liścmi, jak mieszkasz blisko to masz w mieszkaniu pełno tego żółtego syfu, łamią się gałęzie cały czas, gnije to w chwile...
Zdecydowanie nie polecam Sushimania Warszawa. Zamówienie wykonane dzień wcześniej na podaną godzinę. Po 40 minutach opóźnienia w końcu udało się dodzwonić i pani powiedziała, że ze względu na dużą ilość zamówień, moje zostanie dostarczone za 30 minut (razem prawie 1,5 godziny opóźnienia). Jeżeli nie jest się w stanie obsłużyć tylu zamówień to nie należy wszystkich brać!! Polecam refleksje dla obsługi i omijanie tego miejsca potencjalnym klientom.
@Kalafior no i widzisz, udalo sie poprzec wpis dowodami. Bede w wawie od poniedzialku to moge ich pomeczyc, ale kwestia najwazniejsza - te sushi to dobre chociaz? Warto bylo czekac?
Wczoraj stwierdziłem że przejadę się tramwajem zamiast samochodem. Zresztą niedziela o 11 to mały ruch wiec myślę że będzie przyjemnie. Otóż jak mogłem się srogo rozczarować. O ile dojazd do miejsca docelowego przyjemny o tyle droga powrotna mimo 3 zmian środka transportu tragiczna. W każdej z linii był menel dość srogo je⁎⁎⁎cy plus w ostatnim tramwaju był ultra menel który rozpierdalal pierogi wokół siebie xD. Na ten rok starczy komunikacji miejskiej. Współczuję jeżdżącym codziennie ( ͡° ʖ̯ ͡°).
@piotrlionel w lecie zapalenie gardła przez klime, motorniczy najebie zimna na zapas na pętli później wsiadasz na kilka minut i angina gotowa, ja tam wole mieć kontrole nad temperaturą regulowaną oknami
Z tramwajami to trzeba ostrożnie. W październiku ubiegłego roku też taki jeden postanowił przejechać się tramwajem - dostał 3 miesiące aresztu i teraz grozi mu więzienie. No i czasem jakaś łamaga stoi na torach.
Jacy ludzie mieszkają w różnych dzielnicach #warszawa ? Mokotów - cwaniaki, Żoliborz - inteligencja, Praga - patologia, Białołęka - słoiki, znacie jeszcze inne klisze?