@666 "wyjasniam internetowych randomkow"
A ty dalej swoje. Nikogo nie wyjaśniłeś. Pokazałeś, że Włochy zrobiły to co ci się podoba ale to nie jest argument w dyskusji, czy to słuszna decyzja. Nie mamy jakiegoś europejskiego prawa precedensu. Każdy sąd decyduje w zależności od sytuacji. Ale ty przedstawiasz to tak, jakby podjęta decyzja przez sędziego w Polsce miała wpływ na wszystkie ekstradycje z Niemiec - co jest bzdurą i twój przykład to dobitnie udowadnia ponieważ sąd we Włoszech zdecydował po swojemu. Tak samo każdy niemiecki sąd może zdecydować na korzyść lub niekorzyść.
"Probuje odklamac hejto"
Próbujesz odkłamać hejto ale to ty tutaj manipulujesz, kłamiesz i straszysz tym, że Ukraina nam wysadzi gazoport. Bez dowodów piszesz, że na pewno Ukraina wysadziła NS.
"kraina poza zatrzymaniem Ruskow u siebie jest de facto naszym konkurentem i wrogiem na chyba kazdej plaszczyznie"
Konkurentem, pewnie. Ale wrogiem? Ciebie popierdoliło? Ty wiesz, co to w ogóle znaczy "wróg"? Bo chyba ty nie rozumiesz tego słowa w ogóle. Twoja irracjonalna i durna nienawiść do innej nacji nie jest argumentem za czymkolwiek. Nie rozumiesz, co to znaczy rozmawiać zgodnie z logiką i dowodzeniem faktów. Kłamiesz, przeinaczasz i zwyczajnie siejesz dezinformację
Ty się kurwa zastanów, co ty odpierdalasz.