Warszawa czy Seul? Gdyby nie krzaczki to byscie za chiny nie poznali.
#heheszki #podroze #pociagi

Warszawa czy Seul? Gdyby nie krzaczki to byscie za chiny nie poznali.
#heheszki #podroze #pociagi

@Naczelnyhejterkacapow - według poniższego artykułu to najpóźniej w 2027 mają otwierać
https://www.lifepersona.com/20-important-cities-that-do-not-have-metro
Zaloguj się aby komentować