#moderacja po czasie i picichutku usuwa wpisy z akcji @GtotheG Żeby niby nie nakręcić dramy, tak się domyślam. A szkoda, powinny zostać na pamiątkę. Skriny i tak nam porobione jakby jednak wróciła bez refleksji.
Komentarze (42)
@MiernyMirek mężczyźni, którzy czują się kobietami, poczuli się urażeni na moją sugestię kastracji i zmiany płci, żeby zaznać niebiańskiego życia kobiet. Później to już się standardowo zleciały wszystkie możliwe incele, z ubytkami intelektualnymi np. twierdzący, że mają mnie na jakiejś czarnej liście (nie mając mnie na czarnej liście), ćpuni, faceci z którymi nikt nie chce się ruchać, faceci nie umiejący się bić i w ogóle słabo radzący sobie w życiu, histerycy gadający o jakichś urojonych powołaniach w Polsce i pójściu na front i nie wiem kto tam jeszcze.
@GtotheG kartofelku, nie przesadzasz trochę?
Sam nie wiem jakbym się zachował. Mam rodzinę, małe dzieci, oni mnie potrzebują. W postaci podatków dałem naszym politykom dobrą górkę pieniędzy. Jeśli oni rozpieprzyli tą kasę zamiast spożytkować na moją ochronę przed bandytami ze wschodu, to czemu mam bez sensu ginąć? Moja wartość bojowa jest znikoma i raczej w innej roli niż kulochwyt się nie sprawdzę.
Ale nawet pójdę pod ogień maszynowy zaraz w drugim szeregu za politykami niszczącymi ten kraj od 30-40 lat. Te wszystkie Tuski, Kaczyńskie, Morawieckie, Czarzaste, Pawlaki mają pierwszeństwo, przecież z nich tacy straszni patrioci.
@razALgul jak czytam jej komentarze, to odnosze wrazenie, ze ona po prostu kocha patriarchat, bo daje jej to nieskonczone prawo do robienia z siebie ofiary i wymagania od mezczyzn jeszcze wiecej. po co jej rownosc, skoro to wymagaloby wiekszej odpowiedzialnosci? lepiej za wszystko winic mezczyzn jednoczesnie wszystkiego od nich wymagajac
Zaloguj się aby komentować












