Komentarze (70)

@maximilianan kuce to mają wieczny spin na wszystko. Wiesz- to jak z tą ślepą kurą i ziarnem Teraz będą się zarzekać, że "do samego końca" ugadywali koalicję z Pisem, ale już pacan z ciasta, który gadał o wywracaniu stolika, albo Bosak, który mówił, że trzeba odsunąć skompromitowanych polityków- wskazując m. in. Pis- od władzy, nieeeeee, to się nie liczy. To zawsze byli BFF, tylko no hehe pan wisz pan rozumisz no tak coś wzięło się i wyszło. Konfa sama w sobie to zbieranina największych odklejeńców, jakich nasza polityka nosiła, ale i to byli w stanie przebić ciągłym oczadzeniem i przeczeniem sobie w dosłownie każdej kwestii. I gładkolicy Sławuś produkujacy hurtowo tiktoki tego nie zmienił i nie zmieni. Co zresztą najlepiej pokazał on sam, gdzie zaraz po wyborach jego konto stało się martwe. Ktoś złośliwy mógłby powiedzieć, że to była jedna wielka kampanijna ustawka, żeby przyciągnąć kolejne pokolenie kuców.

@jalisususumu ty naprawde wierzysz ze to co w nicku to jego nazwisko i narodowosc? Wy, z tej partii na k to jesteście gorzej uposledzeni niż myslalem

Korwin którego celem jest osłabienie konfederacji i przeciągnięcie ludzi do nowej partii, gada coś żeby konfederację osłabić. Bez dowodów, bardzo wiarygodne.

@tatarysh specjalnie konfedrracji nikt nie cenzurowali. Po prostu nie pokazywali żadnej partii. Dokładnie zero wystąpień partii opozycyjnych było w TVP. W czasie kampanii było całe zero wystąpień w TVP kogokolwiek poza PIS.

@tatarysh poza tym po co wy udajecie, ze konfederacja to nie jest cichy koalicjant PiS. Wszystkie ważne głosowania z PIS, nawet teraz po wyborach. Wyciek maili, który to potwierdzał, brak personalnych ataków na ludzi z PiS (tak jak się umawiali) i jeszcze teraz wywalenie największej opcji anty PiS i zostawienie samych narodowców i świrów w konfederacji

@sierzant_armii_12_malp on jest założycielem, ale nie jest to jego partia. Przecież zachowanie Korwina jest logiczne, bo planuje założyć własną partię.

@tatarysh a kogo pis nie cenzurował? Tym bardziej cenzurował tych szurów, bo dzielą tę samą grupę wyborców- to chyba logiczne, że przed wyborami o nich konkurowali, ale już po wyborach mieli sobie podać łapy

@citronaydo 

*przyjmuje. Jakbyś miał te dwie to byś to wiedział.


I nie, każdy kto was wyśmiewa to nie gimbus. Gimbus to ten, kto uważa że to co mówicie nie jest idiotyczne

@sierzant_armii_12_malp teraz rozumiem dlaczego Korwin zawsze na finiszu sabotował kampanię wyborczą kolaboracji. On to robił dla Polski! xD

@sierzant_armii_12_malp Może chcieli wejść z nimi w koalicję, aby sabotować rządy PiS i w ten sposób wywrócić stolik, xd?

@Pan_Buk głosowanie na wicemarszałka Bosaka i wice dla Witek pokazało ten stolik.

Oczywiście konfiarze od razu powiedzą, że to kurtuazja, głos zza głos. Witek ich i wszystkich innych traktowała jak gówno, Braun kilkanaście minut przed głosowaniami ja kulturalnie zmieszał z błotem, ale kuce nadal tłumaczą sobie „głos za głos". Jakie to chore. I niby takim można zaufać, że nie byłoby głosu za głos np. przy ustawie o budżecie oraz aborcji? Konfa by poparła wszystko co pisowskie gdyby im PiS dał kilka światopoglądowych ustaw.

@sierzant_armii_12_malp dlaczego uważasz że wolałbym niezależną? Ona i okopress mają dokładnie taką samą wiarygodność, czyli żadną. Wstyd wrzucać takie źródło

@tyle_slow artykul moze malo rozbudowany i bez konkretow, ale przeciez to jest z rzeczypostpolitej. ale nawet jesli oko.press by bylo pelnym autorem tego artykulu, to jak sie ma on do wiarygodnosci, skoro to zwykle slowa korwina w wywiadzie? xD

Prawaki to przeważnie zwykli Grifterzy i karierowicze. Wystarczy im wcisnąć jakim to się jest moralnym katolem i reszta łyka jak pelikany.

To jest wciąż zabawne, jak niektórzy popierają konfę i są jej bronić. Najwięksi nieudacznicy polskiej polityki, bez wyników od czasu powstania, bez wpływu na cokolwiek, po prostu ciągnący kasę od obywateli jak reszta tych darmozjadów w sejmie.

@Gimemoa to śmieszne jak niektórzy czerpią informację z gadzinówki, w której nic nie jest powiedziane, ale zakładają że jest to prawda

Wydaje mi się, że ryzyko koalicji z PiS to był spory powód niższego wyniku konfy niż się spodziewali. Ja z tego powodu wykluczyłem ich z wyliczanki "na kogo mogę zagłosować".

@TRPEnjoyer oczywiscie ,że tak taktyka KO, zeby ci co mają zagłosować na konfe zagłosowali na hołownie, a że ludzie to tępaki wieć wyszło jak wyszło, bać się koalicji Konfy z pisem i dać włądze KO, tak jakby innych parji ni ebyło, ale Polacy to debie i tego nie zmienisz, wystarczy poczytać sprzedawczyków powyżej, za 4k wypłaty sprzedali nasz kraj i piszą to co im gobels rozkaże. Anie dumny ani naród, jesteśmy murzynami europy.

Dawno mnie tak przegrywy z PiSu, PO i Lewicy nie rozbawili jak w komentarzach powyżej

Jak JKM był w Konfederacji to szczekaliście, że wszystko co mówi to kłamstwa i nie jest godny zaufania, że to szur i wariat.

Został wyrzucony z Konfederacji za sianie fermentu i działanie na szkodę partii.

Groził, że się zemści za wyrzucenie go z partii.

Publikuje jakieś pierdoły bez dowodów o koalicji Konfederacji z PiS gdy już wiadomo, że Konfederacja takiej koalicji NIE PODJĘŁA. Nic co powiedział nie ma potwierdzenia ani w dokumentach ani faktach.

Nagle dla przegrywów z PiSu, PO i Lewicy tutaj na Hejto stał się bardzo wiarygodny i trzeba go cytować oraz wierzyć w każde jego słowo.


Naprawdę przegrywy - znaleźliście sobie idola buahahahaha

#bekazlewactwa #polityka #konfederacja

Zaloguj się aby komentować