@Dudleus przegryw bo z góry nastawiasz się na gówno, wiecznie jojczycz, jęczysz, na majówkę nie ma z kim, jak jest okazja się socjalizować to nie chcesz, wszystko równo wszystko gówno, juwenalia gówno i ćpuny, dobrze że nie idę, bo ostatnim razem miałem iść ale nie poszedłem i dobrze że nie poszedłem, ale zapytam, żeby móc powiedzieć, że nie idę.
Jesteś atencyją cizią złaknioną wzajemnej adoracji jak reszta #przegryw i powinieneś to tagować, żeby nie trzeba było cię czarnolistować osobno.
I to w sumie tyle ode mnie w tym zakresie ¯\_(ツ)_/¯