
Departament Obrony USA nie odpowie na e-mail Elona Muska w sprawie wydajności osób w nim zatrudnionych. Jego przedstawiciele sugerują, że nie należy odpowiadać multimiliarderowi, który w gabinecie ...
#wiadomosciswiat #usa

Departament Obrony USA nie odpowie na e-mail Elona Muska w sprawie wydajności osób w nim zatrudnionych. Jego przedstawiciele sugerują, że nie należy odpowiadać multimiliarderowi, który w gabinecie ...
#wiadomosciswiat #usa
@sebie_juki sam Patel pracownikom przekazał, że "od ocen mamy wewnętrzne procedury i proszę się wstrzymać z odpowiedziami".
Błędnym założeniem jest, że wszyscy w otoczeniu Trumpa wielbią Elonka.
Dla ichniego establishmentu, Elon to nowobogacki pokroju Bezosa, czy Zuckerberga, tylko w przeciwieństwie do większości nowobogackich zaczął się rozpychać łokciami w polityce i wielu "elitom" się to nie podoba.
I prawidłowo - typ nawet nie ma funkcji w rządzie, tylko w jakimś powołanym "wydziale" czy jak to nazwać.
On może pisać takie maile do swoich pracowników (chyba może, bo Zachodnia Rosja to dziki kraj jeśli chodzi o prawa pracowników).
I ciekaw jestem co taki agent FBI miałby mu napisać: "w poniedziałek przetransportowałem Willy'ego White, który jest świadkiem koronnym, pod nowy adres: 2056 3rd street, Newton, AL"? Albo z kim się spotkał prowadząc dochodzenie federalne?
Albo taki strażnik więzienny - jakie on ma opisać sukcesy w pracy? Ilu więźniów spałował?
@LovelyPL
Albo taki strażnik więzienny - jakie on ma opisać sukcesy w pracy? Ilu więźniów spałował?
Znajomy jest stróżem na zakładzie produkcyjnym. Szef mu kupił smartwatcha i ma zainstalowany krokomierz. 15 tysięcy kroków musi zrobić na zmianie. Jest to jakaś wskazówka jak można mierzyć wydajność pracowników xD
@moderacja_sie_nie_myje3 Kupił bym sobie wahadełko na baterie przyczepił do niego krokomierz i gdzieś postawił. Wydajność pracowników powinno się mierzyć w bardzo prosty sposób. Zrobił swoją robotę w wyznaczonym przedziale czasu? Dobrze pracuje. Nie zrobił? Sprawdzamy dlaczego, może siła wyższa. Notorycznie nie wyrabia się na czas? Źle pracuje. Proste i bez kombinowania. Te wszystkie systemy do monitorowania pracownika zawsze można oszukać. A to przekupisz kogoś kto się patrzy na kamery, a to zrobisz skrypty lub tricki do ruszania myszką i klikania w kąkuter lub jeszcze coś innego.
@BoTak tró. A korpo wręcz mają syndrom sztokholmski żeby tworzyć takie obozy pracy, gdzie wyjście do kibla czy kuchni jest ci odliczane od dniówki. A potem managerskie narzekanie na to że ludzie nie są produktywni, że dlaczego, że skąd się to bierze i że trzeba wprowadzić "system" który będzie tego pilnował. A potem ludzie to obchodzą i cykl się domyka.
@Boski Bo elmo myśli jak Janusz po przejęciu jakiegoś biznesu. Wejść do firmy jako menago i rozpierdolić w drobny mak cały porządek. Wywalać 50% pracowników w każdym dziale i patrzeć gdzie się zesrało to się zadzwoni po zwolnionych albo zatrudni nowych.
Tylko że to jest aministracja państwowa tam mogą być ofiary, dosłownie.
@mic333 w stylu 9/11
W sumie o prawdziwy tego typu wypadek obecnie nie trudno. Administracja w rozsypce. W trzyliterowych służbach masowe zwolnienia. Szefowa CIA to szurska onuca. Na szefa FBI właśnie powołano jakiegoś podcastera. Wojskiem dowodzi alkus. Hamas wkurwiony. Europa wkurwiona. Meksykańcy wkurwieni. Część własnych obywateli wkurwiona. Nawet Kanadyjczycy się zdenerwowali.
Tylko czekać na wypadek albo "wypadek".
Jaki bunt?
Ludzi chyba normalne, że jak ekipa Muska się pyta typów z FBU, DOJ itd. dokładnie co robią to nie odpowiedzą:
Elon nie wywalaj mnie bo moja praca polega na zakładaniu podsłuchów w ruskiej ambasadzie
ten sam poziom idiotyzmu jak parę dni temu , media pisały, że gwałtowny spadek popularności Trumpa a tam było mniej niż 1 % czy coś takiego.
Zaloguj się aby komentować