Facebook umiera, bo większość użytkowników jest w takim wieku, że wymagają kroplówki i nie mogą wtedy pisać ani wrzucać fotek
X - możesz się szybko dowiedzieć, co się stało. Zarówno jeśli się stało, jak i jeśli się nie stało
TikTok - nie mam zdania. Media mówią, że be, a użytkownicy (nawet pełnoletni
Reddit - jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś na temat jakiegoś produktu, to w wyszukiwarce google wpisz np "pralka miele jakaś tam recenzja" i koniecznie dopisz "reddit", bo bez tego znajdziesz same płatne opinie. Generalnie jeśli potrzebujesz jakiegoś konkretu, to znajdziesz to na Reddicie. Jest tam tyle subredditów, że każdy znajdzie coś dla siebie, aczkolwiek reddit hive mind to fakt
Hejto.. hejto było kiedyś fajne, ale potem wymyślili te wyzwania...
Zaloguj się aby komentować