Poleci ktoś z #wroclaw jakąś miejscówkę żeby coś zjeść i trochę wypić na wypad integracyjny z ekipą z pracy? Dobrodziej pracodawca rzucił nam po 150zł na łebka także na luksusy nie ma co liczyć, ale jak już dał to trzeba wykorzystać xD

xFlorian
- 11wpisów
- 39komentarzy
Gdańsk, lat 22 z pasją do motoryzacji







