#polityka I ładne podziękowania na koniec szarpaniny :) Najważniejsze że rzeczywiście rosjanie masowo mają problem z łącznością.


#polityka I ładne podziękowania na koniec szarpaniny :) Najważniejsze że rzeczywiście rosjanie masowo mają problem z łącznością.

@walus002 takich ludzi jak Pan Radek po prostu się szanuje. Gdyby ludzie z PO 16 lat temu ruszyli łbami w prawyborach to mielibyśmy prezydenta deluxe przez 10 lat a nie 5 lat niejakiego Bronka a potem 10 lat tej pełzającej mamei bez kręgosłupa.
Zaloguj się aby komentować
W tym roku zima mocniejsza i poczułem jak mi wieje w mieszkaniu po stopach.
Poprzedni właściciel od którego kupiłem mieszkanie coś mówił o oknach że słabo już ze szczelnością ale że było lato to tylko przetestowane było wodą czy nie ciekną i było ok.
W tym roku chłodniej i poczułem jak wieje obok okien i szukałem przyczyny w złym trybie lato/zima w szczelności uszczelek, albo ogólnie samym mocowaniu okien.
W końcu coś mnie tknęło i ściągnąłem osłonę od rolet zewnętrznych. W środku włożyony luzem kawałek styropianu (ale wyprofilowany ładnie xD). To co zobaczyłem w sumie mnie rozbawiło xD Pora to zrobić jakoś sensowniej.
A sytuacja powtarza się przy każdym oknie (: #remontujzhejto



@walus002 Tak zwane rolety nadstawne, szajs, one tak fabrycznie są zrobione - zawsze z nich będzie wiało, ich konstrukcja sprawia, że zawsze są mostkiem termicznym.
To, że wieje to nie jest kwestia nawet jakiegoś przedmuchu, nieszczelności tej puszki, tylko tego, że twoje powietrze w mieszkaniu ochładza się o zimny, praktycznie nie zaizolowany element i jako zimne, cięższe, spływa w dół. Między twoim mieszkaniem a światem zewnętrznym w tym fragmencie jest tylko 2 cm styropianu i kawałek plastiku/blachy.

Zrobiłem tak, że zostawiłem strypion i zapiankowalem go dookoła i następnie cały z zewnątrz aby było go więcej niż 2cm xd
Powinno być lepiej, zastanawia mnie że poprzedni właściciel mieszkając tu z 10 lat nic z tym nie zrobił 🙃



Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zauważyłem, że boty już nie piszą o nieprzyjmowaniu Ukrainy tylko odsuwają to w czasie co róż w różnych formach powtarzając "dekada" #internet #ciekawostki

@walus002 ktoś im wytłumaczył, że zamiast wymyślać brednie, można po prostu mówić w tym wypadku prawdę i wyjdzie na to samo.
Ani UE nie jest gotowa na przyjęcie Ukrainy w najbliższym czasie, ani Ukraina nie jest gotowa na spełnienie warunków wejścia do UE w najbliższym czasie. Może ta mityczna dekada, może trochę mniej, może więcej. U nich nadal pokutuje mentalność, że papierem wszystko da się przykryć i formalnie spełnić warunki - od samej góry do samego dołu, jazda na wale i przypale. To będzie wypleniane latami - zwłaszcza z mentalności.

Czyli należy rozumieć, że ruscy zdali sobie sprawę, że zniszczenie Ukrainy zajmie im minimum dekadę... Ech ta trzydniowa operacja XD
Zaloguj się aby komentować
Co ta TVP xD
Kogo oni zatrudniają, że MOD do HOI4 brany na poważnie jest xD
#wiadomoscipolska #tvp
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zazdroszczę UK wyjścia z Unii, nie mają jakiś głupich pomysłów jak lewacka Unia.
xD
#uk #uniaeuropejska #polityka

@walus002 mnie zastanawia jak temat porno na X czy Reddicie jest rozwiązany. przecież nie zakażą całego portalu, a blokowanie subredditów czy kont na x jest bez sensu
@walus002 wolność w państwie muzułmańskim (a takim powoli staje się Wielka Brytania) nie istnieje - dlatego dobrze, że sami się wypisali z Unii
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
@walus002 Przecież ten żart to o czarnoskórych jest. Żydom nie zależy na darmoszce, tylko żeby zarobić. To czarnoskórym ma zależeć na darmoszce (i oni mają widocznie większe dziurki w nosie, jak dobrze pamiętam dla lepszego chłodzenia). Wynika to chyba z wielu misji humanitarnych i to że w stanach wielu jest na zasiłkach.
Zaloguj się aby komentować
Facebook ma poczucie humoru z tymi pytaniami xD
#internet #facebook

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
"kupuj polskie", DZIĘKUJĘ. No i słusznie. Już od 2015 ziemniaki z Niemiec a pomidory z Hiszpanii. Polskim rolnikom jak się nie podoba to wypad na Białoruś, krainy wolności i tradycyjnych wartości.
@walus002 niestety większość społeczeństwa tak myśli, nawet u mnie w rodzinie winni są obecnego stanu Ci co rządzą i nie ma znaczenia, że umowa była negocjowana X lat temu.
A argument, że jak przychodzisz do nowej pracy, trafiasz w obszar gdzie jest burdel a szef na Ciebie krzyczy, że to twoja wina jest nie w porządku to słysze w odpowiedzi, ze to inna sprawa i sytuacja.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna