Mówiąc półżartem, to STALKER 2 jest dla mnie największą stratą w wojnie na Ukrainie.
Jest w ogóle nadzieja, że wyjdzie?
Edit: podobno parę miesięcy temu GSC (twórca) zaktualizowało datę premiery więc może jednak


Mówiąc półżartem, to STALKER 2 jest dla mnie największą stratą w wojnie na Ukrainie.
Jest w ogóle nadzieja, że wyjdzie?
Edit: podobno parę miesięcy temu GSC (twórca) zaktualizowało datę premiery więc może jednak

@szczekoscisk https://www.youtube.com/watch?v=RxcfxdG22pg praca wre, chociaż jest większy wyzwaniem niż wcześniej
Zaloguj się aby komentować
Czyjeś tłumaczenia frazy "Where the link?" w różnych językach. Patrząc na translacje na Polski jestem ciekaw jakie jeszcze tam rodzynki się znajdują.
ps. jakby ktoś był ciekaw o źródło czego ktoś tak walczy: https://9gag.com/gag/avQPA85 (nie +18 ale lepiej by dziewczyna nie widziała

Zaloguj się aby komentować
Prezes powiedział że palić można wszystkim tylko nie oponami ¯\_(ツ)_/¯

Zaloguj się aby komentować
Jadę sobie drogą przez łąki, robi się coraz gorsze błoto. Opona zaklejona, motocykl tańczy już przy lekkim dodaniu gazu. Ale spoko, zaraz koniec i wjadę w osiedle. I taka niespodzianka przy samym końcu (powalone drzewa a ja bez sprzętu)


Zaloguj się aby komentować
Skisłem z tego mocno. Nie mogę się doczekać aż dziewczynie zaprezentuje IJOŁU UŁI UUU
Zaloguj się aby komentować
Profesjonalny sprzęt zawsze na propsie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Od dłuższego czasu marzy mi się kupić Pajero 1 (lub 2) najlepiej w automacie z takim 3.0 v6 benzyna. Dokonałbym małych przeróbek by służyło jako auto na niewielkie wyprawy 2/3 dniowe by z dziewczyną spędzać weekendy w podróży i móc spać w aucie. Lub też, skrzyknąć się ekipą i zapakować auto po sufit sprzętem do biwakowania i udać się na leśne buszkraftowanie.
Niestety rozsądek podpowiada, że auta używałbym parę razy do roku gdyż, normalnie poruszam się na motocyklu i nie czuje potrzeby posiadania auta a moja ekipa biwakowa się trochę skurczyła

@szczekoscisk a to już szkoda gadać. Dobrze, że potrafię sobie sam takie rzeczy ogarnąć. Bo części nie są aż takie drogie. Jedyny problem to rama, jak będzie przeżarta, to najlepiej by było zamówić z UK nową. Ale te nowe to też inaczej są wykonane niż stare.
Ciężko powiedzieć co jest lepszym rozwiązaniem. Kupić takiego dziadka, włożyć w niego kupę hajsu, czy też wymienić na nowe auto.
Dużym problemem takiego defendera 110 jest gabaryt, to nie jest auto na europejskie miasteczka.
Zaloguj się aby komentować
Hejka!
Jako nowy użytkownik portalu zauważyłem, że mam problem z wyłapaniem kiedy jest nowy artykuł a kiedy są już komentarze. Mała propozycja od mnie by jakoś wyróżnić nowy artykuł np. w sposób pokazany na grafice.

Zaloguj się aby komentować