
seeksoul
- 120wpisów
- 351komentarzy
Potężna wichura łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze.

Potężna wichura łamiąc duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze.
Zaloguj się aby komentować
czy #gameboy w kolorze blue z zestawiem gier głównie #pokemon zasługuje na chociaż jednego pioruna czy może bardziej na śmietnik historii?
żartuje, nigdy bym go nie wyrzucił
#nintendo

Zaloguj się aby komentować
dobry wieczór mówi Śliwka
#zwierzeta #zwierzaczki #kroliki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
chyba będzie grane na święte noc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendoswitch #nintendo #gry

Zaloguj się aby komentować
#hejto
ale lagi jo dupia xD sobota wieczór i serwer popsuty
Zaloguj się aby komentować
Witam,
Wszystkich kibiców i sympatyków klubu #premierleague #lfc #liverpool zachęcam do dołączenia do społeczności poświęconej klubowi oraz wszystkim innym tematem z nim związanych
https://www.hejto.pl/spolecznosc/liverpool-fc
#pilkanozna #mecz

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
wieczór na hejto, pora na jakąś fotkę z #gory #tatry
dzisiaj klasycznie - widok z Morskiego Oka na masywne i potężne Mieguszowieckie Szczyty. Po prawej ostro zakończony szczyt to samotny Mnich, a pomiędzy tymi dwoma (tj. Mnichem i Szczytami) widać Cubrynę.
Przejrzystość powietrza w dniu, w którym doszliśmy do oka (na własnych nogach, żadnych koni i powozów) była fenomenalna. Widać było dosłownie wszystko i wszędzie, do tego ciepła jesienna pogoda i ach.. jak człowiek sobie przypomni to już by buty pakował do plecaka...
#podroze

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
ale fajnie śnieg pada xD
jadę i jadę, zatrzymałem się zatankować, patrzę na tył auta a tu takie cudo natury. nice
#samochody #motoryzacja #honda

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wiem, że to tylko śmieszny obrazek, ale nie mogę nie wykorzystać okazji do edukowania nt. kotów. W jednym przypadku kot Janusz ma rację - żwirki zapachowe nie są dobrym pomysłem. Jeśli ktoś z czytających ich używa, doradzam zaprzestać. To samo wszelkie zapachowe odświeżacze do kuwet czy inne "zabijacze zapachu".
Zaloguj się aby komentować
a taki zestawik na koniec gry udało się zebrać w Pokemon Silver
tak się zastanawiam jeszcze czy coś by nie kupić z eShopu bo zaraz zamykają, ale główne pozycje z serii Virtual Console już w sumie mam...
zapraszam przy okazji do społeczności graczy i użytkowników konsol #nintendo #3ds
https://www.hejto.pl/spolecznosc/nintendo-3ds
#gry #pokemon

Zaloguj się aby komentować
A pochwalę się moim zestawem do plumkania
Gitara Ibanez typu Les Paul na Bugerze V5 Infinium. Przyjemnie się bardzo plumka, wzmacniacz ustawiony na full mocy jest za głośny do grania w bloku, ale po cichu też przyjemnie brzmi
Fajnie by było kiedyś pograć sobie z kimś tam w pseudozespole bez spiny na luzie po pracy, ale no nie ma jak. Kiedyś grałem z kolegami tak z pracy, ale na perkusji. Na gitarze nigdy nie było okazji
#gitara #muzyka #chwalesie

@panikaman nie no ta Bugera daje radę jak ją ustawić w trybie 0,1W. 5W grałem parę razy u rodziców no i już jest... głośno
Zaloguj się aby komentować
alez okazja mi się trafiła ostatnio w empiku
#filmy #wiedzmin #okazja

Zaloguj się aby komentować
a takie puzzelki jakiś czas temu mi wpadły w ręce
przyjemne układanie na długi zimowy (hehe) wieczór
#puzzle #rozrywka #hobby

Zaloguj się aby komentować
ustawka bez sprzętu na równe ekipy, auchan jubilerska za wiaduktem
#pilkanozna #ekstraklasa #heheszki

Zaloguj się aby komentować