Daleko mi jeszcze do trzydziestki, ale nie wyobrażam sobie już chodzenia na imprezy i chlania.
Wolę siedzieć w domu pod kocykiem pijąc herbatkę lub ewentualnie pójść na spacer.
Eh, starość
#takaprawda

Daleko mi jeszcze do trzydziestki, ale nie wyobrażam sobie już chodzenia na imprezy i chlania.
Wolę siedzieć w domu pod kocykiem pijąc herbatkę lub ewentualnie pójść na spacer.
Eh, starość
#takaprawda
@poq Ja jestem po trzydziestce i na imprezki chadzam regularnie, choć faktycznie na jakiś czas zasiedziałem się w domu. To kwestia braku kondycji i/lub złego stanu psychicznego, a nie podeszłego wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A no i imprezki trzeba sobie dostosować do wieku, bo faktycznie siedzenie w typowo studenckich mordowniach to już średnia zabawa dla mnie, a przynajmniej nie tak często
@poq wiesz, ja myślę, że w tym "imprezowaniu" głównie chodzi o alkohol. W weekend byłem na urodzinowej kolacji mojej szwagierki i nikt, dosłownie nikt nie pił alkoholu, a zabawa była przednia! Wszyscy grubo już po 30. Na drugi dzień zero kacyka, mega samopoczucie. Imprezy już kojarzą mi się głównie z chlaniem, trzeba dobierać sobie towarzystwo, które nie musi pić żeby dobrze się bawić. Taka moja obserwacja
Zaloguj się aby komentować
Varso Tower - najwyższy budynek w Polsce i UE
W skład Varso wchodzą trzy budynki: 230-metrowa wieża główna (z ażurową iglicą 310-metrowa) oraz dwa wieżowce boczne o wysokości 90 i 81 m. Ich całkowita powierzchnia to ok. 140 tys. m², z czego 7 tys. m² stanowi powierzchnia handlowo-usługowa.
W październiku 2017 na terenie budowy wykopano 60-tonowy głaz narzutowy, który przyciągnął tutaj lodowiec prawdopodobnie 1,5 mln lat wcześniej. Znajdował się na głębokości około 10 metrów. Wyciągnięto go za pomocą dźwigu, a następnie przewieziono na Pole Mokotowskie, gdzie stanął obok Biblioteki Narodowej. W przyszłości ma zostać wyeksponowany przed wejściem do wieżowca.
Docelową wysokość 310 metrów wieżowiec osiągnął 21 lutego 2021. Budowa została zakończona we wrześniu 2022 roku.
#ciekawostki #architektura #budownictwo #warszawa #polska

Zaloguj się aby komentować
Kotek rudy (Prionailurus rubiginosus)
Jest najmniejszym dzikim kotem w Azji i rywalizuje z kotem czarnołapym jako najmniejszy dziki kot świata.
Ma od 35 do 48 cm długości, ogon od 15 do 30 cm i waży tylko 0,9 do 1,6 kg.
#ciekawostki #koty #zwierzaczki

Zaloguj się aby komentować
Na Wykopie było tyle patologicznych treści i toksycznych użytkowników, że miałem w całości zapełnioną czarną listę.
Tutaj na razie niczego nie blokowałem, bo nie widzę takiej potrzeby, można komfortowo przeglądać portal. Oby ten stan utrzymał się jak najdłużej.
#hejto #wykop
Zaloguj się aby komentować
Żałuję, że nie zdecydowałem się wcześniej na przygarnięcie kota. Doskwierała mi samotność, a teraz mam swojego towarzysza. Wiadomo, że nie zastąpi to kontaktu z ludźmi, ale przynajmniej czuję, że nie jestem sam w mieszkaniu. Mogę się z nim bawić i obserwować codzienne zachowanie. Posiadanie zwierzęcia to super sprawa w obecnych czasach, gdy większość osób jest ciągle zajęta pracą i obowiązkami, a social media jeszcze bardziej nas od siebie oddaliły.
#koty #zwierzaczki #przemyslenia
Zaloguj się aby komentować
Autor: Adam Borkowski.
Aparat: SONY ILCE-7RM2.
IG: borkography.
#fotografia #warszawa #tramwaje #kolej #fotografiakolejowa





Zaloguj się aby komentować
Autor: Ammy Singh.
IG: ammysinghphotography.
#fotografia #warszawa #tramwaje #kolej



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ostatnia wieczerza
#stepujacybudowlaniec #tworczoscwlasna #sztuka #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Wyskakuje błąd podczas dodawania zdjęć o wysokiej rozdzielczości.
Tak samo jest z GIFami - brak komunikatu, ale nie chcą się wcale załadować.
#hejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Typek skopiował treść mojego artykułu z Hejto i wrzucił na Wykop jako własne znalezisko ¯\_(ツ)_/¯
#wykop #hejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zmartwychwstanie Jezusa
30 lub 33 n.e. (historycy nie są pewni).
Zdjęcie odnowione za pomocą AI.
#stepujacybudowlaniec #heheszki

Zaloguj się aby komentować