@wojtek-x udało sie jeszcze oszczać twój ulubiony portal, skoro nic sie tu nie udało to na c⁎⁎j tu siedzisz dzbanie?
wszyscy wiedza że ty i stecka macie 3 dzieci które posadziliście na miejsca moderacji na ośmieszonym portalu bez obrazków bo nie ma kto ich wrzucać