Postacie, które za pare lat przejdą do domeny publicznej.
żródło
#ciekawostki #filmy #seriale


Postacie, które za pare lat przejdą do domeny publicznej.
żródło
#ciekawostki #filmy #seriale

Zaloguj się aby komentować
Czy wiedzieliście, że Pacyfik (Ocean Spokojny) jest tak duży, że zmieściła by się w nim przynajmniej 16 krotnie Polska?
Lub 13 krotnie Łotwa.
#technicznietoprawda #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Troche to powalone, że w tak poważnej sprawie jak wojna z innym państem odwołują sie do furrasów.
#iran #heheszki #polityka

Zaloguj się aby komentować
Nie wiem jak można być tak niekompetentnym designerem UX i ustawiać system wide skróty na AltGr +key.
K⁎⁎wa serio, AMD?
#problemypierwszegoswiata

@Zuorion kurde, po aktualizacji Outlooka pojawił mi się skrot klawiszowy alt+spacja, który wyzwala menu kontekstowe spod myszki lub aktywnego okna. K⁎⁎wa śmieszne. Każde pisane słowo kończące się polską literką to bomba, potrafiąca albo zrobić laga w pisaniu, albo zamknąć Outlooka bez zapisu draftu maila, albo odświrować większego pawiana. !XD (nie mylić z XD)
Pytałem IT co mogą z tym zrobić to zalecają ostrożność przy pisaniu ¯\_(ツ)_/¯
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #heheszkihistoryczne #historymeme #/r/HistoryMemes/

Zaloguj się aby komentować
Polecam piorunowanie wpisów użytkownika @Ihooj.
Paczka z wkrętakami DeWalta oraz wypełniaczami z #rozdajo dotarła i jak widać po syfie w tle akurat sie nawet przyda :P.
Jeszcze raz dzięki dla Ihooj, taki miły gest zrobił mi dzisiaj dzień, oraz jednocześnie nie-dzieki, bo teraz pewnie będe musiał sam zrobić jakieś rozdajo żeby zrekompensować balans w przyrodzie ( ‾ʖ̫‾).

Zaloguj się aby komentować
Pa jaki ptaszor sobie siadl pare metrów odemnie.
Gówniana jakość, bo telefonem w nocy :v.
#ptaki


Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj to musi być dopiero zużycie wody w Polsce.
Nie dość, że sobota, to jeszcze wielka!
#suchar
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Hmm, tak sobie myśle, że dla kogoś kto nie jest GPU jest obeznany technicznie to kupowanie GPU musi być cudowne.
Czy wiedzieliście, że jest 10 różnych wersji kart graficznych RTX 4070?
4070 Mobile
4070 Mobile MaxQ
4070 10GB
4070 GDDR6
4070
4070 AD103
4070 Ti
4070 Super
4070 Ti Super
4070 Ti Super AD102
Dodatkowo każda karta ma wiele różnych wariantów AIB i samych "RTX 4070" jest 106 .
Tak, teoretycznie tam gdzie różnica jest największa, są w nazwie dodatkowe człony takie jak Super albo Ti, ale nie każda osoba chcąca sobie kupić kartę do gierek będzie robiła doktorat z GPU, więc kupi nie to co myśli, że kupuje lub kupi cokolwiek.
A przecież są jeszcze inne karty od nvidii i od innych producentów.
#gpu #kartygraficzne #komputery
Powiązany filmik od Linusa o praktykach nvidii: https://www.youtube.com/watch?v=LoPfkaSKIVo
Zaloguj się aby komentować
Little European Texas - #heheszki o zakupach amerykańskiego uzbrojenia przez Polskę
https://www.youtube.com/watch?v=wUJ7CnU6hA8
#wojna (?)
"This time the speed bump has teeth"
Zaloguj się aby komentować
Majty
Dla Ciebie to zwykła bielizna
A dla Anglika coś potężnego.
#shitpost
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Za każdym razem jak wchodzę na gg.deals albo steamsale.
#steam #gry

@KLH2 Z mema to akurat jakiś NFS patrząc po EULA.
Ale ja tak miałem ostatnio z https://gg.deals/game/tom-clancy-s-ghost-recon-breakpoint/
Zaloguj się aby komentować
π² = 3.14...*3.14 = 9.86960440109...
g ~= 9.80665 m/s²
#ciekawostki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować